0

ŁukaszNidzica
nie przesadzaj, Pedro miewał także lepsze mecze... owszem nie błyszczał, jak wczesniej ale nie mozna przesadzac :P
Astad
no wlasnie.. Alexis przyszedl za spore pieniadze z etykietka najlepszego dryblera Seria A.. i co ? nic... Zlatan tez odszedl po jednym sezonie (wiem inna sytuacja).. od Alexisa wymagania byly wieksze niz od Pedro na pewno.. na Alexisie poza tym mozna zarobic w tym oknie.,

Pedro tymczasem wychowanek i nie zgodze sie ze nic nie gral, tylko Xavi super dogrywal... jjesli tak by bylo to kazdy wychowanek moglby zrobic kariere w Barcy... Bojan to pierwszyz brzegu i najlepszy przyklad... Pedro ma mocniejsza glowe niz Krkic.. to na pewno... niz Alexis mam wrazenie tez bo on duzo probuje ale nie wiele wychodzi.
jak mamy kupic Neymara, trzeba tez zarobic.. wiec musi odejsc Villa lub Alexis.. na Pedro mniej troche zarobimy.

0

nie sadze zeby teraz byla potrzebna AZ taka przebudowa :) sadze ze dzisiejsza sytuacje moznaby bardziej porownac do 2008 roku kiedy Pep zamienil Ryjka, lecz i teraz wydaje mi sie zmiany beda mniejsze :)

0

jak przyjdzie Neymar, ktos musi odejsc, mamy do wyboru Alexisa, Ville albo Pedro. (bop chyba nie Cesca)... Villa dla mnie bez dwoch zdan powinien zostac, ale to juz rzecz ustalen jego z zarzadem... jesli ktos ma odejsc to Sanchez, ktory sie nie sprawdzil... nie mow ze bylo innaczej, a przyszedl za duze pieniadze..
teraz mozna za niego zarobic :)

0

Astad
powtarzam ze to moje zdanie, PEdro wiecej daje Barcy niz Alexis, ktory przyszedl za duze pieniadze z Udinese i mial byc wielkim crackiem a nie jest.. nie ma DNA Barcy, ja tego nie widze.
pedro wiele razy strzelal wazne gole, ma chlodniejsza glowe, niz Alexis ktory czesto sie spalal.
moze faktycznie ostatnie dwa sezony byly slabsze... ale ciagle na chwile obecna MVP to dla mnie najlepsze ustawienie z przodu (poki nie ma Neymara), zas Alexisa w pierwszym skladzie na wazne mecze nie widze.
ty wolisz zeby Alexis zostal, Pedro odszedl - ok...:)

0

ŁukaszNidzica
nie uwazam ze Pedro to numer jeden i nie nalezy rozpoczac debaty nt. jego przyszlosci w Barcy ale poprostu jesli ktos w ataku zasluguje na odejscie jako nr 1 to Alexis Sanchez.. zwroc uwage ze Pedro to wychowanek ktory ma DNA druzyny, zas Alexis przyszedl za spore pieniadze z atykietka najlepszego dryblera Serie A i nic z tego nie widac... trzeba moim zdaniem podjac bolesna decyzje jak w przypadku Zlatana (inni pilkarze, inne trroche sytuacje ale nie dopasowali sie)

0

Astad
mowie Ci juz (oczywiscie moje zdanie):
- Pedro bardziej pasuje do stylu Barcy
- ma chlodniejsza glowe (strzela gole w waznych meczach)
- w moim odczuciu w tym sezonie byl mimo wszystko lepszy niz Alexis
- jest gosciem od czarnej roboty, ktory duzo biega , nie wszyscy to widza.

0

nie wiem co tak sie upieracie tego Alexisa... ??
gosciu ewidentnie nie wgryzl sie idealnie w styl Barcy, co z tego ze pracuje ? zeszly sezon byl niezly ale bez fajerwerkow, za to obecny jest slaby :) to ze pojedyncze mecze ma niezle (pojedyncze) to nic nie znaczy, slabo gra za to w waznych meczach.
jesli ktos z ataku ma odejsc to Alexis Sanchez.,
ps. zeby bylo jasne, lubie go :) ale tu trzeba podjac kilka bolesnych decyzji.

0

Sanchez jak najbardziej na sprzedaz... on mi nie pasuje od poczatku, nie wgryzl sie dobrze w styl Barcy .. niby zeszly sezon lepszy ale tez bez fajerwerkow... za to Villa ze swoja chlodna glowa napastnika moglby zostac, jakby zespol lepiej gral, Villa tez by sie lepiej z przodu prezentowal..
VV juz sam zdecydowal.. :(

0

szkoda...;( mam nadzieje ze kiedys chociaz wroci, bo w najblizszych latach nie .

