0

Neymar mi sie podobal, kombinowal, bedzie coraz lepiej :)
ps. Xavi mial racje, gol NEymara dal nam puchar :)

0

cos ruszylo, ostatnie pare min lepszej gry :)

0

kurde graja na razie jak za Rijkaarda, nic z Pepowosci Barcy :P zero zwrotnosci, finezji :P tak wolno nie da sie dopiescic akcji grajac z Atleti :)

0

tu sie chyba przyda Iniesta... on moze poczarowac te obrone... Cesc za Alexisa na skrzydlo i probujemy w 2 polowie :)

0

pal licho leo... za dlugo poszlo ale co za podanie SERGIO :D

0

wysoka frekwencja bedzie jesli bedzie ponad 90.000.. niestety ale mamy najwiekszy stadionw Europie i frekwencja nie jest nasza domena :)

0

jesli tak mowil to niezla z niego choragiewka i co tu nie mowic... szmata :) przed przyjsciem do nas z Herculkesa mowil ze gra dla Barcy to dla niego marzenia i tylko do nas moze przyjsc .

0

braw Busi :)

0

ma potencjal, widac ze gracz wychowany w FCB, ale na dzis nie ma szans.. dosc spojrzec ze przegral (minimalnie ) rywalizacje z Tello, ktory tez na 1 sklad nie ma szans... osobiscie dla obu widze ogranie sie na wypozyczeniu w niezlym europejskim klubie i ewentualny powrot do Barcy ;)

0

daj juz spokoj, nie bylo karnego...

0

nic sie nie rowna z El Claisco :) a ktora liga lepsza to inna sprawa- kazdy ma swoje zdanie :)

0

czlowieku jakiego Songa na DM ? w GD zagra Sergio :)

0

nie napalaj sie... Real rok temu tez gral slabo z ogorkami a na mecze z nami sie spinal... :D przewiuje wyrownane GD :)

0

kurde blisko :P

0

tez tak uwazam :) ale hejterzy nie docenia.

0

a fani realu na rm.pl juz "Carlo nie nadaje sie do Realu" co za mloty ;'P
mam nadzieje ze wy nie bedziecie taty oceniac po 3 meczach tylko za jakis czas :)

0

karnego nie bylo.

0

ok dzieki :)

0

nie ogladalem, jak Real w 1 polowie ?

0

no nie byl to mecz jego zycia ale pchnal cos w druzynie, Ci ktorzy wymieniaja gop jako najslabszego albo nie znaja sie na pilce albo maja nie rowno pod sufitem :)

0

po 1) licza sie 3 pkt, top bylo pewne ze bedzie ciezko
2) nie ma szału, musza sie rozkrecac, naprawde za wczesnie na pierwsze analizy
3) VV po raz kolejny pokazuje ze jest wielki portero, ale hejterzy i tak go beda nazywac przecietniakiem, jakl juz od paru lat.
4) coraz bardziej przekonuje sie do Neymara, widac ze sporo moze dac w ofensywie, jak chlopak sie rozkreci to moga byc z niega mega korzysci :)
5)przestancie hejtowac wszystkich od lewa do prawa bo tego sie juz nie da czytac "eksperci" ;p

0

Najlepsze: VV i Neymar (dodaj ew. Cesc i Iniesta ale bez szału)
najgorsze: przecietna dyspozycja i beldy w defensywie.

0

nie zgadzam sie z Alexisem...

0

po 1) licza sie 3 pkt, top bylo pewne ze bedzie ciezko
2) nie ma szału, musza sie rozkrecac, naprawde za wczesnie na pierwsze analizy
3) VV po raz kolejny pokazuje ze jest wielki portero, ale hejterzy i tak go beda nazywac przecietniakiem, jakl juz od paru lat.
4) coraz bardziej przekonuje sie do Neymara, widac ze sporo moze dac w ofensywie, jak chlopak sie rozkreci to moga byc z niega mega korzysci :)
5)przestancie hejtowac wszystkich od lewa do prawa bo tego sie juz nie da czytac "eksperci" ;p

0

i co ?? po tym meczu dalej hejterzy bedz jezdzic po VV.... ze to przecietniak... to samo od paru lat :)

0

na szczescie nie ty decydujesz :)

0

adriano i jego gole :D mistrz poprostu :)

0

aaaaaaaaaadriannoooooooooooooooooooooooooooooooo

0

Cesc robi wrazenie :)

0

ladna akcja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?