0


gadalismy z kumplami dzisiaj po meczu i kazdy twierdzi (dzisiaj jest juz pewien) ze ta druzyna nie stracila umiejetnosci itd ale charakter... jednak Pep motywator Guardiola to byl mistrz... bez niego cos w tym sezonie peklo... Barca wrocila z kosmosu i to niestety mocno w dół... z calym szacunkiem dla Tito :)

0

popieram... tez ciesze sie z meczu z Bayernem :)

0

jesli chodzi o preferencje to Rafa jest za Realem, Roger za Bazylea, Novak za Milanem, Murray za Barca(D.Ferrer chyba tez),

0

iniessi
nie wiem skad to wziales :D jedyne co sie zgadzam to z Nadalem ale dla mnie do barcy bardziej prasuje artysta tenisa - Krol Roger Federer.

0

Mat159
patrzec wizualnie tez wole na tenisistki, ale tenis kobiecy przy tenisie meskim to jak przystawka przy obiedzie...
a do tenisitow to Rafe sszanuje ale nie lubie jego tenisa... Roger Federer !!! :)

0

Jarekm
popieram MVP

0

istnieje jeszcze mozliwosc ze na rewanz wroci Puyol :)

0

fajna zona Abidala :)

0

troche nie na temat... ten z boku w koszuli (na zdj) to challenger?? kurde ledwo poznalem :)
ps. fajny wywiad, Laskowski to chyba wogole sympatyk Barcy :)

0

ja nie mam pewnosci czy Barca wygra na San Mames... teren trudny a mecz pomiedzy polfinalami LM wiec na pewni zagra drugi garnitur :P
bedzie ciezko dla Barcy i Realu.

0

nie ogarniam.... po meczu z PSG (pierwszym) bylo 4 do 10 dni zeby Messi wrocil... wten wtorek tol bedzie juz 21 dni a on ma jeszcze nie grac?
o co tu chodzi ?

0

Katalonczyk
nie wiem co widziales na treningu ale ja nic nie widzialem u niego szczegolnego w naszych meczach :) nawet wiele szans nie dostawal. moze mial pecha ze byli lepsi ?

0

najwiekszy wygrany dzisiejszego meczu " Eric Abiidal" !!!!
na pochwale zasluguja tez Cesc za gola, Dani Alves, Song, Alexis za dobra zmiane
slabiutki Tello.
nie krytykowac Villi, zdarzylo sie ale czuje ze w nastepnych meczach z Messim bedzie git :)

0

sympatyczny gosc ale chyba jieden z gorszych tranferow... NIC u nas nie pogral, dziwne ze az 3 lata w Barcelonie pobyl :)

0

nie ogladalem Ligi holenderskiej ale pamietam go z Wisly Krakow a to powoduje ze jakos ciezko mi sobie go wyobrazic w Barcy... :D

0

Lubie Ville, mam slabosc do tego cracka od kilku lat ;P Alexis tez jest super graczem ale na razie zawodzi wiec jesli sie nie poprawi to racZej jako pierwszy opusci Camp Nou.. poza tym jak ktos slusznie zauwazul nie mamy klasycznej "9" a Villi do tej pozycji najblizej i wariant z Messim na prawym skrzydle i Villa na szpicy jest zupelnie niezly (przynajmniej w niektorych meczach :))

0

kiedy piąty mecz ?

0

bez sensu... jak ma odejsc to lepiej teraz i kasa za niego bedzie :) woz albo przewoz.

0

lubie tego pilkarza, mysle ze pasowalby do barcy i do wielu innych zespolow tez ale... troche go ponioslo :)

0

kurde brakuje mi goscia... chyba zadne odejscie z klubu nie bylo dla mnie tak bolesne jak jego , nawet Ronaldinho bo juz nie mial formy i mowilo sie o tym od dawna.. fajnie sie czyta ze Yaya ciagle czuje sie cule i tak fajnie mowi :)
co do watku jego odejscia to nigdy nie mialem do Pepa pretensji ze stawial na Sergio bo mto wielki DM i mial nos :) pasuje do Barcy jak nikt, co innego sprawa Keity, tez genialny zawodnik, ale tutaj Pep mial do niego przesadna slabosc :)
sprawa Busquets- Yaya to chyba najtrudniejszy watek w najnowszej historii Barcy, ktos musial odejsc bo byli zbyt genialnymi graczami zeby ktory choc troche grzal ławe.. padło na Toure. :( tez mam nadzieje ze kiedys wroci, nigdy nic nie wiadomo
Visca el Yaya.

0

gratuluje wszystkim głąbom ktorzy analizujac ten mecz pucharu Niemiec skreslaja szanse Barcy w polfinale LM :D

0

Ronnie wielki pilkarz ale nie taktyk, swiadczy o tym jedna pozycja = brak Busquetsa :)

0

Alba wrocil tak samo jak Cesc czy Pique.. .dla mnie to zdrowy uklad ;)

0

dawac na Blackberry :)

0

najlepsza jest sobota wieczor obiektywnie.. ale 18 tez ujdzie :)

0

chce widziec miny wszystkich po polfinalach... Barca zawsze najlepiej gra pod presja, kiedy wszyscy watpia. :) Magath sie mocno za daleko posunal, poprostu bredzi i tyle :) nie wyobrazam sobie zeby ktokolowiek z obozu Barcy tak powiedzial, a to PONOĆ my jestesmy za pewni siebie i buce. ;P

0

HELBIK
no tak tez mi sie zdawalo... wiec jest blad, u gory sa dwie rozne nazwy :)

0

Montoyta rozwala to fakt ;d
a tak wogole to jak to jest - La Romareda czy La Rosaleda ?

0

- 3 pkt zdobyte
- 3 gole zdobyte
= nadal probujemy pobic rekord LL
- kilku pilkarzy odpoczelo, latwa wygrana
tylko sie cieszyc ;p

0

kibice Sarragosy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?