Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co by nie mowic zly tydzien... analizujac mecze nasze i naszego odwiecznego rywala, najpier Real fartem wygrywa 2:0 choc do gola na 2;0 w koncwoce byl druzyna gorsza, potem dzien pozniej my zamiast zalatwic sprawe w 1 polowie, w 2 polowie zadowalamy sie 2;1 i jestesmy za to skarceni remise, potem znowu klatwa Anoeta i pierwsza porazka, z o-2 na 3-2 dla RealuS., gdy gramy w 10 od 1-2 (troche za malo walki za duzo bronienia, znowu skarceni), a dzis Real przez pare dobrych akcji łoi VCF ktora oddala strzalow chyba wiecej.
mam nadzieje ze to tylko zly tydzien na otrzezwienie, czekamy na czwartek i wielki rewaznz, bo glupio by bylo stracic 1 trofeum... Gramy swoje. visca el Barca !!
0
jak ne mecz remisowy dosc wysokie te noty, nie uwazacie ? :D
0
adamek1910
nie wiem czy Mourinho cos by zrobil w tym naszym polskim burdlu... zeby prowadzic zespol, trzeba tez miec do tego warunki :) ale zgadza sie ze Bakero ma jeszcze sporo do udowodnienia zeby moc go nazywac trenerem :)
0
fakt ze mogla byc decyzja ogloszona po sezonie ale czy to ma az tak kolosalne znaczenie? rownie dobrze VV a dokladnie jego agent chca miec wiecej czasu na znalezienie klubu i zeby Barca ten czas miala... nie wiem tez kto pierwsyz podal te info do informacji publicznej.
ze swojej strony mowie tylko szkoda, to byl dobry bramkarz dla Barcy :)
0
mateusz114
no ok niech bedzie, olac Pinto, bo mowa o VV.... on gra swietnie nogami, jest jednym z najlepszych pod tym wzgledem i pasuje jak malo kto do Barcy :)
0
ksobi - i broni w Leicter.. nie przyjrzalem sie mu.
0
mateusz
a co to ma znaczenie? dobry pilkarz ale slabiej gra nogami.. VV lepiej.
0
FCBkat
Schmeichel juz nie broni.
0
powiem krotko : ZATESKNICIE za nim.... VV to jeden z najbardziej niedoceniancyh bramkarzy... od kilku ladnych lat wysoka klasa europejska a ludzie pamietali mu poczatkowe mniej udane lata i to ze byl w cieniu Casillasa.. a on dawal z siebie wszystko
i jeszcze jedno.... nie widze drugiego tak dobrze grajacego nogami bramkarza... chocby spojrzcie na Pinto jak malo pewnie gra nogami, zawsze sie boje :D VV pasuje do BARCY...
Nie rozumiem jego decyzji ale ja szanuje.... dzieki VV za wszystko, wszystkie lata , bede tesknic :)
0
cos mam wrazenie ze Pelle sie podniecil za bardzo a widzial chyba inny mecz....Malaga ma 2:2 jako krolika z kapelusza a gola to my im podarowalismy a nie na odwrot... nie wiem tez w czym byli lepsi w 2 polowie.. moze w grze obronnej bo w przeciwienstwie do nas nie stracili gola
Szanuje tego trenera ..ale co on bral przed konferencja ? :D
0
Joaquin79
ja to widze innaczej, Pep idzie tam gdzie ma jakas wizje, nie na kase do rozwalonej Chelsea czy City, idzie do zespolu gdzie widzi dla siebie miejsce i gdzie moze cos zrobic :) Bayern pasuje.
0
dobre z tym Saviola :D
0
kilka wnioskow :
1) nie stala sie tragedia, to tylko wpadka
2) moze byc jednak w skutkach mocna bo rewanz ciekawy a mam przed oczami dwumecz z Sevilla sprzed 3 lat
3) wpadka spowodowana zbyt luzna gra, za malo im sie chcialo w 2 polowie, 1 byla lepsza.
