0

czy ja dobrze kumam ze CR nie zagra w srode z Altetico ? czy kartki z puchru i Ligi to dwie rozne bajki ? :)

0

CR nie wytrzymal presji, pilkarz Bilbao cwaniak.... tyle na ten temat... CR dal powod do czerwa, ale z zoltej tez by sie sedzia obronil.

0

hahaha CVR czerwo.... brawo sedzia :)

0

jak w prawie kazdym meczu :)

0

mowcie co chcecie ale ciesze sie z wygranej Atletico, Barca wczoraj zrobila MEGA wpadke, mam nadzieje ze to tylko wpadka :) ale chyba nikt nie liczyl ze obie madryckie druzyny dzis przegraja... ja trzymam kciuki za Atleti w tym sezonie i za 3 dni w derbach w CdR... Real jak czuje oddech Atletico, ma jeszcze jednego groznego rywala i wychodzi na tym gorzej.
szkoda ze Barca stracila lidera po 58 (?) tygocniach ale to bylo do przewidzenia po wczorajszym meczu, teraz niech gonia Atletico a Real.... j***c :)

0

dokladne popieram to co ktos napisal - Silva to bardziej Iniesta niz Xavi :)

0

dla mnie Adriano i J.Alba na rowni prawie...
ps.w Barcy a nie Barcie :P

0

to zagra Adriano i Bartra/Puyol.... nie widze problem... problem to dzisiejsza wpadka z VCF :)

0

konkurencja moze tak... czasami moze Dani gra ponizej oczekiwac... ale jak slysze o tym zeby go sprzedac to mnie skreca... to ciagle wielki zawodnik i pasuje do Barcy :)

0

tak jasne, jeden mecz mu mniej wyszedl i juz sadzaj na lawke jednego z najlpeszych DMow... a co Song zagra lepiej ?? nie pamietasz jak zawodzil w meczu z mocnymi rywalami ?

0

przestancie hejtowac Alvesa... on w kazdym meczu daje z siebie wszystko... to system czasami zawodzi a nie Dani Alves :)
ps. zdanie o publicznosci oczywiscie sluszne.

0

ale pilka Xavi :))

0

mialo byc solidny ;p

0

bardzo dolsidny gracz, ulubieniec Pepa, ogolnie fajny zawodnik :)

0

smutna wiesc, bo wielki trener, z nim zawsze bedzie kojarzyc fakt ze to za jego kadencji powstala wielka La Roja ktora wygrala EURO 2008:) stworzyl podwaliny pod druzyne Del Bosque, byl tez odwazny bo usunal Raula, za co byl krytykowany. dla kibicow Barcy zawsze bedzie trenerem ktory wygral z FCB CdR W 1988. spoczywaj w pokoju Luis....
PS. maly blad- Aragaones nie trenowal nigdy Realu Madryt, tylko Real Oviedo.

0

no zgadza sie... zarowno z Maradona jak i tym ze bylismy potega za czasow Dream Teamu... tak czy owka nie pozwala to jednoznacznie ocenic Nuneza :P

0

Republikanska lewica... dobre :P

0

Pique wiecznie aktywny w sieci :P

1

ja mysle ze on bedzie zawsze dobrze kojarzony przez fanow Barcy... :) z jednej strony Manita a z drugiej reszta El Clasico, z ktorych prawie wszystkie my wygralismy (np. po 3-0) :) poza tym to Bask z Bilbao wiec raczej nie krypto-Madritista :P milej emerytury Itturalde :)

0

troche nie halo wyszlo bo to jakby nie patrzec najdluzej urzedujacy Prezydent w historii Barcy, przez ktorego rzady przewinely sie lepsze (chocby Dream Team Cruyffa) jak i gorsze (lata 80.) okresy dla klubu.... duzo osob nie moze mu wybaczyc konfliktu z Maradona, przez co boski Diego szybciej opuscil Camp Nou.... ciezko go jednoznacznie okreslic ale przez takie zdarzenia bedzie zapamietany raczej gorzej :) szkoda.

0

a jak niby mieli zagrac razem ?? 4 z przodu ? :DD

0

Tello 7 ?? :)

0

najlepszy strzal z dystansu - Adriano... :)

0

fajne sa :) mowcie co chcecie ale treningowe pasuja... nie beda w nich meczow przeciez grac ;p pamietam ze ostatnio mieli takie treningowe w mega dobrym sezonie :)

0

no wlasnie , raczej projekt Sandro Rossela.

0

uwielbiam tego goscia... pracowity, inteligentny i widzi wszystko na boisku... i od poczatku kariery z nami :) zywa legenda futbolu :) co do tego ze musi byc super trenerem, lepszym niz Pep... nie - nie musi... tak jak malo sie rodzi takich pilkarzy jak Xavi (przerosl Pepa), tak rowniez malo jest takich trenerow jak Pep (ciezko bedzie Xaviemu go doscignac)... nie wystarczy miec takltyczny łeb, trzeba miec jeszcze charyzme, umiec wplynac na pilkarzy i wycisnac z nich co sie da - jak z cytryny, do tego byc dobrym menedżerem :) czy Xavi da rade? zobaczymy :) na razie niech kopie :P

0

cos z tym trzeba zrobic...moze ceny obnizyc na mecze ligowe ? :)
wiemy ze Hiszpania to nie wyspy i tu kibice bardziej leniuchuja, nie liczac paru mniejszych klubow ale Barca to wiecej niz klub a jej stadion jest najwiekszy w Europie - wiadomo, swiatynia futbolu.. wiec cos z tym trzeba zrobic zeby siary sobie nie robic :P
ps. jak ktos slusznie zauwazyl, teraz zima wiec tez troche mniej turystow.

0

tak wogole to po co Jordi Roura w tym zestawieniu ?? nigdy nie byl oficjalnym trenerem :) nie oszukujmy sie :) rownie dobrze mogli wrzucic jeszcze wrzucic De La Cruza :)

0

zawsze fajnie sie go slucha... fajnie opowiada:) legenda !

0

chyba obecnie z grajacych grajkow nie ma bardziej utytulowanego niz Xavi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?