0

przeciez Ballo i tak nie zagra .

0

nie wiem jakim trzeba impotentem myslowym zeby porynywac kartke Naniego do karkti Pepego..

0

Scoripion22
wez sie ogarnij chlopie... widac po zdjeciu i tekscie ze jestes uprzedzony a w dodatku slabo ogarniety... ;/
Masche - swietnie ujete :)

0

Eoren
wiem, mam na mysli ze sporo tych jordich w Katalonii :D zdaje sie po hiszpansku to Jorge..

0

ACIDS
niech klepie ale niech to robi skutecznie i z fantazja, z duzym wachlarzem rozwiazan, bo ostatnio popadla Barca w rutyne.. z sezonu na sezon coraz bardziej... i troche sama sobie narobila biedy... ale kiedy gra na wielkim poziiomie to inni moga patrzec ;)

0

tak btw Jordi to znane imie chyba w Katalonii ;d

0

mowcie co chcecie ale ja jutro raczej obstawiam wygrana Barcy (ew. remis).

0

mialo byc madrze gada .:)

0

madeze gada... podpisal bym sie niemal pod wszystkim :)

0

barcaclue97- co do messiego 100%

0

Joeee
no dokladnie ... Barca zawiedzie jako zesool a kto winny ?? Messii.... nie brak trenera i malo sprytny Roura, nie brak formy czy bledy w defensywie lub swietna taktya rywali (w tym to ze kryli trzema zawodnikami Messiego)..
Messi winny !! :D bo no musi sam wygrywac nam wszystkie mecze ;/

0

znowu bede zanudzal ale dla mnie "3" dla Messiego to znecanie sie nad nim a nie on winnt porazki... szarpal ile sie da.. mial dwie swietne dytuacji, gdzie bylo blisko gola... 4 albo 5 biorac pod uwage inne oceny.

0

Obaj sa cudowni.

0

zidanubpe
ty zamiast sie wozic i wywyzszac bez sensu zizu, napisal bys jak twoj kolega madritista "obaj sa wspanialymi pilkarzami"... dla mnie obaj sa swietni ale za balans ciala, finezje, rozgrywanie wybieram Inieste.

0

mieczkos09
murawa taki sam argument jak wasz remont rok temu :D
i zamknijmy temat, bo mnie juz ten final g** obchodzi... czekamy na Milan i zgarnialmy La Lige :)
ps. i liczymy na Atletico.

0

"mecz Barcelony jest zaplanowany na niedzielę (19 maja), "
mecz jeszcze nie jest zaplanowany na 19, bo moze byc tez zagrany w sobote 18 maja (dokladnego terkminarza jeszcze nie ma)
a 18 maja moze byc tez final CdR wiec nie ma tematu :)

0

pempo 13
zareragowac to ona i teraz umie nie liczac tego meczu... ile juz bylo remontad w tym sezonie... charakter ma i to jest pewnie wiec nie wymyslaj, jedynie w tym momencie jakis dolek
roznica taka ze ze Pepa to byla pewna siebie orkiertra, ktora robila z rywalami co chciala a za Tito jakby wrocili z kosmosu i graja z innymi jak rowny z rownym nieraz.

0

llysy89 - jaki Czeslawie ? :D

ps. Cesc gra dobry sezon i nie hejtujcie go.. teraz caly zespol nawala a nie jeden Fabregas,... tak samo jak nie ma co jechac na Messiego.

0

no i trzymamy kciuki za Man Utd, ucieszylo by gebe gdyby Real odpadl :D ale po wczorajszym meczu mysle ze Diabyl nie beda miec latwo.

0

najgorsze ze oni sa rozbici psychicznie, to bylo widac zwlaszcza wczoraj.... o sobotnim meczu z Sevilla nie mowie bo to byla formalnosc to rozegrania przed waznym meczu....
paradoksalnie mecz z Milanem nie pomogl nam (w sensie mobilizacji) na wczoraj , tylko zaszkodzil, zagrali nerwowo jak nigdy, tym glownie wczoraj przegrali, mysle ze gdyby na SS byl remis, wczoraj by zagrali innaczej

teraz trzeba sie podniesc w sobote w lidzew GD i w nastepna sobote z Deportivo, wygrac, poniesc morale, jedyna szansa przed meczem z Milanem :)

