Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba lekko odjechales ;)
0
wlasnie wszeldem na polska strone Ajaxu i tam sie bardzo ciesza ze Bojan przychodzi do nich... az milo sie to czyta, niech wkreca obroncow w Holandii jak chce, dla nas za slaby ale powodzenia w Ajaxie :)
0
zapomnij nierealnie, co do Alexisa i Villi sie zgadzam, ale Bojanm nie zagra trio z Neyem i Messim, za slaby, nie realne :)
0
no to smigaj Bojan ;P
0
moze masz racje :P
0
swoja droga to bym widzial dwie Silvy w Barcy - Thiago i Davida :P
0
dobry pomysl... swietny artykul :) pewnie pojawi sie rowniez Bojan i kilku innych...
0
mimo wszystko zaskakuje Cafu , sporo nazwisk wydaje sie oczywistych, ale nigdy nie zrobisz "11" wszechczasow ktora zadowoli nawet wiekszosc :D za duzo ich przeplynelo..
0
no ale domyslam sie ze to zart :P
0
glupie gadanie... tak zawsze gadaja w Madrycie :) Lige Mistrzow wygra najlepsza ekipa, a nie nazwiska .
0
kiedy Alexis gral u Pepa jako "9" ? przegapilem pol sezonu ??
0
pamietasz Bojana przed wyozeyczeniem do Romy? ostatnie dwa sezony w Barcy ? pamietasz go z Romy i Milanu ? on sie zatracil w okolicach 2010 roku... na chwile obecna za slaby.
0
mi sie zdaje ze zarzad chce zarobic ale akurat Alexis tez ma cene rynkowa... a a ja kurat pytalem o to czym wy sie tu kierowaliscie swoimi ocenami a nie zarzad :) dla mnie kluczowe jest doswiadczenie Villi i to ze moze grac na szpicy, ale wiadomo - najlepiej byloby wszystkich zatrzymac albo pozbyc sie polowy...
0
ja najbardziej nie moge zrozumiec jednego.. pare miesiecy temu spuszczaliscie sie nad gra Villi, jak dobrze gral z Milanem i w lidze w tamtym czasie, jak sie zgrywa z Messim i wogole... pare slabszych meczow, pare lepszych Alexisa pod koniec sezonu (reszte sezonu mial slaba ) i nagle Alexis musi grac z Messim i Neymarem, a Villa musi odejsc :D o co chodzi ??
0
zglos sie lepiej do psychologa a nie na skargi idziesz do admina... to ciebie powinni zbanowac za twoje zalosne posty :/
0
Neymar sie ropedza... osobiscie Roo mi bardziej pasuje do gry w lidze angielskiej.
0
a powiedz co wielkiego w mijajacym sezonie pokazali Pedro i Alexis Sanchez? tylko nie mowic ze Alexis byl b.dobry bo mowilibysmy tylko o samej koncowce sezonu a reszta ... sami pamietamy. co do Tello - swient zmiennnik ale sadze ze roli podstawowego skrzydlowego by nie udzwginal - tak mysle.
0
odpowiem Ci za kolege/kolezanke...rotowanie i jeszcze raz rotowanie... to robil Pep i kontynuwal Tito...osobiscie jestem przeciwny zbyt duzemu rotowaniu ale w ataku to jeszcze przejdzie a poza tym nie mam wplywu wiec wiem ze dalej beda rotowac, zatem Villa grywal by czasami na szpicy, czasami na lewej, a czasami na ławie.. wystarczylo by a Del Bosque go powolywal na stałe... ale wiem ze to pewnie gdybanie bo pozbeda sie go... a moglby odejsc ktos inny w ataku.
0
Nie mamy stałej "9" ale tez takiej nie p[otrzebujemy bo Messi jest u nas falszywa "9" . nie mniej jednak potrzebujemy kogoso w zanadrzu i "El Guaje" jest idelanym zawodnkiem zeby rotowac z Messim i grac na szpicy w niektorych meczach, w innych na skrzydle(albo na lawce bo jak wiadomo Tito lubi zmieniac sklad)... po co sie go pozbywac? Bojan jest za slaby na to rozwiazanie, pokazuje to od paru lat.
0
0
stawianie na rowni Bojana i Villi to jakies nieporozumienie :)
Bojan powinien odejsc, zas Villa powininen pozostac w Barcy bo to swietny napastnik - tyle w temacie :)
0
ok przetlumaczam na jezyk polski ale kolejnosc mysli ta sama :D
troche za bardzo podniecacie sie Alexisem... Sanchez mial tylko mala czesc dobrych meczow w Barcelonie, wiekszosc swojego pobytu zawodzil i nie wgral sie w zespol jak sie po nim spodziewano :).a wy sie nim "jaracie" jakbyscie pamietali tylko jego kilka ostatnich meczow z ub. sezonu, a co z reszta sezonu/meczow ?
wysylacie juz Ville i Pedro na emeryture.. za szybko.
0
"Jordi Alba odpowiada na pytania tak szybko, jak gra, więc cały kwestionariusz rozwiązał w minutę."
haha :D
0
kazdy Brazylijczyk nominuje juz Neya do Zlotej Pilki :D z Pele na czele :)
0
wygra Hiszpania. nie sadze zeby Brazylia dala rade z La Roja ;)
0
jaracie sie troche za bardzo Alexisem... Sanchez mial tylko troche dobrych meczow, wiekszosc swojego pobytu zawodzil i nie wgral sie w Barce.. a wy jak by to byl San Alexis bo zagral pare dorbych meczow pod koniec sezonu , a co z reszta ? wysylacie juz Ville i Pedro na emeryture.
0
kurde niezle... mecz towarzyski a pokazuje otwarta telewizja publiczna :D
0
ja swietnie wiem gdzie gral Diego, nawet poza Barca ;) zle adresujesz ;p
0
to byla asysta Neymara, sam sie naucz przepisow haha :D kolega mial racje.
0
zawiodlem sie na Isco... taki antimadritista byl :D no ale trudnoo... w Barcy i tak by nie pogral.