Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to w sobote dostanie szanse na ogranie sie Bartra.. :) swoja droga dobry moment ze Puyol szybko wrocil :P
0
"Katalończycy wygrali szósty kolejny mecz ligowy w tym sezonie i wyrównali tym samym najlepszy start w krajowych rozgrywkach w historii." - komentatorzy tez dzis o tym mowili...
a w zeszlym roku jak bylo ??
0
sorry za caps
0
DOBRY STRZAL pIQUE :d
0
raczej Messi, Neymar, Iniesta, Busi
0
haha , dobre :D
0
Neymar duzo z Iniesta lubi pykac :)
0
nie rozpaczal bym co do MaCHE... Tata jest bardzo przezorny... pewnie znosi go na wszelki wypadek :)
0
czemu on nie uderzal ? :D
0
komentatorzy wychwalaja naszych stoperow... Gerard i Masche w super formie - mowia ... a wy ich hejtujecie :D
0
chyba ty !
0
o kurde ale sie dzialo :D
0
neymar :D
0
messi gol glowa :D
0
w barcy gral rok a wRealu pare lat... do Barcy ma sentyment bo wie co za sezon tam rozegral (chyba najlepszy w karierze) , zas z Realem sie czuje bardziej zwiazany.
0
:D :D
0
na pewno Tello pasuje jak ulał na slabszych rywali, na mocnych zbyt czytelny... ale to juz dawno zauwazono :)
0
mam nadzieje ze zagra Neymar a nie Alexis :)
0
Napisz komentarz...208 komentarzy pod tak idiotycznym watkiem :D naprawde nie macie z czego robic sensacji ;)
0
kurde jak mnie to wpienia jak w imieniu pilkarzy wypowiadaja sie ich rodzice :P - ojcowie, matki a nawet wujkowie czy ciocie :) ostatnio to jakas norma sie zrobila :P normalnie kabaret- przeciez to dorosli ludzie, niech sami wypowiadaja swoje stanowiska :)
0
mam propozycje - nie zajmujmy sie pierdolami :D
0
co ty mowisz? :D
0
zeby bylo jasne, nie wiem czy wraca stary dobry Pedro ale zycze mu dobrze i cieszy mnie jego hat-trick, tak jak kazdego naszego gracza.
0
Pedro ma juz 5 goli w Lidze, tylko Messi ma wiecej, ale ci zalosni hejterzy dalej beda go mieszac z blotem.... nie jestescie kibicami Barcy prawdziwymi tylko hejterami ktorzy cenia tylko swoich pojedynczych idoli.
0
Dani Alves... dla mnie jeden z symboli obecnej (tej od 08) Barcy :) nie wyobrazam sobie naszej Barcy bez tego diabła tasmanskiego na prawej obronie :P nie tylko super pilkarz ale rowniez swietny czlowiek :) jeden z moich ulubionych pilkarzy on , Abi rowniez ale o nim sie juz rozpisalem wieele (jak kazdy) :)
najlepszy obrazek ktory pamietam - radosc po golu na Bernabeu w PK 12 i wspolny taniec :P
0
z jeden strony napisane w sposob fajny i inteligentny jak to challneger ale z drugiej strony lekko za bardzo bije z tego frustracja i pesymizm...
ja mam inne podejscie jako kibic, wiem ze nie da sie grac na 100% przez wiele lat... oni i tak zrobili tak wiele ze zawsze bede im wdzieczny, moga czasami troche odbijac w dol, to tylko ludzie
a teraz znowu wcale nie jest tak zle, wygrywaja, przyszedl Neymar, mamy nowa odswiezenie w ataku, czego brakowalo.
Prawdziwy sprawdzian to GD i mecz z kims dobrym w LM. dla mnie budujace jest, ze wygrywaja, strzelaja sporo, z Ajaxem 4:0 a nie sie mecza jak rok temu w grupie z kazdym. Widac tez ze Tata probuje nowych rozwiazan.
Czeka, ufam, zobaczymy jak bedzie :) Visca el barca (i tak sa wielcy)
0
a ty jasnowidz czy jak ? :)
0
chcieli Thiago, Cesca, Inieste teraz Songa... czekam na news ze chca Busiego albo nawet Xaviego :P
widac ze United ma problemy ze srodkiem pola - szukaja u najlepszych :)
ps. bylo dzis widac, jak City ich rozbilo.
0
i tak gra bardzo dobrze :)
0
Abi