Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelonczyk - bo ci co minusuja to te 90%, a my to te 10% :)
0
hejtowanie Alvesa bardzo na modzie :)
0
napisze to co w 1 polowie... 90% z was to malkontenci - hejterzy i rozpieszczone dzieci "kibice"... przed sobotnim meczem z VCF wszystko bylo cacy, ladnie a teraz nagle Barca gra do d***, trzeba cos zmienic, odpadniemy z City... oczy bola jak sie to czyta !!
wasza pamiec siega tyle co ostatni mecz... czasami tu wyglada jak na rm.pl - polowe skladu chcecie sprzedac.. jak czytam ze Song jest lepszy niz Busi a Roberto powinien grac w waznym meczu zamiast Cesc albo Iniesta to oczy wychodza.... trenerzy sie znalezli :)
pomyslcie ze dzis Barca zagrala na minimum, byle osiagna rezultat porzed rewanzem a RSSS bronil sie 10 zawodnikami.. (sorry od 44' 9 zawodnikami), w meczu z City lub Realem oni beda gryzc trawe zeby wypasc jak najlepiej :) wiec teksty typu"jak tak zagraja z City to przegramy z kretesem" sa warte gimnazjum a nie forum najlepszego klubu pilkarskiego ostatnich lat .
0
ja odetchne z ulga jak przestaniesz pisac.
0
no trzeba przyznac ze Barca zagrala dzis na 30%, klepac i dominowac nad rywalem potrafi jak nikt inny na swiecie.... ale kreatywnosci w rozgrywaniu i w ataku dzis nie wrzucili jakos mega... przez co mecz bez fajerwerkow i wynik 2-0 ...awans prawie pewny ale tylko prawie :P jakby bylo 3-0 juz by mozna myslec o finale... no ale przynajmniej rewanz bedzie po co ogladac .
0
Trafilem z czasem :P
0
jezus maria was juz sie nie da czytac malkontenci - hejterzy- rozpieszczeni kibicki.... ogoladajcie mecz i CICHO !!
GOOOOOOOOOOOOOOL :))
0
mam nadzieje ze wroci :)
0
on byl w kadrze regularnie dosc powoloywany tylko wypadl przed PK niedlugo jak doznal tej dlugiej kontuzji.
0
spoko,p rzyjda wazne mecze i Messi sie rozszaleje...
0
najlepsze jest to ze Real nie gra wcale wybitnego meczu... to Atletico gra zbyt zachowawczo i poprostu za slabo :) no i te 3 gole po rykoszetach,,, powiem tak - Real mnie nie zachwyca, Atleti zawodzi (choc ma tez pecha)
0
no pewnie , oni by od razu Roberto na final wrzucili... ;?
0
przed tym meczem Atleti super a teraz po 45 minutach nagle Real klasa roznicy.... wezcie sie ogarnijcie i obejrzyjcie mecz do konca... ba- dwumecz :) P
0
przestan pitolic
0
i blagam - niech mi nikt nie wkreca ze SOng to pewniejsza opcja niz Busi.... ;)
0
powiem krotko... jak Tello dzis zagra w 1 skladzie to znaczy ze Tata robi sobie jaja z tych rozgrywek... to jest polfinal CdR i wcale nie slaby rywal...
powinien wyjsc mozliwie silny sklad, w rewanzu niech sie bawi :) z dwojki Song/Roberto maksymalnie jednego bym dzis widzial ale generalnie wole Messiego, Busiego i Iniesta w 1 skladzie :)
0
o co Ci chodzi czlowieku ?? :P
0
mialo byc bez jaj.
0
bez ja... polfinal CdR a on z Tello, Roberto i Songiem ??
trzeba z szacunkiem podejsc do rozgrywek i rywala, Messi, SB, iniesta powinni dzis grac w 1 skladzie :) na rewanz mozna (ewentualnie) rotowac skladem.
0
kurde Barca musi cos wygrac w tym roku... Lige, Puchar albo Eurolige.. potrzebuje tego, bo innaczej wyjdzie na to ze role sie zamienily i teraz Real kozaczy a Barca bedzie go scigac... trzymamy kciuki i oby to byl chwilowy kryzys zwiazany z wymiana paru zawodnikow ;)
0
na blaugrana.pl jest juz wywiad wcalosci od razu wrzucony.
0
Albert Celades.. to ten nasz byly pilkarz ? ps. tez z La Masii :)
0
to juz dawno wiemy :)
0
przeczytaj jeszcze raz dokladnie :)
0
sciagnal go pare razy i nie wiele to dalo :)
0
zgadzam sie z prawie wszystkim co mowisz, Xaviego na pewno nie mozna porownac do Iniesty czy jak niektore mozgi sugeruja Silvy :) ale do Cesca troche mozna. ale tylko troche ;P co do roli Xaviego zgoda ale fakt faktem ze w latach 200(?)-2012 byl w lepszej dyspozycji... ale to ciagle wielki gracz.
0
a ja wole takiego ktory pozwala grac kiedy sie da, ale kiedy jest faul jest gwizdze :)
0
ja sie zawsze ciesze jak "El Gauje" trafia... byle nie w meczu z nami :P
0
super list :) szkoda ze Aragones go nie przeczyta ale moze go obserwuje z gory i sie usmiecha.. ja podobnie jak Xavi wiedzialem ze jest z nim "srednio" ale nie wiedzialem ze tak nagle odejdzie ;(
co do samego Xaviego to zawsze madrze gadal, inteligenty, pokorny, jak zawsze :) a Aragones musial byc ok, bo wszyscy go mega wspominaja... podobnie bedzie z Del Bosque (albo i bardziej) - oby jak najpozniej.
ps. zgadzam sie ze gdyby nie EURO 2008 mogloby nie byc mundialu w RPA i EURO 2012... Del Bosque nie dostal spuscizny(przesada) ale mocne podwaliny pod budowanie kadry (pomogl tez Pep).
0
wy umiecie wogole liczyc?? Barca ma lepszy stosunek bramke, wygrala m,ecz besposredni jest teraz v-ce lidrerem, a Real jest 3 !
ps. mi sie zdaje ze wg przepisow CR pauzuje teraz w srode w pucharze, wiec nie wiem co tak niektorzy sie madrzyli ;)