0

no to w sobote dostanie szanse na ogranie sie Bartra.. :) swoja droga dobry moment ze Puyol szybko wrocil :P

0

"Katalończycy wygrali szósty kolejny mecz ligowy w tym sezonie i wyrównali tym samym najlepszy start w krajowych rozgrywkach w historii." - komentatorzy tez dzis o tym mowili...
a w zeszlym roku jak bylo ??

0

sorry za caps

0

DOBRY STRZAL pIQUE :d

0

raczej Messi, Neymar, Iniesta, Busi

0

haha , dobre :D

0

Neymar duzo z Iniesta lubi pykac :)

0

nie rozpaczal bym co do MaCHE... Tata jest bardzo przezorny... pewnie znosi go na wszelki wypadek :)

0

czemu on nie uderzal ? :D

0

komentatorzy wychwalaja naszych stoperow... Gerard i Masche w super formie - mowia ... a wy ich hejtujecie :D

0

chyba ty !

0

o kurde ale sie dzialo :D

0

neymar :D

0

messi gol glowa :D

0

w barcy gral rok a wRealu pare lat... do Barcy ma sentyment bo wie co za sezon tam rozegral (chyba najlepszy w karierze) , zas z Realem sie czuje bardziej zwiazany.

0

:D :D

0

na pewno Tello pasuje jak ulał na slabszych rywali, na mocnych zbyt czytelny... ale to juz dawno zauwazono :)

0

mam nadzieje ze zagra Neymar a nie Alexis :)

0

Napisz komentarz...208 komentarzy pod tak idiotycznym watkiem :D naprawde nie macie z czego robic sensacji ;)

0

kurde jak mnie to wpienia jak w imieniu pilkarzy wypowiadaja sie ich rodzice :P - ojcowie, matki a nawet wujkowie czy ciocie :) ostatnio to jakas norma sie zrobila :P normalnie kabaret- przeciez to dorosli ludzie, niech sami wypowiadaja swoje stanowiska :)

0

mam propozycje - nie zajmujmy sie pierdolami :D

0

co ty mowisz? :D

0

zeby bylo jasne, nie wiem czy wraca stary dobry Pedro ale zycze mu dobrze i cieszy mnie jego hat-trick, tak jak kazdego naszego gracza.

0

Pedro ma juz 5 goli w Lidze, tylko Messi ma wiecej, ale ci zalosni hejterzy dalej beda go mieszac z blotem.... nie jestescie kibicami Barcy prawdziwymi tylko hejterami ktorzy cenia tylko swoich pojedynczych idoli.

0

Dani Alves... dla mnie jeden z symboli obecnej (tej od 08) Barcy :) nie wyobrazam sobie naszej Barcy bez tego diabła tasmanskiego na prawej obronie :P nie tylko super pilkarz ale rowniez swietny czlowiek :) jeden z moich ulubionych pilkarzy on , Abi rowniez ale o nim sie juz rozpisalem wieele (jak kazdy) :)
najlepszy obrazek ktory pamietam - radosc po golu na Bernabeu w PK 12 i wspolny taniec :P

0

z jeden strony napisane w sposob fajny i inteligentny jak to challneger ale z drugiej strony lekko za bardzo bije z tego frustracja i pesymizm...
ja mam inne podejscie jako kibic, wiem ze nie da sie grac na 100% przez wiele lat... oni i tak zrobili tak wiele ze zawsze bede im wdzieczny, moga czasami troche odbijac w dol, to tylko ludzie
a teraz znowu wcale nie jest tak zle, wygrywaja, przyszedl Neymar, mamy nowa odswiezenie w ataku, czego brakowalo.
Prawdziwy sprawdzian to GD i mecz z kims dobrym w LM. dla mnie budujace jest, ze wygrywaja, strzelaja sporo, z Ajaxem 4:0 a nie sie mecza jak rok temu w grupie z kazdym. Widac tez ze Tata probuje nowych rozwiazan.
Czeka, ufam, zobaczymy jak bedzie :) Visca el barca (i tak sa wielcy)

0

a ty jasnowidz czy jak ? :)

0

chcieli Thiago, Cesca, Inieste teraz Songa... czekam na news ze chca Busiego albo nawet Xaviego :P
widac ze United ma problemy ze srodkiem pola - szukaja u najlepszych :)
ps. bylo dzis widac, jak City ich rozbilo.

0

i tak gra bardzo dobrze :)

0

Abi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?