Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mysle ze to jasne : Messi, Ribery, CR.
ale za rok (jak sie postara) to Neymar moze tam byc. Iniesta tez nie bez szans jesli Hiszpania dobrze wypadnie na mundialu :)
0
przestancie tez lamentowac bo zaden klub tak nie ufa wychowankom jak Barca, ale nie jest to tez powod zeby na sile forsowac zawsze wychowankow...
trzeba znalezc kompromis i powinni grac najlepsi.
0
zgadza sie, na slabsze druzyny/
0
pełna zgoda, w tym roku zasługuje na 9, ale w ubiegłym nie a też grał z numerem 9 :P
0
fatalny start. mam nadzieje ze sie ogarna :)
0
co by nie mowic, przewazalismy i mamy 3 pkt :) to najwazniejsze, Espanyol zagral swietnie taktycznie a nie zawsze po kazdym FCB sie przejedzie - 3 pkt i git :)
0
dobrze powiedzial Orlowski " mozna swietnie realizowac zalozony plan, taktyke, ale na geniuszy nie ma rady" :) dzis tym geniuszem nie po raz pierwszy byl NEYMAR :) Ale nie hejtujcie Messiego tylko wspierajcie go, widac ze sie stara, jak wystrzeli to na dobre :)
0
chociaz konczy o czasie :) mamy 3 pkt !
0
przyglup z Madrytu 4 raz przeywa akcje FCB.
0
po co glupio pytasz ??
0
swietny strzal !! :)
0
rozkrecili sie przed przerwa... druga polowa bedzie lepsza :)
0
w stylu Neymara.
0
ladnie Alexis :)
0
Iniesta & Dani - ladne strzaly.
0
o kurde... :P
0
widze ze nic nie stracilem, teraz bedzie lepiej.
0
ok dzieki :)
0
a sytuacje ?
0
co ty mowisz ? ;p
0
Jak wygladalo pierwsze 30 minut ??
0
a cos wiecej ?:D
0
ps. co sie dzialo miedzy przez 30 minut ? bo ogladam od 30 min.
0
Barca jak gra przecietnie jedna pollowe, to druga jest lepsza, bedzie ok :)
0
i Adriano
0
haha, dobre ;) masz plusa u mnie za ten tekst :P
0
Messiemu tylko gola brakowalo zeby wyzsza note :) w derbach bedzie strzelac juz :)
0
i tak nie wierze ze real wtopi ale niech sevilla walczy i ich pownerwia :)
0
w latach 2008-2011 chyba najlepszy duet stoperów.
0
a ja czekam na duet Puyol- Pique :)