Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no wlasnie, najmadrzejsi :P cale szczescei Tata jest trenerem ;p
0
Pep kiedys w kwieniu/maju wystawil Tello na GD bo oszczedzal sklad na Chelsea 3 dni pozniej... zaryzykowal, Tello zagral slabo z Realem, nie za bardzo atak istnial zreszta jak cala druzyna, nie udalo sie wtedy.
0
przestancie hejtowac tego Pedro bo to juz nudne sie robi jak nie wiem co... mozliwe ze dzis Pedro zagra dobry mecz, a tak samo przestancie z Tello robic nie wiadomo kogo - bo jak pokazaly poprzednie sezony Tello jest dobry na slabszych rywali a na mocniejsze zespoly jest zbyt czytelny w ataku... wy byscie od razu chcieli Tello na GD w 1 skladzie wystawic :P
0
w mojej opini wysoce prawdopodobne ze jestes w bledzie :)
0
skad cie wzielo na takie refleksje ? :P
0
oni juz chyba nie wiedza kogo chca na te pozycje ;p.. pisze bez ironi .
0
na rm.pl wrzucali juz na glowna strone 10 razy ze Bale pilkarzem Realu , kazde info z innego zrodla, zadne oficjalne :D trzeba przyznac ze lekka kompromitacja dla tej strony. :)
0
autobus autobus i kontry... zero grania pilka... to jest chelsea i to jest mourinho.. pasuja do siebie jak ulał :) cale szczescie ze Pep im zabral SP
0
wrzucie fotki w nowych strojach jak Neya :)
0
Mou poza tym ze jest sciemniaczem i kretaczem ma jeszcze jakis mega kompleks na pkt naszego klubu.. .poza tym ze dla niego zespol wyraznie lepszy przegral (dobre sobie) i Ramires nie zasluzyl na kartke( nstandard)...
znowu zaczal sie zalic na swiat i ze zawsze musi grac w 10.. i jak to go oszukiwali jak gral z Barca i Pepem :D
0
przeczytalem cala jego wypowiedz i masakra... ten czub znowu zaczal jechac po nas , ze w 10 i wogole..
0
Ribery z kolei " to puchar dla Pepa... mam z nim znakomite relacje, potrzebowalismy tego my i on dlatego do niego podbieglem, gol dla niego"
0
Mourinho " przegrala lepsza druzyna" ten goosciu jest niereformowalny :D
0
jakie wasze odczucia? ja jak ogladalem Bayern i Pepa to jakbym czesciowo ogladal nas.. dobrze ze wygral z Jose :P mecz pelen podtekstow ;)
0
Brawo PEP !! wygrana jest:) Bayern cierpliwie gral, szacun, rowniez dla obrony Chelsea :) ciesze ze Guardiola wygral z Mourinho :P
0
ja mysle ze jest chory, ma angine czy cos bo niemozliwe zeby nie komentowall legii, SP hiszpanii i europy. pewnie wroci na kadre.
0
no to trzymamy kciuki za Bayern i Pepa !! :)
mam nadzieje ze Jose nie wygra ;P
0
gdzie o tym pisza? dla mnie to brewdnie... fakt ze troche spowaznial itd ale jest juz ojcem i mezem itd a nie malym chlopcem jak pare lat temu ale gadanie ze jest gburem to raczej brednie.
0
Alexis drybluje albo za malo albo za duzo jak ostatnio... fakt faktem ze nie moze zlapac odpowiedniego rytmu w Barcy do gry w ktorej stworzony chyba nie jest... nadal nie moge miec pewnosci czy to gracz na dluzszy okres... tak czy owak ostatnio poprawil gre i mozna liczyc ze bedzie trzymac poziom.. Powodzenia Alex !
0
Abi byl niedoceniany jeszcze przed choroba bo byl kapitalnym lewym obronca, jednoczesnie swietnym stoperem w kadrze Francji, tak samo nie docenili go po leczeniu i mimo obietnicy sprzedali... teraz moglby u nas grywac na stoperze jesli na lewa obrone mamy..
Abi jednak nadal jest wielki jako pilkarz w Monaco i jako czlowiek ktory fotografuje sie z dwulicowym Sandro Rosselem ;)
Visca el Abi !!
ps. szkoda ze jeszcze z Villa takich stosunkow nie maja.
0
powiem tak po 1) bardzo podoba mi sie ta grupa
WRESZCIE zagramy z Ajxem,. Ajax i Barca chyba nigdy w Pucharach nie grali ze soba, czas najwyzszy :) Milan, Celtic, same ciekawe druzyny.
po 2) licze ze chlopaki sie rozkreca do LM na dobre i beda grac swoje = miazdzyc slabszych, bo ostatnio wszyscy ustawiaja neoplany w obronie i Barca ma klopoty nawet u siebie, nie ma tej miazgi co u Pepa... licze ze druzyna Taty, ktora sie rozkreca, zlapie swoj rytm, wtedy latwy awans z 1 msc, w innym wypadku ciezka przeprawa :)
3) grupa F grupa smierci.
0
na pewnie nie za Milanem, bo tam gral krotko, pewnie podobnie jak Johan , Patrick jest za Aajxem i Barca :)
0
zfrustrowany cienias :D w Madrycie tez pewnie nie zrobi kariery... ps. zobaczcie jego wywiady sprzed 2 lat jak przychodzil do nas z Herculesa... "gra dla barcy spelnienie marzen" "przyjme oferte tylko z Camp nou i zadnego innego klubu" a teraz nagle MaDRITISTA.... :) nie bede mowil jak sie nazywa takich zawodnikow bo nie chce zalapac bana :P
0
nie no nie takiego czegos sie spodziewalem... zachowanie publicznosci godne pozalowania.. mam nadzieje ze Villa nie wezmie tego do siebie i jakos atmosfera sie poprawi w przyszlosci :)
ps. mial prawo celebrowac gola u nich na boisku, nie musial ale mial prawo, Barca pozegnala go tylnymi drzwiami i mogl miec zal.
ps. co do fauli itp to zwykle zachowania boiskowe, wogole nie potrzeba komentarza.
0
Xavi to chyba najbardziej utytulowany zyjacy , profesjonalny, czynny gracz... a moze nawet wszechczasow... mnostwo klubowych trofeow plus MŚ i 2 ME z kadra.
0
rzut karny i lekkie ozywienie tym ze tyle biega, za wolno bylo w ataku :)
0
pewnie gadal jakies wulgarne glupoty, obrazal sedziego itd :P a co mogl robic ? :D
0
aha i jeszcze jedno - jak ktos mi tu bedzie hejtowac VV ze slabiak, partacz itd to pisze podanie o bana dla tego kogos :) od zawsze mowie ze mamy swietnego bramkarza - szkoda ze odchodzi ale trzeba uszanowac jego wybor :)
0
wogole tyle fauli co dzis to dawno nie widzialem... w przerwie meczu mowilem ze jak Atleti wytrzyma bez czerwa albo karnego to cud :D doczekalismy sie jednego i drugiego :) Barca zasluzenie wygrywa tytul ale szalu nie bylo :) czekamy na rozkrecona ekipe Taty Martino :)
0
sluchajcie cieszmy sie z trofeum :) Atletico to teraz czolowy europejski zespol, nie najlepszy ale na pewno szeroka czolowka :)
ostatnie 20 minut bylo dobre w wykonaniu FCB, czesc 1 polowy tez ale ogolnie to ciagle za wolno, widac ze sie rozkrecaja :)
Vamos Barca !!