Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no skoro tak mowi to powinien wystawic p[ierwszy sklad jutro :) zobaczymy zatem czy Tata blefował :P
0
moge sie zgodzic, choc gdyby brac tylko LL pod lupe to nawet 5-.... 50 pkt, wygrane GD :) jedyny klops to mecz w Bilbao :)
0
autor gola widmo :D
0
Alby czy moze Alaby ?? :P
0
to milo :P
0
nie przesadzaj z ta radoscia.... chyba cie ponioslo :P
0
swoja droga ale wyrownane glosy...CR 27.99, Messi 24.7%, Ribery 23.4 %..
Messi jak na kontuzjowanego niezle :D
0
sluchajcie nie mowie ze CR zasluzyl, bo nie zasluzyl
nie wygral NIC... to byl rok Bayernu., futbol to gra zespolowa i przy takich plebiscytach patrzy sie na trofea... powinien wygrac Ribery albo Robben w tym roku. no ale graty dla zwyciezcy choc wkurzal swoim malostkowym zachowaniem :)
0
ja tam sie zgadzam z Hoenessem ale nie uzyl bym slowa spisek, tylko raczej "przedstawienie" ze strony Realu i CRa, na zasadzie zebrania o ZP i obarazania sie na caly swiat :)
ps. ten glupi Baltter tez nie jest bez winy, po co robil tamto przedstawienie, od tego sie zaczelo ;(
0
fajnie by bylo jakby wygral Ribery :) bo Messi malo prawdopodobne w tym roku... mina CRa byla by bezcenna :P ale pisze w trybie przypuszczajacym bo raczej CR wygra ;(
0
Kesh- ale wtedy wszyscy beda pluc na Messiego i te nagrode, i czesciowo beda mieli racje... Messi za dlugo leczyl kontuzje zeby wyrgac- obiektywnie..
bardziej bym sie cieszyl i smial jakby wygral Francuz :)
0
niezle bilans meczów Espanyolu i Realu w Barcelonie - 30 wygranych jednych i drugich, 19 remisow, bilans goli 121-121 :)
to dzis 20 remis ??
0
nie chce zeby wygral Messi, byl dlugo kontuzjowany, powinien Ribery.
0
tak wogole Espanyol nie jest wrogiem Realu - zle piszesz :P to sa ziomy :)
0
no niestety CR, ale nie do konca powinien
0
El Guaje - tak mysle... ida przecieki a poza tym byly sondaże z głosami niektorych.
0
"mam wrazenie ze Espanyol robi mniej niz inni gospodarze ktorzy goscili Krolewskich" L.Orlowski
0
dla nas moze dzis tak, ale Espanyol wolalby spac ligi niz pomoc Barcy kosztem swojego kumpla- Realu M. :)
0
gala, na ktorej Ronaldo odbierze ZP, a powinien Ribery.... zenujace zachowanie CR i Realu... ale Baltter tez sie nie popisal :)
0
Real nic nie gra, ale Espanyol jak zwykle tez nic nie gra z Realem a nawet gorzej :P - trudno spodziewac sie pomocy z ich strony :)
0
wez sie puknij, masz prawo za nim nie tesknic, ale co ma Abidal do Bartry ??
0
Dani bedzie chcial zostac bo jest zwiazany z Barca a pozatym tutaj gra z Neymarem i Adriano - mysle ze nie bedzie sie speszzyl zeby odejsc :P
0
przestancie pitolic ze Montoya jest lepszy od Daniego Alvesa bo az oczy bola jak sie czyta takie bzdury... ;/
0
nie wiem jak wy ale ja jestem umiarkowanie zadowolony.... remis to byl plan minimum i zostal osiagniety :)
Atleti zagralo na maxa z zaangazowaniem... kapitalny pressing i obrona... my nie rozwinelismy przez to skrzydel ale tez taktycznie perfekcyjnie...
partia szachów, mecz walki, punkt na bardzo trudnym terenie:)
jestesmy liderem na polmetku :D plan wykonany.
0
50 pkt na polmetku.... 100 pkt znowu na koniec?? :D
0
duzo w tym prawdy... filozofia gry Cruyffa byla moze podobna ale to nie byla az taka tiki-taka ... ta czworka to byl (jest) trzon tej naszje tiki-taki, ja bym dodal jeszcze Pepa (i Tito), badz co badz za ich czasow to sie rozwinelo najlepiej :)
0
hmm po raz pierwszy od dawna klopot bogactwa przed Tata na jeden z dwoch najwazniejszych meczow ligi w sezonie :P
mysle ze jutro GK- Valdes sprawa jasna,
PO - Montoya albo Dani, zalezy tylko od stantu zdrowia Daniego,
para stoperow jak juz ogloszono zapewne Pique - Masche ale ma w obiegu Bartre (Puyol chyba odpocznie),
LO- Jordi albo Adriano, dla mnie prawie na rowni ale jednak Alba,
DM - jedna z nielicznych pewnych pozycji = Sergio,
pomoc - Iniest i Xavi na 90%, chyba ze Cesc zagra, wtedy Xavi albo Iniesta na lawce ale to by byla prawie sensacja..(Cesc moze tez zagrac z przodu)
Atak- tutaj wogole nic nie wiadomo, bo Messi zagra na pewno ale nie wiadomo czy od 1 minuty(chyba tak), Neymar nie wiadomo czy sie wykuruje (ale chyba tak), jako trzeci moze zagrac Cesc, ale mamy swietnego Pedro i Alexisa... stawiam jednak na Messi - Neymar- Alexis, albo Messi- Alexis - Pedro.
0
ale sprzenikliwy :P
a tak na serio to chyba najbardziej prawdopodobna para :)
0
7.5 to przesada.... krotko gral, swoje zrobil.... 8.5 :)
0
fajnie ze Tito przyszedl i zawsze milo go widziec na Camp Nou, jednak nie jest to widok mily jak spojrzymy jak choroba go zzera... oby sie nawrocilo na lepsze jeszcze:)
po trzecie zgadzam sie z kims tam ponizej ze media moglyby sobie odpuscic...Tito na pewno nie czuje sie komfortowo ze swoja choroba, zakrywa sie jak moze a Ci musze uwidaczniac to na caly swiat... media to hieny ;(