Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie moge z Carlo i z jego wiecznie podniesionej brwi :D
a co do meritum to ma racje ;)
0
nie zasluzyl bo nic nie wygral w tym roku, nawet PK, dalbym jednak Robbenowi albo Riberiemu, no ale kapmiania focha Ronaldo pewnie spowoduuje ze zp trafi do niego :) niech sobie ma, czekamy na pokaz Messiego w 2014 :)
0
chyba nie miał , a jesli mial to w jakims pogromie ze slabszym zespolem ;)
0
To co dzisiaj Cesc-Hat Trick ??
0
Cesc na srodek... Messi na atak :)
0
Xavi akurat swietnie strzela, odpusc sobie :)
0
moze 6 jeszcze ? :D
0
no prosze.. :) niby rezerwowy a bije rekordy La Liga :D
0
kurde 22 lata i juz biografia :P
dla mnie takie ksiazki powinny byc wydawane po karierze albo pod koniec ;)
0
oby byl na sobote.
0
dawno nie mielismy Niemca w Barcy... ostatnio to chyba Enke (śp) - tez bramkarz.. ale z takich kozaków to Bernd Schuster.
0
chyba przesadzasz ;P
0
ale i tak szacun dla niego za walecznosc, po takiej kontuzji - szacun :)
0
kidrauhl - nie powiedzialbym, ten jego wieczny przeslodzony usmiech mnie razi :P nie widze w tym szczerosci ;P wole luzacka postawe Schlierenzauera ;))
0
Tata sie wydaje mega ogartnitym i rozsadnym trenerem... widac to chocby po rotacjach, zmianach, ktore robi, nowinkach w grze.. ale nie ma tej pasji i charyzmy ktora potrafi(ł) Pep im wpoic : ) ale spoko pocieszenie - tego nie ma chyba nikt :)
widac juz poprawy w stosunku do gry za Tito(ub,sezon), ale ciagle to nie to co za Pepa... jesli bedziemy grac na tym lub ciut wyzszym poziomie, bede zadowolony :) cieszy powrot do formy formacji ofensywnej... dodatkowo przyszedl Neymar... juz Messi nie musi wyszstkiego sam dzwigac - to wazne :)
czekamy na prawdziwe sprawdziany, czyli dwumecz z City i kolejne GD...
a najblizszy sprawdzian juz w sobote na Vicente Calderon - dwoch obecnie najlepszych druzyn w Hiszpanii :)
stawiam na remis lub lekka wygrana Barcy ;) mysle ze Atleti nie da rady nas pokonac.
0
Sobota.. 20 :) odliczamy czas, bedzie sie działo :)
0
czy to taka moda w hiszpanii ? ;p
0
po co kolejny raz zamiast pilkarza wypowiada sie ojciec ? :P
0
Figo, Cocu, Pep Guardiola..
0
poprostu sie pomylil.... moze za szybko uderzyl, za malo sie przygotowal..
swoja droga dla mnie Xavi zawsze byl jednym z najlepszych(najpewniejszych) na swiecie do wykonywania "11", bylem zdziwiony ze spudlowal :P
ps. fajnie Puyol przezywa la ławce :)
0
Najpierw Neymar, potem Pedro, teraz Alexis....zaraz Messi zacznie sie bac o miejsce w skladzie :P
0
tak apropos Eusebio... przydalby sie jakis news bo dzis odeszla legenda futbolu ;( wiem ze Portugalczyk nie ma wiele wspolnego z Barca ale to legenda futbolu jednak..
co do "naszego" Eusebio to dawno mowilem ze funckja trenera Barcy B to chyba za wysoka poprzeczka dla niego, juz sie cieszylem latem jak sie okazalo ze nie przedluza z nim kontraktu a potem zawod.. jednak przedluzyli - pozbyc sie go i to jak najszybciuej :)
0
ale bajunia :D
0
fajnie jakby Neymar na troche wszedl
0
działa wam ten link ? :P
0
co ty mowisz ? :/
0
ladna pilka Cesca :)
0
haha, Luki sie spiał :D
0
faktem jest ze nie mial okazji sie wykazac bo kontuzje itd... poprostu nie mial szansy na dobra sprawe... ja jednak nie wierze zeby stal sie pierszoplanowa postacia w Barcy na dluzsza sprawe :) mysle ze troche za wysokie progi dla Ibiego.
0
ladnie sie tam w tym polu karnym odnalazl.. :P
mysle ze dla wiekszosci Cules Jeffren to ten co przypieczetowal Manite nad Realem 3 lata temu i kazdy ma do niego za to sentyment :)