0

jak joprdi jest w formie, gra swoje i nie pajacuje to jest wileki pilkarz :) nawet ma miare tych najwiekszych na lewej obronie... ale tak czy owak nie rezygnowalbym z Adriano... mysle ze obaj powinni grac :)

0

dawno nie widzialem tak komicznej kartki :P

0

wlasnie Baczek- yaya chyba lepszy fizycznie, a Busi bardziej inteligentny... brakowalo mi tego slowa :P

0

Gumaik , wielu mial ten dylemat, takze Pep i wszyscy Cule w 2010 roku... nietstey ktos musial odejsc... dla mnie chyba dwoch najlepszych na swiecie...

0

widze ze Ney mial 9.5 a teraz 10..
ja jednak dalbym 9.5... do pierwszej asysty (*golu na 2:0) nie bylo tak mega rozowo... mimo to genialny mecz Neymara: )

0

pytasz serio czy jaja sobie robisz ?? :)

0

pdjechales teraz troche... Messi gra na mega pozimie od kilku lat :)

0

swiete slowa...

0

FOur Four Two na swoim facebooku wrzucilo graficzna rozpiske z naszego meczu a dokladnie podan Barcy i podan Xaviego ... sprawa bliska perfekcji. :)

0

Pique !!

0

tak :)

0

Pedro dobry mecz dzis naprawde... szkoda tylko tego kiksu z NEymarem.

0

brawo Ney !! :)

0

to co rekord ? :D

0

rykoszet ale brawo Tello :) chlopak malo gra niech ma swoje :)

0

ja jE**E :D niebywałe !!

0

"to jest recital Neymara na Camp Nou" :D dobry komentarz Wolskiego swiezo po golu :)

0

ale jaja :D manitka :)

0

haha :P

0

ale urwał !!!!!!!!!! :D

0

nigdy nie unikniemy porownan do Pepa... nie ma co sie temu sprzeciwiac :P

0

mozna wymienic bezrobotnych - Pinto lub mniej widocznych ale slabych chyba nie :P

0

ale co za pilka Alexa :)

0

BRAWO NEY :)

0

Neymar 10/10
Pedro 10/10 za te akcje...
Brawo chlopaki !

0

dzis gramy czworka w ofensywie - Ney, Alex, Pedro i PIQUE :P

0

ok , wolalem sie upewnic :P

0

do kogo mowisz ? :P

0

pedro ladnie dzis dogrywa :P

0

wyjdz stad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?