0

zaznaczam ze ocenialemk pilkarsko, a nie finansowo :D

0

kontynuujac temat waszego gadania o tranferach.. to nie hejtujcie teraz wszystkich tylko dlatego ze przegralismy dwa mecze.... mielismy swoje problemy w zespole, ale to nie wina tego lub tego..
CESC- dobry tranfer (nie wiem czy powininen grac w 1 skladzie, czy powinien byc stalym zmiennikiem Xaaviego lub Iniesty) ale dobry..
SONG- trudno mowic ze to zly tranfer, jest kupiony jako zmiennik dla Sergio, taki slabszy Toure ... dla mnie mimo wszystko trafiony transfer
IBRA - przecietny tranfer, wybirny pilkarz ale nie pasowal do konca do zespolu pilkarsko i chartakterem, mial dobra polowke i slaba sezonu 09/10. na pewno przeplacony, aczkolwiek jako "9" bywal niezly
ALEXIS- dla mnie na razie nie spelnia sie.. to mowie szczerze.. zeszly sezon co najwyzej przyzwoity, zas dzis slabo.
VILLA - przyzwoity, po kontuzji nie moze wrocic w pelny rytm, ale wczesniej gral niezly. kazdy niech sam oceni przydatnosc "ElGuaje"
AFFELAY - raczej malo trafiony, ale gral krotko i mial kontuzje, wiec ciezko go ocenic.
ps. wybitny tranfer to byl Yaya Toure, ale przy Sergio B. ktos musial odejsc, czekam tez na Abidala bo duzo dawal druzynie.

0

barca tikitaka
tak to jest... nie uwazam sie za eksperta w tym ale mozna nam mowic... kiedys dawno temu byl Rijkaard i Ten Cate, grali fajnie, odszedl Henk i pryszedl Neeskens, ten drugi duet juz wogole nie funkcjonowal.. musi byc jakas chemia w druzynie.
potem przyszedl duzo lepszy Pep, jego duet z Tito to prawdopodbnie najlepszy duet w historii futbolu, Pep odszedl byl Tito i Roura.. troche slabszy duet, maszyna wrocila z kosmosu, ale chlopaki dalej sobie dobrze radzili...
Tito chory siedzi w NJ i zostal sam Jordi... powiem krotko... tak nerwowej jak dzis Barcy dawno nie widzialem ;/ Barca Pepa (&Tito) to byla zawsze pewna siebie, madrze grajaca maszyna... dzis to byli zagubione chlopaki, a Real choc nie gral kosmosu, gral po prostu madrze i taktycznie.

tak czy owak zle nie graja w tym sezonie, 12.03 to mecz sezonu... Lige mamy wygrana (na szczescie), teraz caly swiat patrzy jak zareagujemy na Milan.

0

nie zebym chcial bronic nasz zespol, ale uwazam ze do drugiego gola nie grali zle... mieli swoj sytuacje, dwie swietne Messi, przed drugim golem , tez byly akcje pod bramka Lopeza... potem wszystko sie ro****lo....
podstawowy problem ze nasi grali nerwowo od 1 minuty... Real gral spokojnie, skutecznie, madrze... nasi byli nerwowi, za duzo z sedzia ciagle gadali..
to nie ta pewna siebie maszyna, co za czasow Pepa.

0

jest kryzys, innaczej nie bylo by tych dwoch meczow... ale miejmy nadzieje wrocimy na dobra droge... 12.03 mecz sezonu (zakladajac ze lige juz mamy wygrana)

0

ostatnio mowilismy ze wygrywamy wszystkie wazne rzeczy, rowniez tez z realem...a teraz cos nie tak.. dla mnie to my teraz po prostu formy nie mamy.. to na pewno... ale tez nasze chlopaki juz nie prezentuja jak maszyny Pepa, wrocili z kosmosu, sa tylko ludzmi, natomiast inne zespoly juz lepiej z nami gra.

0

nie ma co plakac.... to jest sport... Real nas ro***al taktycznie i defensywnie z kontra...
dziwny byl to mecz bo do gola na 0;2 Barca wcale nie byla gorsza, a nawet lepsza...
ps. czekamy na rewan z Milanem :) wierzymy, bo Milan jest gorszy do Realu... jak sie nie uda to mamy chociaz 23 mistrzostwo Hiszpanii :)

0

kone33
w sobote to moze byc co najwyzej lekki rewanz ale malo bedziue znaczyc... trzeba na 12 marca sie ogarnac...
PRZEDE WSZYSTKIM : Barca grala nerwowo od 1 minuty..... nerwowo, porywczo
Real spokojnie, madrze, taktycznie
dotychczas kojarze ze bylo odwrotnie. ;/

0

mi sie podoba ze graja dzis swoja pilke, widze dzis Barca nie te z Milanem, brakuje tylko wiecej sytuacji... ale Messi = 2 razy prawie gol i chyba jednak karny na Pedro.

0

super wykonany wolny przez Messiego... czysty pech :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?