Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc wygral Puchar Anglii i Tarcze Wspolnoty w 2005 roku, a w 2004 nie dostal medalu za mistrza bo nie zagral meczu.
0
czemu pokazujecie w tym cyklu mecze na Camo Nou?? bez sensu... dzis gramy na San Mames to powinny byc mecze wyjazdowe.
0
Gallaret
gral zle, uwierz.
0
ja nie uwazam ze potrzebujemy koniecznie "9", potrzebujemy kogos kto rozrusza nasza ofensywe, bo sam messi nie moze a Iniesta jest potrzebny w srodku... mozna robic rozne uklady, zawsze Villa badz Messi moga grac na szpicy.
0
Cristiano
dzieki ale uwierz ze ból po slabym 1/2 LM jest nie mniejszy niz radosc po LL...
ps. ale czekamy do konca, wiara umiera ostatnia :)
0
Valdes-4.5
alves - 3
pique - 2
bartra - 2 (obnizone wiadomo za co)
J.Alba - 3
Xavi - 2 (od generała wymaga sie wiecej)
Sergio B. - 2
Iniesta-3.5.
Pedro - 3/3.5
Messi - 1.5 (totalnie niewidoczny ale zrozumiale)
Alexis -1 (ew 0.5)
Tito Vilanova - 1 (brak odwagi, fatalne zmian a raczej ich brak)
0
tam wygralismy 4:0 po 0:2 w pierwszym meczu, teraz mam wrazenie ze bedzie mniej wiecej odwrotnie... Bayern to bayern... ale grunt to wygrac i zagrac z honorem, pokazac swiatu ze Barca to Barca :)
0
Pep akurat potrafil swietnie motywowac, wyciskal z pilkarzy wszystko jak z cytryny... a ten mecz... (i kilka innych) szkoda gadac ;(
0
Wieczna Barca
w 09/10
nie bylo pomaranczowych wyjazdowek.
0
a ja sie zgadzam z pierwszym punktem, reszta mniej, choc oczywiscie obrona i kontuzje tez maja znaczenie.,
dla mnie przede wszystkim : problem z atakiem (punkt pierwszy z messim), popadanie w rutyne, zbyt duze zaufanie sobie (brak gry na 200%)
0
dobrze, wiec wzmacniamy ofensywe, teraz dobry stoper, bramkarz (z koniecznosci) i lekkie przewietszenie w sztabie szkoleniowym :)
0
N20
no cos widzialem, na fejsie, ale to chyba znaczy ze blisko (blizej) a nie ze pewne.
0
ten Neymar pewny czy jaja sobie robicie ? :D
0
Barca i Real popelnily ten sam blad... nastawienie do meczu... ciezko w to uwierzyc bo to 1/2 LM ale jedni i drudzy pojechali do Niemiec na zasadzie, zagrac dobry wyjazd... remisik a potem u siebie Manita..... guzik :D
Bayern i Dortmund przywitaly hiszpanskich kolosow gra na 200% u siebie, kolektywem (Barca i Real uzaleznione od poszczegolnych pilkarzy) i zagraly tak jak mogly = tak jak powinny zagrac Barca i Real.... oba teamy sie przejechaly... w przypadku Barcy wygladalo to jeszcze gorzej bo Messi ciagle nie w pelni zdrow..
rewanze przed nami ale bedzie ciezko :)
0
mowcie bordowo-granatowo czy tam niebiesko-czerwone ludziska co chcecie ale mi dzis wieczor sie humor poprawil o 180 st. :) tak jak wczoraj bylem smutny... tak samo czekam na rewanze, bo hiszpanskie kolosy beda chcialy odpowiedziec Niemcom :)
Visca el Barca !! brawo Lewy i BVB.
0
niesamowite :)) ale humor mi sie poprawil... jak rok temu gdy po nas Real odpadl,, teraz jeszcze bardziej :D
0
oper21
szpaku nigdy nie byl za Realem, raczej za Man Utd i Barca.
