0

idealnie podsumowal Real... z Bradem Pittem zmiazdzyl :P

0

zawsze gralismy pieknie, Barca to technika i piekna kominacyjna gra... inna sprawa ze nigdy nie gralismy takiej tiki-taki jak obecnie... ja tez mozna grac piekniej i skuteczniej jak za Pepa.. lub jak po Pepie czyli z pewnymi mankamentami..

0

paradoksalnie mecz z Milanem byl NAJLEPSZY i jedyny naprawde wielki na miare Barcy Pepa... wiec albo to wydarzenie albo bez kombinowania mistrzostwo Hiszpanii i 100 pkt ;)

0

troche pomieszane zdarzenia ale moze slusznie..:)
wiadomo ze choroba Tito wychodzi na 1 miejsce bo to sprawa zycia i smierci (doslowanie, nie w przenosni)...
z drugiej strony wiadomo ze jak ktos pomysli o najgorszym wydarzeniu pod wzgledem sportowym to od razu przychodzi na mysl dwumecz z Bayernem... nigdy od lat Barca nie doznala takiego upokorzenia, przez lata to mysmy upokarzali wszystkich, musialo bolec :)
kazdego Cule zabolalo tez odejscie Abidala... do dzis kuje... ;(
ja zamiast odejscia Thiago Alcantary do Bayernu, wrzucilbym odejscie Davida Villi, ktorego pozbyto sie tylnymi drzwiami za marne grosze, El Guaje mial (i ma nadal) mnostwo fanow w Barcelonie i calej Hiszpanii i nie zasluzyl na takie odejscie... zadne biadolenie o jego wysokiej pensji nie zastapi wizerunkowego , zlego potraktowania DV7 i mam wrazenie ze niesmak pozostal po obu stronach.. co do Thiago to on poprostu nie byl doceniany i uciekl do Pepa... moze tam znajdzie szczescie.. drzwi do Barcy zawsze ma otwarte. :)

Forma i rola Tello w tym zestawieniu to nieporozumienie, reszta byla istotna ale nie najwazniejsza (jak Messi czy zarzad)
dorzucilbym jeszcze jedno.. GD z Realem przegrane u siebie 1:3... pierwszy raz od 5 lat Real patrzyl na nas z gory upokarzajac nas na wlasnym boisku.. mam nadzieje ze to chwilowe :)
wogole mam nadzieje ze 2014 bedzie mega udany :)
Happy New Year for Barca !

0

Davids razem z Ronaldinho to byl symbol odradzajacej sie Barcy tamtych czasów... gral pol sezonu a zrobil naprawde wiele :) Dzieki Edgar, wielki pilkarz :)

0

mnie tez ;P moze taki Image :D

0

jesli nic sie nie zmieni to nieuknione.... od dawna mowilem ze najlepsze wyjscie dla tego chlopaka to wypozyczenie, zostal i na razie kicha - prawie nic nie gra... jedyne logiczne rozwiazania to mozliwie szybkie rozstanie :) (nie mowie ze na zawsze).

0

Barca w tym sezonie jest na etapie przebudowy... oby nie za dlugo :) bo szkoda byloby konczyc taka ladna ere... za to Real wymiata jak na razie, ale mam nadzieje ze na Eurolige nie starczy :)

0

gdyby Messi pyknal takiego gola w GD byloby 70 % na ten gol :)

0

jestem pewny ze wiekszosc z was wybiera gola Alexisa jako bramke roku gdyz byl to gol decydujacy w GD...ake ten majstersztyk co odwalil Messi w meczu z Milanem (tez notabene mega wazny ale niestety nie na miare wygrania LM:() przebija chyba wszystkie inne..

0

wiem ze GD i tak dalej, wazny pieknmy gol ale to co odwalil Messi w meczu z Milanem pokonuje wszystko ;)

0

zajebiste te podsumowania, dobry pomysl ;)
czekam tylko ciagle na podsumowanie na bramkarza roku :D ))

0

kazdy kolejny trener Barcy, od Tito poczynajac ma przerabane.... bedzie wiecznie porownywany do Pepa... i do jego Barcy :) a obawiam sie ze lepszej FCB juz nie bedzie, ba... lepszej druzyny nie bedzie ;P a jesli sie myle to spoko :)
Z ocena pracy Taty poczekalbym do konca sezonu... na razie jest troche lepiej niz ub. sezon ale ciagle bez fajerwerkow.. widac ze zespol ma potencjal :)

0

czekamy jeszcze na najlepszy bramkarz :D

0

sporo prawdy.

0

Cuenca ?? co on tam robi ?? :)
co do zwyciezy to mimo kontuzji, troche wiekszej konkurencji w 2 polowie roku tylko Messi :)) (zwlaszcza za caly rok)
ale Neymar blisko :)

0

tak to prawda ale era Messiego dalej trwa, wystarczy zobaczyc co wyrabial teraz przed kontuzja... to crack jakich malo i trwa jego era tak jak (w mniejszym ciut stopniu) takze CRa...
ale ta Barca to dla mnie (i dla wielu) przede wszystkim Barca Pepa... dokonania i styl o tym swiadcza :) mysle ze wszyscy jeszcze dluga beda wzdychac do Pepa... ale spoko - to nasz czlowiek :D

0

dzis Dzien Niewiniatek w Hiszpanii... jak myslicie gdzie bedzie zart ?? :P
moze z tym Gustawo to sciema a nie plotka ? ;P

0

haha . dobre :D

0

czeski bład.

0

a co ty wrozka jestes ?

0

mi przy abidalu lzy sie cisnely.. troche tez jak Villi sie pozbyli.. co do VV to wielka strata , bo na ten sezon chyba najlepszy GK, ale jeden plus- wiemy o tym od dawna, jestesmy na jego odejscie psychicznie przygotowani :)

0

Lisu nie od sierpnia tylko od wrzesnia/pazdziernika... a wczesniej praktycznie go nie bylo... wiec kolega Grapcio ma racje... wybor Bartry na najlepszego obroncy 2013 roku to kabaret i dowod braku profesjonalizmu przy wyborze :)

0

jaja sobie robisz.

0

widze glosy na Dos Santosa, S.Roberto i Songa... widze ze niektorzy glosuja zeby jaja sobie roobic :D

0

ale Cesc tez zasluguje na uznanie.

0

dla mnie Busi... przy lekkiej (nieduzej ale jednak) wachaniach formy geniuszów (Xaviego Iniesty) Sergio ciaglle trzyma rowny poziom :)

0

ja bym z ocena poczekal do konca sezonu :) na razie dobrze ale nie rewelacyjnie.

0

to prawda, gol z metrowego spalonego...

0

tylko sie cieszyc... wielki Messi, Neymar, wreszcie dobry Alexis Sanchez... i dobry Pedro :) jest czym grac w ofensywie, to wazne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?