Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry mecz Pedro.
0
Messi sie konczy?? buraki wiecej nie dotykac klawiatury... :)
0
dla Busi za Songa. kamerunczyk ma zolta kartke i juz prawie wylecial (reka), a Busi sie przyda.
0
ale leje w Sevilli.... komentator mowi ze druga polowa moze byc zagrozona :P
0
mowcie co chcecie ale mi brakuje Busiego (przynajmniej troche brakuje).
0
o mamo...
0
nie porownuj naszej sytuacji z Man Utd malkontencie.
0
Jagoda mowi ze boisko bedzie nam przeszkadzac... oby nie :P
0
nie wiem o czym mowisz :)
0
nie wiem dlaczego w takim meczu (tak waznym) nie gra Busi w pierwszym skladzie,.,, malo zrozumiale... nie kumam tez waszej euforii na nazwisko Song... dobry zmiennik, solidny, ale nie gracz pokroju Busiego,... oby dzis pokazal sie z dobrej strony :)
0
oczywiscie, Busi powinien grac, zgoda.
0
kurde moze trzeba bylo poczekac do ost sekund, rzucic za 2 i dogrywka.... jak objelismy proawdzenie i zostalo jeszcze 8 sekund tyo jakos sie bałem.. ;/ no nic trudno, ale mecz piekny, widac ze Barca do formy powraca... oby dobry znak.
0
mecze bezposrednie na koniec sezonu.
0
obawiam sie ze jest :)
0
z czego wy sie cieszycie ?? w tym momencie chyba real jest liderem.... ja tam 3mam kciuki za RojiBlancos do 38 kolejki i meczu z nami :D
0
swego czasu on i Ferdinand to byla najlepsza para stoperow... tak jak tez Puyol I Pique... ale czesc z nich juz latka polecialy wgore- nie wiem jak tera Vidic :P
0
nie mieszkam wprawdzie w Hiszpanii wiec byc moze nie powienienem sie wypowiadac ale .... co on pi***rzy?? gra w Hiszpanii o 22 to prawie taka tradycja jak walki byków... wiadomo ze tam jest cieplo i czesto o innej godzinie ciezko grac :) graja o 22 od wieeeelu lat i nagle mowi ze go to meczy - o co chodzi ?
0
nie mowie ze jest w tej chwili idealnie, ale styczen(styczen/luty) to nie nasze ulubione okresy...nie jest poprostu najgorzej (nie liczac Valencii), byle forma byla na City ;)
0
czlowieku przeanalizuj mecze wszystkie ostatnie poza meczem z Valencia... ten z RSSS w pucharze nie licze bo grali jak na spacerze..
wyniki dobre, remisy z Atletico na wyjezdzie i Levante na wyjezdzie( tam czesto wtapiamy) to zadne wpadki.... graja przyzwoicie, tylko ta sobotnia przegrana z Valencia zburzyla wszystko... lacznie z pozycja lidera ;(
0
ale wychodza na + czy na - ?? tzn ze zaczal sie oszczedzac czy juz nie daje rady ? :)
0
najlepsze jest to ze Barca nie jest pograzona w zadnym mega kryzysie... tylko ta nieszczesna sobotnia wpadka w meczu z Valencia (ktora tak naprawde zawdzieczamy obronie i Valdesowi - jemu tez sie moze zdarzyc jeden gorszy mecz w sezonie), ale poza tym nie ma powodu zeby stwierdzic ze Barca gra slabo - za wczesnie :)
niestety wiekszosc z was tak lamentuje na tym forum ze oczy bolą... ciezko sie to czyta, poczekajmy pare meczow.. zreszta styczen i luty nigdy nie sa nasze od paru lat :)
0
nie bylo karnego... Masche przystopowal w ost chwili a Vela za dlugo zwlekal ze strzalem./.
0
Messi utracil pasje do futbolu ?? dobre sobie.
0
troche ostro ale faktycznie kibice wkurzaja , bo to siara - najwiekszy stadion w Europie a taka frenkwa... trudno sie czesciowo nie solidaryzowac ze slowami Daniego.
0
nic dodac nic ujac... szkoda ze nie ma banów za "bezmyslne hejty"
0
jeszcze jedno.. jak Messi wrocil po kontuzji pare tyg temu i strzelil dwa gole to byl pilkarski Bog a dzis jakies "geniusze" pisza ze Messi sie konczy... no brawo poprostu... rece opadly na maxa :P
0
chyba walnales glowa w chodnik jesli ja jestem fanatykiem...
0
wreszcie normalny komentarz.
0
paradoksalnie wiecej emocji bedzie chyba na Anoeta :D
0
Radoslaw - 3 lata temu Barca byla bezapelacyjnie najlepsza na swiecie, 1,5 roku temu zaczelismy grac z nowym trenerem po podejsciu Pepa... troche obnizylismy loty ale to byl powrot z kosmosu na ziemie, teraz jestesmy poprostu w czolowce.