0

ja jednak mimo wszystko mysle ze za wczesnie na wychwalanie Taty... na pierwsze analizy przyjdzie czas w listopadzie jak nie pozniej :) na pocz. ub. sezonu Tito tez byl "wielki"...ale fajnie z jego strony ze tak mowi :)

0

daj spokoj z tym jego wiekiem nie ma jeszcze 35 lat... ma skonczone 31...
i dlaczego Messi juz nigdy ma nie grac na skrzydle ?? moze grac tu i tu :)

0

stary Villa ma cos co ma czesc pilkarzy - klase:) nie kazdy jest Ibra .. wiec nie analizuj tak mocno jego slow :P
co do tego co mowisz to sie nie zgodze .. powod prosty... ja bym sie pozbyl Alexis albo Pedro... Ville bym zostawil. przynajmniej jeszcze na ten sezon, zasluzyl na to... nie gral by ? moglby rotowac z Messim na szpicy (Messi moze na prawym rowniez) a poza tym mogl odejsc ktos inny... o paradox - za lepsza kase :D wizerunkowo ten tranfer to jedna wielka lipa, Abidal jeszcze wieksza- ale sprawa Francuza to dyskusja na oddzielny artykul :)

0

widze nie wszyscy ogarniaja o co chodzi ale tranfer Villi do RojIBlancos to z punktu widzenia marketingowego i wizerunkowego to dla Barcy wstyd na caly swiat... smiali sie z nas wszedzie i jednoczesnie kazdmu szkoda bylo El Guaje.. kupic takiego grajka za 40 mln i oddac za 2-5 mln tylnymi drzwiami... jego pensja nie gra tu roli w tym momencie. nie dali mu dojsc po kontuzji do formy, ze niby marnowal sytuacje ale co robil Pedro i Alexis w ub. sezonie ??
do tego szamba dochodzi transfer Abidala...
jako kibic Barcy ktory nie jest zakochany w konkretnym zawodniku (jak niektorzy) tylko kochajacy cala Barce na zawsze bede chyba czul ten niesmak z powodu tych dwoch tranferow..
ps. mam nadzieje ze Barca bedzie grac wielki futbol w tym sezonie, ale te dwa tranfery to dwie lipy, jak chcieli sie pozegnac to mogli innaczej z jednym i z drugim pilkarzem :) VeB

0

dobra hejty minusujcie mnie dalej, ale nie wiem po co bo pisze prawde.. Villa co mowil to mowil... nie wiem czy wiecie ale jest cos takiego jak klasa :) nie kazdy jest Ibra albo kims takim..
a oddanie Barcy do Atleti Villa to wstyd i smiech na sali na caly swiat.

0

jarcy co do wtop tranferowych to kazdy klub ma ich wiele i Barca tez... Villa strzelil sporo ligowych goli a wazne to Milan, final LM, manita, GD w SP, Milan, Arsenal dwa lata temu itd ... Villa to crack koniec kropka... nie docenili go w ub. sezonie, a ze mial chwile nieskuteczne.. ale ile do licha mial ich Alexis??
ps. Ibra - nie wypal ale nie tak mega bo pierwsza polowa sezonu dobra (pamietajmy), Alexis zgoda ale dajmy mu ten sezon na wykazanie, Henry pol na pol (appropos twoich przykladow)

0

wogole bylo top brzydkie rozstanie, widac to zwlaszcza po tym ze Villa mial potem pretensje, oddanie cichaczem tylnymi drzwiami za pare groszy do Atletico zawodnika, wielkiej gwiazdy, ktory sporo waznych goli Barcy dal i ktorego uwielbiami kibice.
ten zgrzyt pozostanie na zawsze, podobnie jak sprawa Abidala (z tym chyba drugim jeszcze gorzej)

0

no to w tym sensie oprocz Messiego, Xaviegto, Iniesty, Busquetsa wszyscy w Barcy to przecietnanicy... punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... ale patrzac na forme sprzed kontuzji Villa nie byl w Barcy zadnym przecietniakiem... byl swietnym zawodnikiem, potem dluga przerwa a po kontuzji bede sie upieral - nie dali mu szansy dojsc do formy.. Villi nalezal sie rok jeszcze szansy rownie jak pedro czy Alexisowi.. zrezygnowali z moim zdaniem z najlepszego z tej trojki za psie grosze...

