Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w koszulce Barcy mialo byc.
0
co ty pitolisz czlowieku??
Ozil mial na swojej stronie intenetowej jako ulubione kluby Barca i Besikat.. dopiero zmazal po przyjsciu dom Realu.
a Isco w wywiadach mowil ze jest anjtimadrisita i widac go bylo w koszulce Realu.
jak nie wiesz to sie nie odzywaj.
ps. to tylko dla apropos faktow, bo nie ma to wiekszego znaczenia.
0
Raczej antimadritista
0
Neymar kochal Real ? WTF ? :p
0
nie zgadzam sie z Toba jednak. Zarowno Ozila jak i Isco mogli przejsc do innego wielkiego klubu, chocby Isco do City gdzie Pelle poszedl na trenera... to byl ich wybór zeby wybor zeby wziac Real, nie koniecznosc.
0
ja bym widzial taki VV- Dani,Pique,Puyol(Masche),Adriano-Sergio, Xavi, Iniesta- Fabs, Neymar, Messi.
0
ludzie Messi to takze najlepszy pilkarz Albicelestes... nie dziwcie sie ze federacja arg. i trener kadry chca jak najwiecej Messiego :) i nie marudzcie, moze obejdzie sie bez urazów :)
0
licze ze Adriano w koncu wroci do kadry :)
0
na czym wnioskujesz ze Pique to nie pracus ? :)
0
co do Isco to wiadomo nie od dzis ze byl za Barca i byl mega antymadritista, podobnie Ozil .. ale takich przypadkow mozna duzo znalezc :)
0
"kazali mowic po katalonsku" - jedzie troche rygorem, ktory kiedys przeciez w hiszpanskiej centrali stosowali... a przeciez oni walczyli(walcza) o wolnosc :)
nie podoba mi sie takie podejscie, zwlaszcza jak jeszcze traci sie dobrego pilkarza :P
0
chyba ciezko bedzie kogos z Chelsea sprowadzic, nim Mou tam rzadzi :P chyba ze kogos slabszego a taki nas ni interesuje :)
0
busel - dobrze mowisz, zgadzam sie z tym :)
0
Masche nie jest stoperem... od kiedy ? :P chyba tak bylo jak gral w Liverpoolu.
0
skoro pique zostaje to kogo onm zamierza wystawic na stoperze... Bartra i.... ? Puuyol Masche, ktorzy wracaja po dlugich kontuzjach?
0
moglbym sie dowiedziec czemu dajecie Songa na DM w swoich skladach a nie Busiego ? :P
0
Wenta, Lampe... same kozaki :) kto nastepny ?
0
kupic teraz na pare sezonow... stoper gra dluzej a nie do 32 roku zycia... wiec nie panikujcie.. chce zeby kupili najlepszego a nienajmlodszego :P
0
Puyol to wieczy El Capitano...
wzor do nasladowanai :)
0
dobra wiadomosc choc zycze dobrze Xabiemu.
Real gra ewidentnie slabiej bez niego.
0
mowicie Luiz, Hummels... a dla Barcy najlepszy byl jest i (jeszcze wciaz) bedzie Thiago Silva.
no ale jesli sie nie uda to sie poszuka gdzie indziej.
ps. inna opcja, wroci Puyol, przy nim lepiiej gra pique, ogarnie sie na dobre Bartra. w zanadrzu Masche... i nie trzeba kupowac stopera :)
0
co ty gadasz.. sobota najlepsza wlasnie :)
0
jestem z trojmiasta wiec chyba tam wskocze popatrzec :P
0
Sara to dziennikarka i niech sobie mowi... ale az mnie bierze jak za koljnego grajka wypowiada sie jego ojciec, matka albo wujek :P (zwykle tatus)
0
wy naprawde tak dzis rozpaczacie? gralismy najtrudniejszy wyjazd a to ze te eliminacje to dla nas nieosiaglny cel wiadomo prawie od pierwszych meczow :)
0
ja dlatego zaluje ze w roku mundialu 2010 ZP nie otrzymal Iniesta lub Xavi... jeden i drugi zasluguje za calooktszalt, a tak sie gada jeszcze ze Messi dostal niesprawiedliwie :)
0
w Hiszpanii widze ze popularne jest za pilkarzy wypowiadaja sie ich rodzice, rodzenstwo, rodzina :P
0
to oczywiste
0
hehe no spoko nic nie mysle :) dzieki ze sprawdziles ;P
0
ale u Pepa Xavi i Iniesta byli nie do za***nia... teraz maja rozne formy.