0

z tym ze serce krwawi top drogi kibicu nie przesadzajmy bo to mecz o pietruszke, awans jest, dziury w skladzie.,.. gdyby Barca tak zagrala w 1/8 albo 1/2 LM to serce by faktycznie moglo krwawic :)

0

w sumie dobrze ze Barca nie wygrala bo poprostu NIE ZASLUGIWALA:)
niech wezma wnioski i nast razem graja z wiekszym zaangazowaniem..
w przeciwnym wypadku niech gra Barca B w takich mecxach, szkoda 1 skladu.

0

powiem tak...
wiem, że mecz o pietruszke bo za 2 tyg awans z 1 miejsca stanie sie faktem...
wiem ze kiedys trzeba przegrac, (1 raz w tym sezonie)
wiem ze Barca czesto zlewa mecze wyjazdowe i mecze o nic i remisy to czeste wyniki (remisy?!)
ale gralismy z druzyna graja pilka, powinnismy jako mistrzowie gry kombinacyjnej pokazac uczniom jak sie gra na najwyzszej polce... a tymczasem oni nas przycisneli a Barca grala jak rozleniwieni gwiazdorzy ktorzy porzyjechali do Holandii na wycieczke. te gubienie sie w obronie bylo zalosne momentami...
ktory to juz mecz w ktorym Barca przysypia pierwsze 20 minut( dzis pierwsza polowe niemal), w ktorym rywal gra a Barca jakby dopiero wychodzila z szatni... z Milanem bylo to samo... mam nadzieje ze z Bayernem byloby innaczej bo oni z nami sie bawic nie beda :)
jeszcze jedno pytanie... skoro tak to mialo wygladac... to po jaka cholere Tata wystawia pierwszy sklad?? Pep w takich meczach dysygnowal juz rezerwy do grania... mam wrazenie ze sklad zlozony w polowie z rezerw gralby dzis conajmniej tak samo albo lepiej (i zdobylby dobre doswiadczenie).


0

wywiad z Pique , szkoda ze bez napisow po polsku :D

0

rok temu Celtic , w tym roku ajax... zjawiskowo slabo zagrala Barca - dobry komentarz L.Orlowskiego.

0

1 polowa - wstyd.
czekam na normalna Barce w 1 polowie a nie bande rozleniwionych gwiazdorow :/

0

Barca juz tego meczu nie wygra... wyustarczy zobaczyc jak nastawione oba zespoly... wstyd :/

0

czy oni musza zawsze tak h****o zaczynac mecze?? z Milanem tez przespali pierwsze 20 minut i mieli juz 1 z tylu.. kurde wiecej koncentracji .

0

dobrze wyszedl na tej fotce a wy sie czepiacie :P

0

mecz z Bilbao bedzie trudny, raz ze sklad nie pelny, a dwa ze tam zawsze sie ciezko gra... mysle ze to jeden z meczow gdzie grozi strata punktow.
oby nasi sie sprezyli i wygrali :)

0

Bingoo - ale zabawny jestes .

0

od kiedy Rummenigge jest prezesem Bayernu ?

0

jesli go pytaja w wywiadach to czemu ma sie nie wypowiadac ?

0

niezla sobota- my 4:0, Real 5, Atleti (na razie) 6 a Sociedad z cELTA 4:3 ::D

0

hahaha

0

ladnei Pinto :)

0

to jesty wogole antybarcelonski wariant

0

szok ze Muniz dalej sedziuje... najwiekszy patalach wsrod sedziow La Liga :)

0

no nie no kino juz sie zrobilo :D

0

gada jak potluczony... a jedenasty Tello pewnie... dziwne ze NEymara nie wymienil gdzies tam swoja droga..
ps. fak faktem ze presi madryckiej choloty nie wypada ulec ale Messi z tyloma kontuzjami w tym roku poprostu nie moze wygrac ZP...
trzymajmy kciuki za Riberiego :)

0

Roger krol jest tylko jeden, nie bluznij.

0

super jeden z naszych najlepszych grajkow :/ do swiat czyli do konca roku kalendarzowego gramy bez VV, Messiego.. .. dobrze ze w tym czasie nie ma jakis mega waznych meczy ale nasi musza sie sprezyc i podolac ;)

0

ludzie to tylko towarzyski mecz i to nie w pelnym skladzie - nie podniecajcie sie tak tym.. :)

0

Brawo Scolari :) trzeba oficjalnie jechac po Mou bo przegina :)

0

uwazaj bo Roberto zagra w 1 skladzie.

0

fajny powrot w takie miejsce po 3 latach :)

0

Italia '90 to faktycznie byl mundial nudny ale za to wykreowal pare nazwisk i piekne wloskie stadiony :P
ale nie zgodze sie ze USA 1994 to byl nudny mundial... dla mnie bardzo dobry :) co do RPA'10 to mi sie podobal ale moze hiszpanski sentyment tu dziala :P

0

ech piekne wspomnienia.. minely ponad 3 lata ale tamta La Roja i final z Hiszpania to jedno z tych ktore zostana na zawsze ;)

0

ja tam go lubie... duzo zrobil dla Barcy i ciagle zostawia serducho na boisku... czlowiek od czarnej roboty nie od wygrywania meczu w pojedynke czy brylowania..
ten sezon pokaze czy Pedro sie nadaje jeszcze aby grac w FCB czy lepiej bedzie go wypozyczyc... na dzien dzisiejszy na dwoje babka wrozyla :)

0

co do ZP to sie nawet nie łudze ze wygra Messi bo jak pol roku meczy sie z kontuzjami to nie ma cudow.. :) nie mniej jednak Messi bedzie na podium zapewne.
Licze zatem ze wygra Ribery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?