0

tak wogole to kibice Realu nie lubia dzis Del Bosque, mowia ze Sfinks faworyzuje Barce i wogole jest Barcelonista :D nie ma to jak obłęd i brak szacunku do swojej legendy :)
ps. Del Bosque klasa czlowiek i trener ;)

0

"Thiago (gdy był jeszcze zawodnikiem Barçy)"
nie wiem po co ten nawias, przeciez wiadomo ze nie gral w Miedzi Legnica :P

0

Real sedziuje Katalonczyk, a sedzia z Madrytu espanyol w Barcelonie :)

0

milisbysmy lewego obronce i stopera w razie potrzeby jeszcze jakis czas a nie mamy go i wizurnkowo tez slabo... Abidal i Villa to porazka jakas :/

0

jesli twoim zdaniem Tello to dzis zawodnik na 1 sklad Barcy, ktory nas poniesie dalej, to sorry ale odjechales troche... Tello to genialny zmiennik, jak wielu zauwazylo, dzis nic wiecej... Patryk ma bardziej racje.

0

szczerze to malo go znam jeszcze... dobry kozak z niego ? :P

0

nie ma co sie pastwic na Danim, nie zrobil tego specjalnie, mozna za to pol zartem dodac ze piekna bramka mu wyszla :D

0

"Barca moim zyciem"? czy jakas nowa ?

0

tez go lubie, mam nadzieje ze Dani pogra u nas jak najdluzej :) nasz prawy symbol :D

0

to ty tak oceniasz... ja oceniam jako strate i wizerunkowo i pilkarsko... to pierniczenie ze Villa juz nie umie grac to jakas drwina :P Tito go nie widzial i tyle... szkoda ten temat ciagnac :)

0

Abidal,Villa, Thiago - 3 straty Barcy ... dokladnie w takiej kolejnosci bym to widzial.. :( co do Thiago nie zdrajca nie jest, nie poszedl do Realu, tylko do Pepa... nie popadajcie w paranoje :)

0

wiadomo ze Real od dawna kusil Neymara ale w ten raport jakos ciezko wierzyc :P

0

to jest ciekawe , ale nie w kazdym meczu, trzeba i tu rotowac ustawieniem :) a w gole dlatego bylem za zostaniem Villi bo on moglby byc "9", nie koniecznie falszywa :)

0

Pique zawsze mial skonnosci ofensywne :D
brawo Geri :)

0

ja tez cenie Pedro ale biegaja akurat obaj szybko :P

0

raczej Busquetsa mialo byc :P

0

widzicie ze wszyscy doceniaja Pedro ?? Del Bosque, Pep , wczesniej Villa byl nim zafascynowany, teraz Neymar, chlopak odwala dobra robote w zespole a wy chcecie sie go pozbyc... podobnie jak kiedys Busquets :P

0

ja tez :) i ciagle wierze ze to on bedzie obok Iniesty mistrzem srodka w tym sezonie :)

0

to przypomnij sobie 1 polowe z Santos. tam gra byla bardziej dynamiczna a gral Xavi... teraz wszedl gdy juz bylo 5:1.

0

niby tak a Pep ? potrzebowal paru tygodni :)

0

Kocham Puyola ale nowy stoper by sie przydal.

0

olac Thiago...nie czepijacie sie go... nikt z was nie wie jaka jest prawda..a ta jest taka ze gral bardzo dobrze ale nie byl graczem 1 skladu :) niektorzy maja taki charakter jak Xavi czy Iniesta ze cierpliwie czekaja... inni szukaja nowych wyzwac (zarobkow przy okazji tez ale nie wyolbrzymialbym tego :))
Rossel tez niech nie chrzani o wygrywaniu w futbolu a w Barcelonie... jedno z drugim moze i nie musi miec nic wspolnego :)
wywiad ogolnie do przelkniecia nie liczac tego marnie wyklepanego zdania nt. Villi.... kurna jaki rezerwowy?? tylko tyle wybełkotał ?
w takim razie Pedro i Alexis to tez byli rezerwowi...a prawda jest taka ze "El Guaje" nie dostal nawet szansy po kontuzji sie porzadnie rozwinac bo za duzo od poczatku sadzał... a ta sprzedaz do Atletico za marne pare baniek (pal licho z zarobkami) to marketingowo - wizerunkowy skandal ! dla Barcy i przy okazji swinstwo dla Villi :)
poza tym spoko wywiad :)

0

zwlaszcza ze teskno za jednym i drugim ;)

0

Haters gonna hejt ;(

0

nie bede ci tlumaczyl bo i tak nie ogarniesz... :D

co do Keity zgoda - dobry gosc od czarnej roboty, genialny rezerwowy.

0

ty za to Miki nigdy nie miales formy na tym forum... chyba ze do rozbawiania :P
co do Pedro to hejterzy jestescie i tyle... jak ktos madrzejszy zauwazyl Pedro to gosc od czarnej roboty w wataku a nie odmieniania losow meczow.. Barca grala slabiej w ostatnim sezonie to i Pedro nie blyszczal, Barca bedzie grac swoje to i wroci stary Pedro ( wkadrze gra dobrze)

ps. gest ladny eobec Tito i na tym mozna skonczyc.

0

i po co obaj sadzicie takie glupie komentarze ????
dobry gest i dosyc... bez podtekstow... Tello i kto jeszcze? w takim razie Pedro takze byl ulubieniec Pepa, Del Bosque ... ale wy znacie sie lepiej nie ? :D

0

ale chyba kazdy sie jednak mimo wszystko zgodzi ze 1 polowa lepsza od drugiej :)

0

ze zlali to zgoda, grali tylko zeby kontuzji nie zlapac, ale nie piutol ze mecz byl ulozony :P

0

dobre wrzutki ma Neymar, Xavi ma rywala :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?