Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jezus maria... a ten gosc ma dopiero 25 lat :D co bedzie za kilka lat... WSZYSTKIE rekody beda jego ;))
0
nie no sorry ale GD musza byc w wieczorem, to jest hiszpania a nie wyspy zeby grac w sobotnie popoludnia mecz...mozna grac o 20 (choc wole o 22) ale nie o 16.... :)
0
0
ja powtorze to co mowilem... Messi jest najlepszy ale to skandal losu ze tacy geniusze jak Xavi oraz Iniesta nie zgarneli nigdy Zlotej pilki...
0
zeby bylo lepiej dwa ZB dla Forlana z 05 i 09 to buty ZB sprzatniete sprzed nosa Samuelowi Eto;o.. (na wlasne zyczenie niestety)
0
zajebista sprawa :))
0
Ibra raz pitoli glupoty a raz gada madrze jak malo kiedy ;P i wez takiego ogaarnij ;)
0
Matt_i1992
dokladnie Mati, poczwaszy od 12/13 lutego az do 12 marca :D
ps. sadze ze w tym czasie oprocz fanami Barcy, wszyscy bedziemy rowniez Czerwonymi Diablami :D
0
dla mnie git pora :) dobry mecz na 3 dni przed klasykiem i dokladnie rowno tydzien przed drugim klasykiem :) (3 dni po meczu z Milanem)
ech.. co za mecze :D
0
ten gol z Villareal to byl techniczny majstersztyk... moze bylo kilka rownie ladnych goli ale ten byl na pewno najtrudniejszy :D
0
powiem tak... nie bedzie go w jakis kluczowych meczach wiec dobrze ze sobie odpocznie :) jak ktos wspomnial Xavi nie jest juz jakims mlodziaszkiem a gra prawie caly czas wiec chyba dobrze ze sobie odpocznie ;)
ps. tez licze na wystepy Villi z Getafe i Granada.
0
i bardzo dobrze :) odocznie sobie troche :)
0
po kolei:
1)mecz ciekawy bo zaciety, lecz nie oszukujmy sie, bywaja lepsze.
2) Barca EWIDENTNIE nie grala dzis na 100%, troche na stojaco... tak na 60%.
3) zgadzam sie ze mogl dzis zagrac Villa czy Thiago, gdyz zagral prawie ten sam sklad co w srodku tyg z Realem i byli troche podmeczeni.
4) valencia zagrala ZA***CIE w obronie, dawno tak dobrze nie gral z nami nikt tak. dlatego malko akcji bylo.
5) dramat sie nie stal, mamy pkt wiecej nad Realem, szkoda jedynie rekordu ale nie on najwazniejszy :)
0
po kolei:
1)mecz ciekawy bo zaciety, lecz nie oszukujmy sie, bywaja lepsze.
2) Barca EWIDENTNIE nie grala dzis na 100%, troche na stojaco... tak na 60%.
3) zgadzam sie ze mogl dzis zagrac Villa czy Thiago, gdyz zagral prawie ten sam sklad co w srodku tyg z Realem i byli troche podmeczeni.
4) valencia zagrala ZA***CIE w obronie, dawno tak dobrze nie gral z nami nikt tak. dlatego malko akcji bylo.
5) dramat sie nie stal, mamy pkt wiecej nad Realem, szkoda jedynie rekordu ale nie on najwazniejszy :)
0
karny był, 1:1 do przerwy zasluzone, a Barca ma problem z ofensywa i strzalami ale to problem bo VCF gra KAPITALNIE w obronie...
0
Puyolowi dalbym minimum 6, przypomne chocby jak wzial w ostastnim bstrzale meczu na siebie strzal ozila.....
co do pique to minimum 8 a moze nawet 8.5.... gral czesto jak profesor.
0
aha i nie mowcie ze ich rozjedziemy w rewanzu itd... wygrana 1 golem biore w ciemno... dzis mecze sa bardziej wyrownane i Barca jest tylko troche lepsza... Manita to stan przeszly (bynajmniej na chwile obecna)
0
kilka wnioskow bo widze ze czesc wpada w hurraoptymizm a czesc prawie w depresje... niepotrzebnie... ja wam mowie ze wynik 1:1 nie jest ani cudowny ani zly... status quo zachowany... nie zgadzam sie tez ze niedosyt powinien byc wiekszy niz po SP.. wtedy VV nam zalatwil sprawe i to robi niedosyt, dzis takich perelek nie bylo,
1) swietne ustawienie taktyczne obu zespolow, sporo sytuacji = SWIETNY MECZ, remis ze wskazaniaem na Barce.
2) pierwszy raz od dawien dawna kapitalna gra w obronie Barcy (realu zreszta nie gorsza ale to za sprawa MVP meczu = Varane'a... .. Pique jak profesor, Puyol nie wiele gorszy, pressing w 2 polowie wreszcie zaczal funkcjonowac.. w 1 zbyt spokojna gra.
3) za duzo zmarnowanych sytuacji, choc tez wiele latwo stworzonych(in plus), na 1 ogien sytuacja PEdrittto z 3 metrow... 300% sytuuacja ktora zalatwila by mecz ..
