0

casillas ?

0

tak samo zastanawia mnie czy Riberego i Robbena mozna sklasyfikowac jako pomocnikow :P ?

0

dla mnie Valdes na bramce ale jak go nie ma to : Neuer - Alaba, Hummels, Dante,Lahm - (ponownie Sergio Busquets ale go nie ma) Yaya Toure, Ribbery,Robben - Messi, CR, Ibrahimovic. (zaznaczam ze za rok 2013 a nie jedenastka marzen )
ps. czemu nie ma Neymara, Iniesty, Sergio B., Valdesa ?? oni szybciej zasluguja niz Pique.
,

0

Bartra kozak player, licze na niego w przyszlosci :)
co do Pique i Mascherano to nie hejtujcie ciagle, system szwankuje a nie jednostki... za Pepa obrony zazdroscil nam caly swiat :P

0

dobre :P

0

swoja droga niezle bzdury... Tata spartolil dwa mecze, a media juz pisza ze Barca negocjuje nowego trenera :D to jakas parodia ;p

0

dla mnie to dobra opcja... mowilem juz o tym przed tym sezonem... ze lepiej nie sprzedawac Villi tylko pozbyc sie Tello, Cuenci i kogos z dwojki Pedro/Alexis(pamietacie jak grali) ale raczej Pedro.
Dzis Tello ma slaby sezon ale tez malo gra.
najlepsza opcja dla niego to wypozyczenie, niech sie ogra w jakims Schalke albo gdzies :) niech sie wyrobi :P

0

trener genialny ale nie znam druzyny z ktora gralby "ladnie", zawsze na zero od tylu i glownie z kontry, zespoly skupione na defensywie..
slabo pasuje do Barcy delikatnie mowiac :)

0

sorry ale Montoyi ciagle brakuje do Daniego Alvesa :) mozecie mowic coc chcecie ale Dani to ciagle klasa, moze robi bledy (zawsze byl chimeryczny we wrzutkach) ale to zawodnik ktory robi roznice :)

0

tak jak szanuje Cassilasa to jego nominacja za 2013 roku to nieporozumienie.
VV albo Neuer... wkurzajace jak ludzie slysza Valdes i wybuchaja smiechem na jego nominacje ale nie od dzis wiadomo ze to najbardziej niedoceniany bramkarz tej dekady :)

0

łeb w łęb z chelsea idziemy...

0

ten tydzien byl straszny... mecz w Amsterdamie i Bilbao to jakies koszmary.. totalna niepoiradnosc.. trzeba cos z tym szybko zrobic bo taki system gry barcy mocno oddala sie od Barcy Pepa i nie daje zadnych szans na tytuly...
mam nadzieje ze to tylko slabszy okres spowodowany brakiem paru graczy, ale Tata musi myslec.
i nie p****cie o sprzedawaniu i kupowaniu graczy. jesli zmiany to kosmetyczne.

0

wyluzujcie troche.

0

komentarz z rm.pl (wyjatkowo sluszny):
"pora wziac popcorn i na strone barcy. choc pewnie bede troche spozniony, polowe skladu juz wyprzedali"

0

i znowu ta zalosna zabawa pod wlasna bramke...

0

odpusc sobie.

0

oczy bolą jak sie na patrzy... powtorka z Amsterdamu :P
mam nadzieje ze to chwilowy kryzys... za Pepa mieli kontrole and wszystkim, tutaj nie widza co sie dzieje ;(

0

pogubili sie na maxa, graja jak dzieci we mgle... albo sie zaraz ogarna albo predzej bedzie 2;0 niz 1;1(2)

0

akurat z Ajaxem Xavi byl jednym z lepszych w naszej marnej tego dnia ekipie.

0

oczwysicie Puyol tez nie moze grac w kazdym meczu, bez 2 zdan.. Puyol w rotacji z Bartra i Masche.

0

wiesz wachalbym sie czy Alba czy Adriano.... ciekawa kwestia :P a co do Cesca w srodku to Xavi, Iniesta, Cesc w ciaglej rotacji.

0

w polowie sezonu zdarzy sie nie miec Neymarowi formy i tez mu nagle podziekujesz ze nie trafiony transfer ?

0

Miki_Messi puknij sie w te swoja glowe (jesli ja masz)... podziekowac Xaviemu, Puyolowi, Pique, Pedro, Mascherano... chcesz wyrzucic wszystkich ktorym zdarza sie nie miec formy... caly zespol moze wymienic?? czlowieku tu jest trzon i trzeba robic kosmetyczne zmiany a nie wywalac ludzi ktorzy tworzyli najlepsza klubowa druzyne w historii..
jezus jak dobrze ze trenerami sa profesjonalisci jak Tata,Pep,Mou czy DIego a nie trolle z internetu co tylko szczekaja :/

0

nie hejtujcie go, teraz ma slabych pilkarzy i europy nie zwojuje ale ma glowe, mial ja boisku i to jest kontynuowane... zobaczymy jak sie rozwinie :) nie mniej jednak na dzis tez go nie chce :P

0

co by nie mowic zapowiada sie mega hit na San Siro... :) jeden z dwocj utytulowanych klubow wejdzie z drugiego miejsca :P a Barca ? niech zakonczy ladnie i godnie meczem z Celticiem bo to cos wczoraj nie bylo godne :)

0

szkoda ze nie padl w meczu z Ajaxem :P

0

widzialem ten wywiad z Pique zaraz po meczu... po hiszpansku wiec nie kumalem ale niezle wkurzony byl :P

0

blagam tylko nie wstawiajcie juz skladu na mecz z Celticiem :D

0

ja bym dal cala trojke w 1 skladzie :)
choc nie jestem zwolennikiem zbyt czestych rotacji bo geniuszy mamy w 1 skladzie, to jednak Barca grala dzis jak żółw a młodzi by sie starali :) a tak zadnego pozytku.

0

wiem, że mecz o pietruszke bo za 2 tyg awans z 1 miejsca stanie sie faktem...
wiem ze kiedys trzeba przegrac, (1 raz w tym sezonie)
wiem ze Barca czesto zlewa mecze wyjazdowe i mecze o nic i remisy to czeste wyniki (remisy?!)
wiem ze sklad nie pelny.
ale gralismy z druzynaz ktora powinnismy pogra pilka i wygrac a nie....
wychodzimy na murawe jakbysmy przez 30 min z szatni nie mogli wyjsc... tak tez bylo z Milanem i w paru innych meczach tego sezonu (oczywiscie wyjazdowych)... Ajax pokazal klase, a Barce powielila bezbarwny obraz w podobnych meczach. z Bayernem tez tak zagramy ?
jeszcze jedno pytanie... skoro tak to mialo wygladac... to po jaka cholere Tata wystawia pierwszy sklad?? Pep w takich meczach dysygnowal juz rezerwy do grania... mam wrazenie ze sklad zlozony w polowie z rezerw gralby dzis conajmniej tak samo albo lepiej (i zdobylby dobre doswiadczenie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?