4) 1 polowa dobra, 2 taka sobie, mysleli ze latwo dociagna (blad)
5) nie bez skutkow glupio stracony gol, blad Pinto i Thiago na spolke
6) Pinto to nie jest zly bramkarz, tylko slabo gra nogami, VV jest tu mistrzem. zawsze mam strach w oczach jak Pinto zaczyna sie bawic, powininen szybciej wywalac pilke.
reasamujac wynik dla nas slaby, ale to dwumecz, rewanz bedzie ciekawy :)
musza zagrac na maxa, bez kalkulacji. awans sprawa otwarta.
0
nie powiem zeby mnie nie zaskoczylo bo TOTALNIE zaskoczylo... widzialem go juuz na wyspach.... nie mniej jednak to lepszy wyobr :) good choice Pep.
0
Pep w Bayernie... :D w sumie dobrze ;p
0
la-ninita
do marca pojawia sie nowi, nie oszukujmy sie to jest futbol :) miejmy nadzieje ze ta lista bedzie skromna.
0
no fajnie ze trenuje ale badzmy szczerzy, pograc za duzo to on nie pogra, ma za duza i za dobra konkurencje, ja bym go wypozyczyl do konca sezonu, niech wroci swiezy i ograny ;)
0
ale latwo nie bedzie :)
0
nooo fajnie bylo by wygrAC...sezon dla koszykarzy nie jest kjeszcze przegrany... w eurolidze idzie dobrze, w lidze najwazniejsza bedzie runda play-off, podobnie w CdR gdzie trzeba przede wszystkim wyeliminowac Real... ogladamy 07.02.
0
tak wogole to w necie pisze ze na TVP SPORT w srode jest CdR od 22 a my gramy o 21;30 wiec chyba daja z pol godzinnym opoznieniem albo nie wiem co ;/
0
VV jest mega niedoceniany, od dlugiego juz czasu prezentuje wysoki poziom i pasuje do Barcy, nie tylko dlatego ze to wychowanek ale rowniez to chyba najlepiej grajacy nogami bramkarz a taki w Barcy sie przyda... wiec nie pitolcie o jakis Fosterach i innych De Geach...
0
Messi miazdzy ale to gra Iniesty mozna sie zachwycac i zachwycac, zachwycac i zachwycac...:)
0
Pelle troche zbyr pewny siebie ale w koncu trenerem ich jest .. ;p co do Demichelisa to b.lubie tego gracza(nie mowie tak bo nas pochwalil), w Bayernie zdarzaly mu sie bledy ale w Hiszpanii gra na wysokim poziomie :)
0
powiem krotko... ja pi***le :))
visca el Barca
0
gole Villy zdecydowanie wygrywaja :))
0
wczoraj Hernandes Hernandes , teraz Gonzalez Gonzalez,ciekawe kto bedzia nrewanz ? :D
0
co Dani robi na lewej flance ? :D
0
Benitez pasuje do hiszpanskich klubow a w Anglii widze go jedynie w Liverpoolu, Arsenalu, City, nie zas w Chelsea... nie pasuje tez raczej do Wloch, co pokazala praca w Interze..
0
pershing
no wlasnie , Ronaldo w 2002 dostal ZP za swietny mundial(byl wtedy graczem Interu jesli sie czepiac) , Figo za EURO i Barca w 2000, zas Cannavaro za mundial w 2006(w realu gral slabo), jedyne REALne ZP realu to te z lat 50-60.
moze sie czepiamy , ale takie sa fakty..Barca jest niedoszacowana a Real nadszacowany... ps. jak dla mne powinno byc tak 2000 Figo (Barca/Real) 1997 Ronaldo (Barca/inter)
0
jak dla mnie Barca to klub nie 10 a 12 ZP.... w koncu w 1997 Ronaldo dostal ZP za gre w Barcy a nie Interze, w ktorym swoj byt rozpoczal kontuzja, zas Figo w 2000 (jakkolwiek sie do niego przyznajecie lub nie) ZP w roku milenium otrzymal przede wszystkim za gre swietna w Barcy i grze w kadrze na EURO, wiec nie kumam czemu Inter i Real maja zbierac za to :)