4) jak juz mowilem wynik i sprawa awansu otwarta.. Real potrafi strzelac 1+ gole u nas (podobnie jak my) zatem Barca na CN musi powalczyc ... o zwyciestwo :)
5) tez zaluje ze nie zagral Villa...moze nie bylo sensu robic zmian ?
0
kilka wnioskow bo widze ze czesc wpada w hurraoptymizm a czesc prawie w depresje... niepotrzebnie... ja wam mowie ze wynik 1:1 nie jest ani cudowny ani zly... status quo zachowany... nie zgadzam sie tez ze niedosyt powinien byc wiekszy niz po SP.. wtedy VV nam zalatwil sprawe i to robi niedosyt, dzis takich perelek nie bylo,
1) swietne ustawienie taktyczne obu zespolow, sporo sytuacji = SWIETNY MECZ, remis ze wskazaniaem na Barce.
2) pierwszy raz od dawien dawna kapitalna gra w obronie Barcy (realu zreszta nie gorsza ale to za sprawa MVP meczu = Varane'a... .. Pique jak profesor, Puyol nie wiele gorszy, pressing w 2 polowie wreszcie zaczal funkcjonowac.. w 1 zbyt spokojna gra.
3) za duzo zmarnowanych sytuacji, choc tez wiele latwo stworzonych(in plus), na 1 ogien sytuacja PEdrittto z 3 metrow... 300% sytuuacja ktora zalatwila by mecz ..
4) jak juz mowilem wynik i sprawa awansu otwarta.. Real potrafi strzelac 1+ gole u nas (podobnie jak my) zatem Barca na CN musi powalczyc ... o zwyciestwo :)
5) tez zaluje ze nie zagral Villa...moze nie bylo sensu robic zmian ?
0
aha i nie mowcie ze ich rozjedziemy w rewanzu itd... wygrana 1 golem biore w ciemno... dzis mecze sa bardziej wyrownane i Barca jest tylko troche lepsza... Manita to stan przeszly (bynajmniej na chwile obecna)
0
kilka wnioskow bo widze ze czesc wpada w hurraoptymizm a czesc prawie w depresje... niepotrzebnie... ja wam mowie ze wynik 1:1 nie jest ani cudowny ani zly... status quo zachowany... nie zgadzam sie tez ze niedosyt powinien byc wiekszy niz po SP.. wtedy VV nam zalatwil sprawe i to robi niedosyt, dzis takich perelek nie bylo,
1) swietne ustawienie taktyczne obu zespolow, sporo sytuacji = SWIETNY MECZ, obie druzyny sporo pokazaly, remis ze wskazaniaem na Barce.
2) pierwszy raz od dawien dawna kapitalna gra w obronie Barcy (realu zreszta nie gorsza ale to za sprawa MVP meczu = Varane'a... FCB wreszcie grala poukladana gre, inteligentna i tylko przez brak szczescia nie wywiozla z SB 3 punktow.. Pique jak profesor, Puyol nie wiele gorszy, pressing w 2 polowie wreszcie zaczal funkcjonowac.. w 1 zbyt spokojna gra.
3) za duzo zmarnowanych sytuacji, choc tez wiele latwo stworzonych(in plus), na 1 ogien sytuacja PEdrittto z 3 metrow... 300% sytuuacja ktora zalatwila by mecz ..
4) jak juz mowilem wynik i sprawa awansu otwarta.. Real potrafi strzelac 1+ gole u nas (podobnie jak my) zatem Barca na CN musi powalczyc ... o zwyciestwo :)
5) tez zaluje ze nie zagral Villa...na obrone trenera powiem ze moze uznal ze na Real lepszy szybszy gracz, zas wiecej zmian nie bylo bo robic.
0
ja tam sie ciesze powdojnie :)
Barca zzachowala sie ok nie podrzucajac prosby, ale mecz i tak odbedzie sie w sobote :))
0
a chyba jednak faktycznie zagra Adan.
0
ja wiem ze Real gra o wszystko... jego powazne braki to obrona i to moze probowac wykorzystrac Barca ale i to nie gwarantuje sukcesu.. wkoncu Real gra z nozem na gardle... mecz nad mecze, El Clasico :) stawiam dzis remis albo wygrana jednym golem ktorejs z ekip.
choc oczywiscie mega uszczesliwila by mnie wygrana Barcy
visca el Barca !!
0
ja sadze ze zagra jednak D.Lopez... Mou nie odwazy sie na Adana.
nasz sklad chyba sie zgadza.
0
Antimadritista
to nie jest "serdżi" tylko serhio :)
0
ZagorzalyFan FCB
przeczytaj jeszcze raz co napisalem pod twoim postem :)
0
mnie bardzo cieszy b.dobra postawa Davida Villi , wczoraj, tylko brak szczescia pozbawil go gola wczoraj, bo zachowywal sie tak jak nalezy, do tego kilka swietnych podac, asysty, dobra wspolpraca... no ale oczywiscie po jednym meczu jeszcze nie chwalimy go tak jak Daniego czy Pedro ktorzy juz maja forme od paru spotkan :)
0
Zagorzaly Fan
nie tylko wczoraj lecz juz od paru meczow gra dobrze, wczoraj zas zagral swietnie :)
0
Dani w formie jest najlepszy na swiecie :) moze razem z P.Lahmem :) lepszego prawego obroncy nie widze.