Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powoluja ale osatnio mial przerwe przez kontuzje.
0
a Cesc i Messi ? zapomniales juz ? :P
0
z nim tez przegrali w finale KMŚ 0:4 i tez Santos nie nie gral.
0
Sergio B, Iniesta, Xavi to najlepszy trojkat srodka pola na swiecie... zawsze mierzi jak widze wywalic Xaviego, dac Songa... rotacja ok :) ale bez przesady :)
0
w 2 polowie pewnie da mlodszym pograc, wystarczy spojrzec ilu sie naraz rozgrzewalo :P
0
i macie PEDRO :)
ps. graja jak za Pepa :)
0
wlasnie taka sprzedali do Atletico.
0
zgadzam sie z opiniami ze to sezon prawdy dla Alexisa... 1 byl poprawny ale bez szalu (oczekiwalem wiecej) drugi za byl poprostu slaby i tyle.
jak trzeci nie bedzie najlepszy z tych wszystkich to sadze ze Alexis Sanchez za rok odejdzie, jesli sie wykaze moze tu zostac dluzej oczywiscie.
podobnie by bylo co do Villi gdyby zostal, dziwie sie ze nie dali mu roku jeszcze, ale to juz temat rzeka :)
0
Messi niszczy system... nie ma lepszego od niego :) ale nie mam nic przeciwko gdyby Neymar gral razem z nim pierwsze skrzypce w ataku i byl tez jednym z kandydatow do ZP ;)
0
tylko nie Real prosze... :D
0
Żewłaki to spoko chłopaki... inteligentnim, ogarnienci :) przez lata wielcy (jak na polskie warunki) pilkarze :) osobiscie wole Michala (Barceloniste, bardziej utytulowanego gracza) od Marcina ale obaj sa spoko :)
0
warto wspomnniec o dzisijeszej wygranej La Roja u-19 z Holandia 3:2... gola i 2 asysty Sandro Ramireza :)
0
Laporta troche przesadza czasami ale fakt faktem ze kazdy (prawie) chcialby go ponownie zamiast Rossela jako prezydenta :)
0
tak bo dla was Thiago to ciagle mlody obiecujacy wychowanek ktory nie parawa grac nigdzie poza Camp Nopu bo ma DNA Barcy i tak wypada..
Otoz nie :) Thiago Alcantara to dzis wysokiego, europesjkiego formatu pomocnik,o ktorego starali sie najwieksze kluby :) Barca musiala cos zrobic aby go zatrzymac, a nie tylko "dac mu podjac decyzje". Tito nie dawal mu za wielu minut.
0
Simeone w Barcy ?? jakos mi to nie pasuje. (styl gry)
0
Borej jest dobry, nie pitolcie.. naprawde nie wiem o co sie czepiacie :) malo jest tak rzetelnych sprawozdawcow.
0
Miki ma racje ale tylko troche...R10 potrafil podniesc Barce w ciezkich chwilach ale tylko czasami i do czasu... Messi z kolei wygral tyle meczow Barcy juz ze szkoda wymieniac i tu ma racje.
0
kurde ale bym chcial :D
juz czekam na was robaczki :P
jeszcze nigdy nie widzialem ani Messiego ani Neymara LIVE ;) I to jeszcze w moim miescie :)
0
az 30 % w sondzie powiedzialo ze nie ma zdania czy Martino to dobry wybor.. i slusznie.. ja tez nie mam zdania :)
bo kto go tak dobrze zna tak naprawde?? niektorzy go moze kojarza z mundialu w RPA i to wszystko.
gosc zagadka ale ponoc jest niezly :) nie mam pojecia czy to dobry wybor ale trzymam kciuki !! :)
0
bardzo smutne... :)
0
3 debilow sie odezwalo... :/
0
ano są :D
0
hahaha...co za typ :D
0
Tito dobry taktyk ale brakuje mu charzymy( choroba to swoja droga ), razem z Pepem tworzyli super tandem, ale Pep to jednak kosmos... sam Tito to juz nie to samo... powodzenie w chorobie i zyciu potem :)
a co do trenera to sam nie wiem kto najlepszy. od Pepa wszyscy gorsi :P
0
mysle ze ten Martino to przesadzony pomysl... mimo wszystko :D
sam nie wiem, Bielsa wydaje sie ok ale jakos nie chcialbym go chyba w Barcelonie teraz... Laudrup i Luis Enrique wydaja sie spoko.
0
Ronaldino to byl fenomen... sam mialem jego plakat w antyramie na pol pokoju :P
ale nie zgadzam sie ze to najlepszy pilkarz w historii itd - na Messiego nie ma mocnych :)
0
milo z twojej strony ze sie zgodzisz na Heynckessa :D
0
ja bym wywalil wszystkie tamte punkty i dal jeden, czuje system Barcy i rozegral najlepszy sezon dla Barcy B jako trener( Pep tez zaczynal tak :)
0
zawsze promowalem tu pomysl tej kandydatrury.... ale rownie tak smao nie wiemk czy LE sobie poradzi ;) jest malo doswiadczony i mlody a nie kazdy Pepem sie rodzi :P
czekamy na wiecej info .
0
tylko nie Koeman :D blagam :)
Luis Enrique jak najbardziej sensowne, laudrup tez brzmi ok :) Valverde ciezko powiedziec.
co do reszty- V.Boas nie do ruszenia w Totenhamie. do Bielsy nie jestem przekonany, Rijkaard nie (dwa razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki, nie byloby to samo, poza tym dzis Barca troche rozni sie os tamtej),
Heynckes ciekawa opcja, jest wolny ale obawiam sie ze to nie trener do tiki-taki.