0

5 na ostatnich 6 turniejów to polfinaly... w tym dwa finaly :)

0

przede wszystkim strzela gola za golem :P

0

na pewno ciezki mecz przed Realem

0

mega lubilem Kahna, malo bylo takich bramkarzy jak on, zwierze po prostu :P nie zapomne szczegolnie meczow Bayernu w LM i mundialu 2002
co do meritum to nie ma co sie obrazac na jego slowa.. - zgadzam sie polowicznie... bo z jednej strony mysle ze najlepsza, kosmiczna Barca Pepa to ta z lat 2008-2011(12) i ciezko bedzie jej dorownac.. z drugiej strony.. tata dopiero zaczyna a oni ciagle maja potencjal nieziemski, pytanie czy ten sezon bedzie lepszy od pop[rzedniego - trzeba wierzyc ze tak.

0

dla nas nie ale dla Realu owszem : Fabio Coentrao, Marcelo, troche Ronaldo, nie wiem jak Ramos.

0

Cruyff tez niezle odwala... tydzien temu mowil ze kibicuje Barcy i Ajaxowi w LM... popsztykal sie przez 5 minut z Rosselem w miedzy czasie i mowi ze bedzie kibicowal Ajaxowi a na Camp Nou nie postanie... nasza legenda zachowuje sie jak dziecko :/

0

RPS
raczej Laporta to wersja Calderona, lecz roznica jest taka ze kibice Realu sa slepo zapatrzeni w Pereza (dobre sobie ;p) a Calderona nie znosza, zas fani Barca tesknia ( w wiekszosci) za Laporta a Rossel....

0

Cruyff tez przegina...Barca to nie tylko Rossel, zwlaszcza ze jej kibice sednio go popieraja... dzieki Johan za pokazanie klasy, bujaj sie legendo :)

0

pewnie kolejne ploty... tak samo jak ze David Luiz poprosil CFC o tranfer do barcy, ze Silva marzy o grze w FCB, ze Torres chce odejsc itd itd... dla mnie realne jest jak sam pilkarz sie wypowie - jak np Yaya Toure ostatnio :) zatem czekamy na fakty a nie ploty :P

0

Nash, Robinson i Kobe :)

0

Jeszcze parker, Gasol..

0

no ale nie wiadomo ile w tym prawdy tak wogole :P

0

niech idzie... akurat do Anglii VV moze pasowac (chyba sam by chcial) .. choc nie ukrywam ze wolalbym Valdesa w Barcy :)

0

najwieksze? faworyci (zasluzeni) to Hiszpania i Brazylia... Niemcy w nastepnej kolejnosci..Argentyna niestety chyba jeszcze w nastepnej kolejnosci. ps. moglem kogos pominac.

0

zapewne tak zdecyduja :)

0

Puyol ciagle wraca i wraca nad powrotem do zdrowia... zycze El Tarzano zeby jak najszybciej wrocil na boisko bo jest potrzebny... oby nie w listopadzie :)

0

Tello genialny na slabsze zespoly, za slaby na klasyki... = swietny zmiennik.

0

gdzie ty to widzisz ??

0

nie zmienia to faktu ze jest wielkim talentem i potrafi duzo dawac :)

0

mnie wpienia u niego ta nadpobudliwosc z ktorej wynikaja: a) klotnie ciagle z sedziami i zawodnikami b) glupie symulowanie... z takim czyms nic nie osiagnie.. niech zacznie byc normalnym zadziora u boku obrony z chlodna glowa... :)

0

jacobFCB
ok news powinien byc. ale roznica jest taka ze Hiszpanie grali mecz o punkty a Canarinhos mecz towarzyski, zatem na glowna strona news o La Roja a Brazylia normalny news z boku. tylko albo az tyle :P
pomijam ze Hiszpanow mamy mnostwo a tu gral tylko jeden nasz czlowiek.

0

male pytanie - po co wrzucac na glowny news info o towarzyskim meczu ? wiem ze Brazylia, Neymar itd ale to tylko sparing , mecz Hiszpanow istotniejszy. nie przesadzac z Neymaromania :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?