0
moje opinia (chyba juz mowilem), wiadomo ze potrzebujemy przewietrzenia, ale nie tak jak w 2008, teraz :
a) nowy stoper, puyol mlodszy nie bedzie, obrona daje plamy itd itd
b) nowe wzmocnienie w ataku, wczoraj byl dramat, jak nie ma Messiego i gra Alex w waznych meczach to jest kicha ;/ Neymar ?
c) uwazam tez przewietrzenie na lawce trenerskiej, byc moze nowy asystent, byc moze nowy trener.
d) moze jeszcze cos, ale tamte 3 sa najwazniejsze.
0
marabut
to samo wczoraj napisalem - Luis Enrique to ciekawa opcja
0
najlepsze : brak a jesli cokolwiek to niezla postawa defensywy i VV (paradoksalnie)
najgorsze : wszystko, totalnie zly mecz, gra na stojaco i blamaz, prawdopodbnie koniec ery (oby na krotko), Barca zawiodla i nie grala jak nalezy.(agresywnie)
0
Netu - nikt cie nie bedzie minusowac :)
0
muti
tez masz racje ;(
ja jednak tesknie przede wszystkim za Pepem, Tito jako drugi.
0
mielniczas
ja wogole pomyslalem o Enrique dwojako, takze jako o glownym trenerze :D ale tutaj trzebaby zwolnic Tito i tu juz problem... Enrique jako trener Barcy B radzil sobie super, nie to co Eusebio (wywalic go wreszcie)
jak nie glowny trener to asystent i tu nie wiem czy by sie zgodzil (masz racje)
czytalem u Xaviego w ksiazce jak uzupelniali sie Rijkaard i Ten Cate a potem takze jak Pep i Tito sie uzupelniali... jeden dominator z charyzma, drugi od taktyki, jeden lagodny, drugi ostry.
teraz niestety to nie funkcjonuje ;(
0
mielniczas
mi tez Roura nie gra... trener + asystent to wazny duet, byl Rijkaard + Ten Cate a potem z Neeskansem... mieslismy dowod.. dzisiaj Pep + Tito to mistrze ale niestety tego pierwszego juz nie ma.
ja wogole mysle o Luis Enrique ale nie jestem pewny.
0
Cochise
zgadzam sie i powtorze co napisalem na samym poczatku .. brakuje charakteru tej druzynie, ktora miala ekipa Pepa... takl czy owak, atak trzeba wzmocnic, bo obecnie Messi i potem dlugo nic... tak nie moze byc .
0
mielniczas
Ronaldinho tez byl podobny ale wkrecil sie w nasz system i gral dobrze... brazylijczycy zawsze dobrze grali w Barcy... nie skreskal bym Neymara, widzialem co potrafi( tez wczesniej bylem sceptyczny)
co do Tello = tylko na slbasze druzyny
Thiago = jak najbardziej, egzemplarz na przyszlosc ale musi sie troche ogarnac bo nie ma jeszcze glowy Xaviego
Bartra = wyglada OK.
0
przypomina mi sie maj 2008, 1-4 z Realem, dół po erze Rijkaarda i potem remont i wielki zespol... teraz tak nisko nie spadlismy bo zespol byl lepszy ..ale tez licze na remont... nie wiem tylko co z obsada trenera... (tu mam klopot)
0
galix 22
masz racje, ja tez licze ze Bayern zrobil nam przysluge, bo ono od dluszegop czasu chyba byli w chmurach, wszystko jest ok, jestesmy najlepsi ponad wszystko, a tu okazalo sie ze nie.. niechg bAYERN wygra lige mistrzow z Realem :) FCB zawsze.
0
ps. dzisiaj tez (niestety) juz wiem kogo nalezy sprzedac... Alexis kolejny wazny mecz zawalil... on poprsotu nie pasuje do tego systemu...Ville bym zostawil... on ma chlodny umysl i dostosuje sie do poziomu druzyny,,
ps. atak/ofensywa dzis = DRAMAT... jednak Neymar to chyba nie jest zly pomysl.
0
mieliniczas
fajnie ze tak mowisz, dobrze sa tacy kibice a nie tytlko narzekacze ale obawiam sie ze oni przejedli sie na dzisijeszym meczu, znowu pojechali na wyjazd zeby zremisowac a rewnz na CN wygraja.. z Bayernem tak latow nie pojdzie.. ;(