0

Messiah16
bo chrzanisz glupoty tak jak piachu fcb..... co to za text ??

Real wraca do formy, gra duzo lepiej niz PRZED PAROMA MIESIACAMI :D

gosciu nie wie o czym pisze, takie brednie pasuja tylko na minusowanie albo wysmianie.

0

ciesze sie z sukcesu Messiego ale jednoczesnie zal ze Xavi i Iniesta chyba juz nigdy nie wygraja ZP (no moze Iniesta), badz co badz to geniusze naszych czasow na poziomie klubowym i reprezentacyjnym, szkoda ze zaden z nich nie zostanie zapisany w historii jako najlepszy pilkarz roku :P no ale chociaz Messi miazdzy rekordy :))

0

mina Messiego bezcenna, kiedy taki zawstydzony stal a reszta mu bila brawo :D brawo La pULGA !!

0

do Barcy moze wroci ale kiedys za x lat.... teraz sam nie wiem gdzie bedzie trenowal, sam jestem ciekawy co zdecyduje :D

0

jak dla mnie to lepiej niz dziesiata bo w 1997 Ronaldo dostal zloa pilke glownie za gre w Blaugrana, podobnie Figo w 2000, nie wiem czemu inne druzyny maja zbierac piane za to :P

0

wygrac za tydzien i mamy same wygrane z jednym remisem ..; :)) cos pieknego

0

ps.lacznie z rezerwowymi

0

ps. co wazne, wszyscy grali dzis dobrze, ja nie widze zlych punktow, byli slabsi i gorsi ale nikt nie gral piachu :)

0

swietny mecz, ogolnie jestem BARDZO zadowolony, pozostaje tylko niesmak ze sedzia ukradl nam dwa gole... powinno 5 lub 6 : 0 :)) szkoda bo Pedro mogl miec Hat Tricka a jak nie to Messi na rekord lub Villa na przelamanie :))
ps. to tylko oczywiscie szczegol, ogolnie swietny mecz calego zespolu , bylo widac stara dobra demolujaca Barce, grajaca efektownie i efektywnie, miazdzaca w srodku i z przodu i pewna z tylu( dwie sytuacje Espanyolu przez przypadkowe bledy)... mecz na zero... szkoda ze nie 5 lub 6 ale grali ladnie cale 90 minut :)
Visca el Barca !!

0

a teraz mimo sympatii do Mallorci , trzymamy kciuki za Atletico, niech ucieka Realowi :D

0

swietny mecz, ogolnie jestem BARDZO zadowolony, pozostaje tylko niesmak ze sedzia ukradl nam dwa gole... powinno 5 lub 6 : 0 :)) szkoda bo Pedro mogl miec Hat Tricka a jak nie to Messi na rekord lub Villa na przelamanie :))
ps. to tylko oczywiscie szczegol, ogolnie swietny mecz calego zespolu , bylo widac stara dobra demolujaca Barce, grajaca efektownie i efektywnie, miazdzaca w srodku i z przodu i pewna z tylu( dwie sytuacje Espanyolu przez przypadkowe bledy)... mecz na zero... szkoda ze nie 5 lub 6 ale grali ladnie cale 90 minut :)
Visca el Barca !!

0

Piquenbauer

0

powtorze jeszcze raz co Sir Bastos " Real zyje historia a my ja tworzymy" ... widac to zwlaszcza wsrod ich kibocw ktorzy umiejszaja nasze sukcesy przypominajac co to oni nie osiagali w latach 60. ktorych oni nie pamietaja albo nawet ich rodzice..
albo co innego "my wychowujemy pilkarzy, Real ich kupuje"... przypuszczam ze w stolicy Hiszpanii gul staje wielu wldczym ze to Barca dzis tworzy historie futbolu,. jest odnosnikiem dla wielu, zas Real tylko ja goni...
jeszcze jedno "Real to klub XX wieku a Barca XXI wieku :) to pokazuje po pierwsze jak futboil sie rozwinal, a my dzis potrafilismy im zawladnac....
na koniec trzeba przyznac ze Madritismo dzieli sie na dwie czesci.. tych ktorzy nas cenia i szanuja, jak Di Stefano (kiedys przez chwile naszpilkarz), wlasnie ww. Kopa (madrze gada), Semper czy Valdano oraz tych zwykle wyznawcow mOurinho ktorzy tworza teorie spiskowe na okraglo zeby zaklamac rzeczywistosc...

ps. Visca el Barca, Hala dla wszystkich normalnych fanow Realu.

