Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzeba przyznac ze Blaugrana.pl sie spisuje... po pierwsze jeden post nt. Telenowli Neymar a po drugie ciagla aktualizacja :P szacun :)
0
widac ze fcbarca.com odpoczywa w nocy :P wszedzie juz aktualizacje co do Neymara :)
0
30 baniek zaoferowane... wydaje sie ze top kwestia czasu... moze jeszcze przed finalem LM Neymar bedzie nasz :)
0
wiem ze mnie zminusuje zaraz garc osob ale nie jest w pelni zachwycony ze Alex zostaje... duzo bardziej wolalbym podobny post zobaczyc o Davidzie Villi :) no jeszcze niby Pedro moze odejsc, ale na kim Sanchezie klub lepiej by zarobil... ps. Tello ? nie wiadomo. ale ktos musi odejsc.
0
na blaugrana.pl maja jeden post nt. Neymara ktory tylko aktualizuja :D proponuje zrobic to samo, po co wywalac cztery posty dziennie :)
ps. Mundo Depor podaje (wg ostatniej aktualizacji) ze Barca potrzebuje tylko zgody Santosu zeby oglosic Neymara jako swojego, reszta uzgodniona.
0
CR ma 12 goli wiec nic dziwnego, czego sie burzycie ?
ps. ja bym dal jednak Messiego tak czy owak do "11" z lewym i CRem...
0
ja sie srednio zgadzam.... za malo kreatywny aby grac w Barcy.
co nie zmienia faktu ze jako napastnik zalicza sie do czolowki.
0
na bank dojda do porozumienia... a jak nie to odejdzie gdzie indziej - cheslea czy bayern... ale raczej przyjdzie do0 nas ;) nie wierze, ze Santos odda go za rok za darmo :)
0
wojpie6377
ok ale kto ?? tez nie jestem w 100% przekonany do Tito ale kto ?? Barca gra specyficzny futbol, malo kto skopiuje, ja bym jedynie widzial Del Bosque(nie realne) albo Luisa Enrique .... kto inny ??
tylko nie mow Juergen Klopp, to ze zrobil team w Dormtundzie, nie znaczy ze jest idealny do barcy, nie popadajmy w Kloppomanie :D
0
gBarca
dojdzie Neymar i stoper , nie boj sie :)
0
Gerarda Delfeou ?? on przeciez sie nie nadaje do gry w pierwszej druzynie, nie ma jeszcze glowy ;/ powinni do wypozyczyc do Arsenalu albo gdzies zeby sie ogral i wrocil :)
0
tak tak tak... czekalem na te decyzje :) tak czy owak dziekujemy Eusebio :)
0
czyli Madryt (Real) z pustymi rekami.. a o SuperPuchar gramy w Sierpniu z Atletico :)) az sie geba usmiecha :P
0
ale jaja... Real bez tytulu w tym sezonie :D a tak sie wozili :) i na co im byla wygrana z nami w 1/2 ?? Atleti ich pokonuje na wlasnym terenie w finale... i jeszcze ta zenada w zachowaniu :P
0
Ronaldo wielki pilkarz(szacun za rzut wolny i slupek w stylu Rivaldo) i zarazem wielki rozkapryszony dziwak i gwiazdor... za to cor odwala juz powinien byc w szatnii :)
0
Miki_messi
rozj****es mnie :D
0
Blaugrana.pl
ESPN Brazylia: za 30 minut konferencja prasowa prezydenta Santosu, podczas której ma on ogłosić transfer Neymara do Barcelony. Stay tuned!
0
mam sentyment do Laporty.. fajny gosc i mial nosa w trakcie swojej kadencji kilka razy.,.. Sando Rossel czesto irytuje , zwlaszcza swoimi wypowiedziami :D choc nie mam watpliwosci ze dba o finanse klubu :)
0
2-3 tyg temu chodzily tu plotki ze Neymar juz ponoc zaklepany... okazuje sie ze nie jest tak zaklepany ;)
0
Barca w Trojmiescie :)) je je je :D latem na EURO La Roja a teraz latem Barca :) PGE Arena zaprasza :)
0
Ronaldinho w bluzie Barcy obok trenera Barcy Guardioli :D nie wiedzialem ze zachowaly sie takie zdjecia :)
0
NeXon
nie gadaj, bo caly czas bronil swietnie i w Barcy i w LA Roja jesli akurat bronil.... VV jeden z najbardziej niedocenianych bramkarzy ostatniej dekady.
0
kurde, szkoda rekordu, ale zdrowie najwazniejsze ;)
Pablo,Cristiano - dobrzy madritistas z was :)
0
Xavi to zywa legenda.... nie wiem czy jest ktos kto ma rowne osiagniecia jemu :))
0
Puchar Generała :D i wszystko jasne ;p
0
kurde, chcialbym tam byc :D
0
oj tam... 3 czy 4 miejsce... grunt ze Real nie wygral :))
czekamy na Barce w przyszlym sezonie, ale potrzebne lekkie przewietrzenie - paru zawodnikow juz wiekowych .
0
N20
czemu ?
0
no to swietnie... rekord 50 goli idzie sie ... :****... no ale zdrowie najwazniejsze ;(
0
ja bym widzial takie tridente w ofensywie na przyszly sezon ( to oczywiscie tylko prognozy) Neymar-Messi-Villa ... (o ile Neymar przyjdzie a David zostanie ) ... :)