0

chyba lekko odjechales ;)

0

wlasnie wszeldem na polska strone Ajaxu i tam sie bardzo ciesza ze Bojan przychodzi do nich... az milo sie to czyta, niech wkreca obroncow w Holandii jak chce, dla nas za slaby ale powodzenia w Ajaxie :)

0

zapomnij nierealnie, co do Alexisa i Villi sie zgadzam, ale Bojanm nie zagra trio z Neyem i Messim, za slaby, nie realne :)

0

no to smigaj Bojan ;P

0

moze masz racje :P

0

swoja droga to bym widzial dwie Silvy w Barcy - Thiago i Davida :P

0

dobry pomysl... swietny artykul :) pewnie pojawi sie rowniez Bojan i kilku innych...

0

mimo wszystko zaskakuje Cafu , sporo nazwisk wydaje sie oczywistych, ale nigdy nie zrobisz "11" wszechczasow ktora zadowoli nawet wiekszosc :D za duzo ich przeplynelo..

0

no ale domyslam sie ze to zart :P

0

glupie gadanie... tak zawsze gadaja w Madrycie :) Lige Mistrzow wygra najlepsza ekipa, a nie nazwiska .

0

kiedy Alexis gral u Pepa jako "9" ? przegapilem pol sezonu ??

0

pamietasz Bojana przed wyozeyczeniem do Romy? ostatnie dwa sezony w Barcy ? pamietasz go z Romy i Milanu ? on sie zatracil w okolicach 2010 roku... na chwile obecna za slaby.

0

mi sie zdaje ze zarzad chce zarobic ale akurat Alexis tez ma cene rynkowa... a a ja kurat pytalem o to czym wy sie tu kierowaliscie swoimi ocenami a nie zarzad :) dla mnie kluczowe jest doswiadczenie Villi i to ze moze grac na szpicy, ale wiadomo - najlepiej byloby wszystkich zatrzymac albo pozbyc sie polowy...

0

ja najbardziej nie moge zrozumiec jednego.. pare miesiecy temu spuszczaliscie sie nad gra Villi, jak dobrze gral z Milanem i w lidze w tamtym czasie, jak sie zgrywa z Messim i wogole... pare slabszych meczow, pare lepszych Alexisa pod koniec sezonu (reszte sezonu mial slaba ) i nagle Alexis musi grac z Messim i Neymarem, a Villa musi odejsc :D o co chodzi ??

0

zglos sie lepiej do psychologa a nie na skargi idziesz do admina... to ciebie powinni zbanowac za twoje zalosne posty :/

0

Neymar sie ropedza... osobiscie Roo mi bardziej pasuje do gry w lidze angielskiej.

0

a powiedz co wielkiego w mijajacym sezonie pokazali Pedro i Alexis Sanchez? tylko nie mowic ze Alexis byl b.dobry bo mowilibysmy tylko o samej koncowce sezonu a reszta ... sami pamietamy. co do Tello - swient zmiennnik ale sadze ze roli podstawowego skrzydlowego by nie udzwginal - tak mysle.

0

odpowiem Ci za kolege/kolezanke...rotowanie i jeszcze raz rotowanie... to robil Pep i kontynuwal Tito...osobiscie jestem przeciwny zbyt duzemu rotowaniu ale w ataku to jeszcze przejdzie a poza tym nie mam wplywu wiec wiem ze dalej beda rotowac, zatem Villa grywal by czasami na szpicy, czasami na lewej, a czasami na ławie.. wystarczylo by a Del Bosque go powolywal na stałe... ale wiem ze to pewnie gdybanie bo pozbeda sie go... a moglby odejsc ktos inny w ataku.

0

Nie mamy stałej "9" ale tez takiej nie p[otrzebujemy bo Messi jest u nas falszywa "9" . nie mniej jednak potrzebujemy kogoso w zanadrzu i "El Guaje" jest idelanym zawodnkiem zeby rotowac z Messim i grac na szpicy w niektorych meczach, w innych na skrzydle(albo na lawce bo jak wiadomo Tito lubi zmieniac sklad)... po co sie go pozbywac? Bojan jest za slaby na to rozwiazanie, pokazuje to od paru lat.

0

0

stawianie na rowni Bojana i Villi to jakies nieporozumienie :)
Bojan powinien odejsc, zas Villa powininen pozostac w Barcy bo to swietny napastnik - tyle w temacie :)

0

ok przetlumaczam na jezyk polski ale kolejnosc mysli ta sama :D
troche za bardzo podniecacie sie Alexisem... Sanchez mial tylko mala czesc dobrych meczow w Barcelonie, wiekszosc swojego pobytu zawodzil i nie wgral sie w zespol jak sie po nim spodziewano :).a wy sie nim "jaracie" jakbyscie pamietali tylko jego kilka ostatnich meczow z ub. sezonu, a co z reszta sezonu/meczow ?
wysylacie juz Ville i Pedro na emeryture.. za szybko.

0

"Jordi Alba odpowiada na pytania tak szybko, jak gra, więc cały kwestionariusz rozwiązał w minutę."
haha :D

0

kazdy Brazylijczyk nominuje juz Neya do Zlotej Pilki :D z Pele na czele :)

0

wygra Hiszpania. nie sadze zeby Brazylia dala rade z La Roja ;)

0

jaracie sie troche za bardzo Alexisem... Sanchez mial tylko troche dobrych meczow, wiekszosc swojego pobytu zawodzil i nie wgral sie w Barce.. a wy jak by to byl San Alexis bo zagral pare dorbych meczow pod koniec sezonu , a co z reszta ? wysylacie juz Ville i Pedro na emeryture.

0

kurde niezle... mecz towarzyski a pokazuje otwarta telewizja publiczna :D

0

ja swietnie wiem gdzie gral Diego, nawet poza Barca ;) zle adresujesz ;p

0

to byla asysta Neymara, sam sie naucz przepisow haha :D kolega mial racje.

0

zawiodlem sie na Isco... taki antimadritista byl :D no ale trudnoo... w Barcy i tak by nie pogral.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?