0

SirBastos
madrze napisales :) Real zyje historia a my ja tworzymy :))

0

Ci z was ,ktorzy tak mega bronia Alexisa , chyba baaardzo go lubia i sa lekko oslepieni :) ja lubie Alexisa ale wydaje mi sie ze jak narazie nie spelnia sie w Barcy na miare swoich mozliwosci.. wymagania wobec gracza tej klasy byly wieksze :)

0

ale to oczywiscie moje zdanie, moze sa tacy co twierdza ze Alexis jest lepszy od Villi ;P

0

roznica miedzy Villa a Alexisem jest taka ze Villa (od poczatku swojej przygody z Barca) miesza dobre wystepy ze slabymi... Natomiast u Alexis malo tych dobrych meczow, malo kto jest na razie w pelni albo choc w polowie zadowolony z Alexisa... przybyl z etykietka najlepszego dryblera Serie A, ale jeszcze w 100% nie wgral sie w Barce .

0

Vitor baia mowi ze sa rowni tylko dlatego ze CR to jego rodak, sadze ze innaczej wyznaczyl by Messiego ;)

0

no i tu widac a) przewage Nike nad Adidasem b) to jak Barca i Man Utd maja wielu fanow..
barcapfff
idz leczyc swoje kompleksy gdzie indziej :D

0

tak wogole nie wiem czy sie zgadzacie ale mam wrazenie ze dzis byc graczem na takim poziomie jest duzo trudniej niz kiedys, gdy pilka byla prostsza i mniej fizyczna.. wiadomo ze ciezko porownywac tamte czasy do dzisiejszych ale to co Barca robi dzis to kosmos..

0

ech kazdy broni swojego... kazdy argentynczyk podnosci range Messiego (ew. Diego) a kazdy w Brazylii powie ze Pele jest najlepszy... kazdy (no moze prawie kazdy) czlowiek Realu powie ze CR, a kazdy w Barcy powie ze Messi.... tytuly mowia swoje :)

0

Pique to prawdziwy Cule.... wlasnie widzialem fotke na fb jak Gerard cieszy sie z wygranej na trybunach Palau Balugrana i zrobil swoj wpis... Visca el Barca !!

0

no wlasnie... tylko luknalem na fotke to jakbym widzial malego Ronaldinho :D

0

no Zapatero nie jest z mojej bajki politycznej jesli chodzi o gospodarke, widac co sie dzieje z Hiszpania ;) ale byl zawsze Cule wiec zawsze mialem do niego sympatie.. a Xavi to faktycznie prawie z kazdym ma dobre relacje.

M4G1K
dobra ta ksiazka ? mam ja od paru dni ;p

0

ech.. pomyslec ze Gigi Buffon w 2001 byl bliski przjescia do barcy... jednak trafil do juve.... a my potem mieslismy takie problemy z bramkarzem ;) no ale koniec VV sie wyrobil wiec nie ma co narzekac :)

0

ja jestem za Villa... Alexis w tej formie nie spelnia pokladanych w nich nadzieji a Villa poprostu przeplata slabe mecze z dobrymi, tak bylo od poczatku jego przygody z Barca...

0

to ze Figo faworyzuje CR to nic dziwnego to jego rodak badz co badz... np Di Stefano jest za Messim :) ale bzdura ze w 2000 roku (nie w 2001, blad redakcji) bylo trudniej niz dzis... dzis jest trudniej bo jest Messi ktory miazdzy system, wtedy latwiej bylo sie o ZP postarac, wygrywal chocby Owen, Nedved czy Sammer ktorzy raczej jako najwybitnijsi w historii nie beda wymieniani.

0

ja bym sie zgodzil na wypozyczenie... mamy Ville, Tello, Pedro, Alexisa i w zanadrzu Ineste albo Cesca na skrzydlo... o najlepszym graczu swiata nawet nie wspominam :)
sadze ze ktos po sezonie odejdzie, Alexis, Pedro albo Villa... a Cuenca niech idzie na wypozyczenie ;)

0

no ponioslo chlopaka.... niby mozna zrozumiec bo 94 minuta i nieprawidlowy gol ktory odbiera 3 pkt... a on kapitan - musi jednak pamietac jaki herb nosi na piersi.... to sa texty w stylu "Mourinho " :D

0

Lubie Laporte i nawet czasami za nim tesknie ale powinen odpuscic sobie ciagle krytykowanie zarzadu, tak samo jak Rossel powininen darowac sobie pozwy itd.,... nie idzmy droga Realu Madryt,,, wystarczy spojrzec jak tam opluwaja sie najpierw Sanz z Perezem, potem Perez z Calderonem i kazdy z osobna... u nas tylko Gaspaart zaluguje na pogarde, reszta cos po sobie zostawila .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?