Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak joprdi jest w formie, gra swoje i nie pajacuje to jest wileki pilkarz :) nawet ma miare tych najwiekszych na lewej obronie... ale tak czy owak nie rezygnowalbym z Adriano... mysle ze obaj powinni grac :)
0
dawno nie widzialem tak komicznej kartki :P
0
wlasnie Baczek- yaya chyba lepszy fizycznie, a Busi bardziej inteligentny... brakowalo mi tego slowa :P
0
Gumaik , wielu mial ten dylemat, takze Pep i wszyscy Cule w 2010 roku... nietstey ktos musial odejsc... dla mnie chyba dwoch najlepszych na swiecie...
0
widze ze Ney mial 9.5 a teraz 10..
ja jednak dalbym 9.5... do pierwszej asysty (*golu na 2:0) nie bylo tak mega rozowo... mimo to genialny mecz Neymara: )
0
pytasz serio czy jaja sobie robisz ?? :)
0
pdjechales teraz troche... Messi gra na mega pozimie od kilku lat :)
0
swiete slowa...
0
FOur Four Two na swoim facebooku wrzucilo graficzna rozpiske z naszego meczu a dokladnie podan Barcy i podan Xaviego ... sprawa bliska perfekcji. :)
0
Pique !!
0
tak :)
0
Pedro dobry mecz dzis naprawde... szkoda tylko tego kiksu z NEymarem.
0
brawo Ney !! :)
0
to co rekord ? :D
0
rykoszet ale brawo Tello :) chlopak malo gra niech ma swoje :)
0
ja jE**E :D niebywałe !!
0
"to jest recital Neymara na Camp Nou" :D dobry komentarz Wolskiego swiezo po golu :)
0
ale jaja :D manitka :)
0
haha :P
0
ale urwał !!!!!!!!!! :D
0
nigdy nie unikniemy porownan do Pepa... nie ma co sie temu sprzeciwiac :P
0
mozna wymienic bezrobotnych - Pinto lub mniej widocznych ale slabych chyba nie :P
0
ale co za pilka Alexa :)
0
BRAWO NEY :)
0
Neymar 10/10
Pedro 10/10 za te akcje...
Brawo chlopaki !
0
dzis gramy czworka w ofensywie - Ney, Alex, Pedro i PIQUE :P
0
ok , wolalem sie upewnic :P
0
do kogo mowisz ? :P
0
pedro ladnie dzis dogrywa :P
0
wyjdz stad.