0

mysle ze to jasne : Messi, Ribery, CR.
ale za rok (jak sie postara) to Neymar moze tam byc. Iniesta tez nie bez szans jesli Hiszpania dobrze wypadnie na mundialu :)

0

przestancie tez lamentowac bo zaden klub tak nie ufa wychowankom jak Barca, ale nie jest to tez powod zeby na sile forsowac zawsze wychowankow...
trzeba znalezc kompromis i powinni grac najlepsi.

0

zgadza sie, na slabsze druzyny/

0

pełna zgoda, w tym roku zasługuje na 9, ale w ubiegłym nie a też grał z numerem 9 :P

0

fatalny start. mam nadzieje ze sie ogarna :)

0

co by nie mowic, przewazalismy i mamy 3 pkt :) to najwazniejsze, Espanyol zagral swietnie taktycznie a nie zawsze po kazdym FCB sie przejedzie - 3 pkt i git :)

0

dobrze powiedzial Orlowski " mozna swietnie realizowac zalozony plan, taktyke, ale na geniuszy nie ma rady" :) dzis tym geniuszem nie po raz pierwszy byl NEYMAR :) Ale nie hejtujcie Messiego tylko wspierajcie go, widac ze sie stara, jak wystrzeli to na dobre :)

0

chociaz konczy o czasie :) mamy 3 pkt !

0

przyglup z Madrytu 4 raz przeywa akcje FCB.

0

po co glupio pytasz ??

0

swietny strzal !! :)

0

rozkrecili sie przed przerwa... druga polowa bedzie lepsza :)

0

w stylu Neymara.

0

ladnie Alexis :)

0

Iniesta & Dani - ladne strzaly.

0

o kurde... :P

0

widze ze nic nie stracilem, teraz bedzie lepiej.

0

ok dzieki :)

0

a sytuacje ?

0

co ty mowisz ? ;p

0

Jak wygladalo pierwsze 30 minut ??

0

a cos wiecej ?:D

0

ps. co sie dzialo miedzy przez 30 minut ? bo ogladam od 30 min.

0

Barca jak gra przecietnie jedna pollowe, to druga jest lepsza, bedzie ok :)

0

i Adriano

0

haha, dobre ;) masz plusa u mnie za ten tekst :P

0

Messiemu tylko gola brakowalo zeby wyzsza note :) w derbach bedzie strzelac juz :)

0

i tak nie wierze ze real wtopi ale niech sevilla walczy i ich pownerwia :)

0

w latach 2008-2011 chyba najlepszy duet stoperów.

0

a ja czekam na duet Puyol- Pique :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?