0

Bayern nie skopiowal stylu Barcy, bo on chyba nie jest wogole do skopiowania... Bayern skopiowal tylko niektore elementy... tak czy owak graja dzis swietnie i maja szanse byc najlepsi w europie :)

0

alianta2
lepiej wlasnie na odwrot :P

0

niech nikt z was nie pisze ze Daniego Alvesa trzeba sprzedac bo krew sie zalewa... to po Messim, Xavim, Iniescie i Buesqetsie najwazniejsze ogniwo... nie Dani jest winien ze zespol gorzej funcjonuje, on na prawej flance dobrze wykonuje swoja robote (kryzys mial ale minal)

0

Laporta juz by myslal nad zmianami, zawsze mial nosa, Sandro widze ze bedzie tkwil przy swoim...

0

ps. irytuje mnie tez ze Barca nie walczyla dzis do konca jak nalezy, dala sobie jeszcze wbic gole.. ja wiem ze ciezko sie gra jak ma sie strzelic 6 goli ( po trafieniu Robbena) , Real wczoraj mial tylko 3 gole do odrobienia, potem juz 2 albo 1.
Barca jak musi to walczy, ale jak nie idzie to czesto odpuszcza.. tak bylo dzis.. 0-7 to lekka kompromitacja, mogli powalczyc o lepszy rezultat chociaz.

0

ech... w zasadzie mozna powtorzyc to co tydzien temu
zespol wymaga PRZEwietrzenia.... :/
nowy stoper, napastnik.... musimy zrobic cos co bylo w 2008 roku, kiedy po swietnym okresie przyszedl kryzys... zrobili rewolucje... przyszedl Pep za Ryjka, wrzucil Ronaldinho i Deco i kogos tam jeszcze... wprowadzil paru nowych zawodnikow... teraz mam wrazenie az tak duzej rewolucji nie potrzebujemy, ale zmiany sa potrzebne - przewietrzenie...
madrze powiedzial dzis L.Orlowski w studiu... Barca za bardzo zaufala swojemu stylowi, miala plan A, ale nie miala planu B i C... popadla w rutyne... to widac... zas inne druzyny zaczely ja rozszyfrowywac...
no i Pep... brakuje Pepa...motywatora, mistrza... Tito to jednak nie to... choc po jednym trudnym sezonie, wole go nie oceniac, bo to byl dla niego trudny czas ;(
p.s Neymar, stoper (Hummels albo ktos), bramkarz ( z koniecznosci), i jeszcze ktos jeden... paru osob trzeba sie pozbyc..

0

sklad dobry gdyby nnie jedno.... wszyscy wiemy o czym mowie :( wracaj Messi w 45 min ...

0

La Pluga
wybierasz sklad z 10 zawodnikami ?? :D (3-3-3)

0

ja wybieram sklad MD bo chce Ville w 1 skladzie (sadze ze wystapi bo nie gral w sobote:)) , ale Cesca tez szkoda .

0

tez tak uwazam, podobna dyspozycja jak z Milanem i 2:0 do przerwy to promyk nadzieji... male szanse ale wierzymy do konca :)

0

wniosek... Bayern wymienil gruntownie sklad i zbudowan dobry team, a Barca gra ciagle podbnym, popadla w rutyne i zeszla z kosmosu.... ps. ale i tak ciagle jestesmy wielcy :) wierzymy.

0

Beckenbauer to cesarz i dzentelmen i zawsze lubil Barce, wiec nie pitolcie ze mial cos zlego na mysli i ze jest antyfanem... sprostowal sprawe, ja mu wierze , jest ok :)

0

romano
tez zauwazylem, krotki urywek ale koszulka fajna ;P

0

messi 2601
Alba nie zagra z kartki, slaby sklad.

0

Getis
ma grac Song? taki jestes genialny taktyk, to powiedz zamiasdt kogo i na ktorej pozycji ??

0

jak wy sadzicie ze Tello moze zagrac przeciwko Bayernowi to gratulacje. Tello to swietny grajek ale na slabsze druzyny a nie taka defensywe jaka ma jedna z najlepszych druzyn na swiecie..
VV- Dani, Pique, Puyol/Masche/bartra(kto bedzie mogl), Adriano - Sergio, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Villa ... nie ma lepszego skladu :)

0

The Kronos
nie to bylo chyba rok wczesniej (1997)

0

żle postawione pytanie w sondzie "czy remontada z FCB jest mozliwa?" pyt/ retoryczne bo oczywiste jest mozliwa..
powinni byc pytanie " czy uwazasz ze stac Barce na remontade z bayernem/ czy wyeliminuje Bayern?" wtedy wyniki byly zupelnie inne :)

0

nie wierze zeby Cesc odszedl... nie po tym sezonie przynajmniej...

0

gęgi
jest cos w tym co mowisz, tez bym dal wiecej szans "El Guaje" :)

0

Damoon- no chyba ze w ten sposob, ale i tak mogliby dawac mecze na San Mames z tamtych sezonow, bo jak wiadomo Camp Nou a wyjazd to dwie rozne bajki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?