0

FCB 2-0

0

jeszcze duzo meczow w grupie tez, nie panikuj :)

0

kurde real 100% skutecznosci a Juve .... nie :/

0

Juve na razie bdb, odwaznie. :) Real jak zwykle slabo w obronie :) wynik w tym meczu to sprawa otwarta.

0

1-1..juve gra bdb , odwaznie... Real slabo w obronie jak zawsze :)

0

jedyne z czym sie nie zgadzam to nie pierwsze 5 min a pierwsze 15 :)

0

wystawiaja go na stoperze, potencjalnego DMa i tak sporo daje :)

0

szacun Masche :) zdarza sie :)

0

dobry mecz Xaviego, Iniesta potem sie rozkrecal... licze na wiecej dorbych meczow tych geniuszow bo to oni obok Messiego (i ten czarny kon Busi) byli w ostatnich laatach filarami sukcesow Barcy Pepa&Tito.

0

Iniesta akurat sie poslizgnal ale fakt ze Andres to nie wybitny egzekutor :)

0

wszedlem na stronke Milamu, oni ciesza sie z tego remisu jak z awansu do finału :P jednoczesnie oczywiscie uwazaja ze remis zasluzony a jak ktos zasluzyl na 3 pkt to oni - ale to norma, nic nowego :)
dzis gra dobra i wybaczamy FCB ten minimalizm i 1 pkt na San Siro ale w meczu u siebie musza 3 pkt !!!

0

dobra gra, nie marudzic :P brakowalo tylko drugiego gola, ale to normalne u Barcy ze nie zabijaja sie o 3 pkt na wyjazdach. :)

0

przede wszystkim nie prawda bop to byl niezly mecz, a nasz srodek o ktory sie rzucaja czyli Xavci , Iniesta dzis akurat grali dobrze (nie ogladali pewnie)

0

na rm.pl juz sie jaraja ze mamy dwa remisy z rzedu i ze nie mam formy przed GD i ze dostaniemy baty :DD
oby im minki zrzędły w sobotni wieczor :)

0

Neymar i Robinho wiedzieli co robia ze sie wymienili koszulkami w przerwie :D jakby czuli ze nie dotrwaja do konca meczu heh :)

0

sytuacje 16 -5 strzaly celne 9 -3 ... Barca dzis mogla sie wmiare podobac, niezly mecz przed GD ale za malo determinacji z przodu, widac ze remis ich urzadzal.
przy takich statystykach jak u gory powinny byc jednak 3 pkt.

0

czemu akurat w takich ? dzis Busi gral super :)

0

druga polowa, dominacja ale za malo sytuacji strzeleckich, tych paradoksalnie w 1 polowie wiecej... FCB jakby remis wystarczal i nie zabijala sie o zwyciestwo = starnard na wyjazdach.
ogolem mecz przyzwoity, szkoda tylko ze nie 3 pkt ale wynik ok w kontekscie grupy H. czekamy na awans :)

0

i co dalej chcecie zeby Song gral zamiast Busiego ?

0

Busi fenomenalny :)

0

xavi swietne pilki dzisiaj gra :)

0

ajjjjjjjjjjjj

0

rozkreca sie Iniesta.. oby na dobre.

0

dobry Xavi dzis.

0

OGOLEM pierwsza polowa przyzwoicie... tragiczny tylko poczatek... szkoda pierwszego kwadransu, czekamy na druga polowe !! :)

0

ale podanie XAVIEGO

0

dobrze Neymar.. trzeba probowac tak tez :)

0

jest 1:1, moze sie ogarna i jakos bedzie, ale nasza defensywa w tych 30 min mnie przeraza :P

0

gooool

0

czy oni sie naucza grac na San Siro ? ba... czy oni sie naucza grac na maxa na wyjazdach w LM ? to jest roznica w tej Barcy od kiedy nie Pepa :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?