0

no skoro tak mowi to powinien wystawic p[ierwszy sklad jutro :) zobaczymy zatem czy Tata blefował :P

0

moge sie zgodzic, choc gdyby brac tylko LL pod lupe to nawet 5-.... 50 pkt, wygrane GD :) jedyny klops to mecz w Bilbao :)

0

autor gola widmo :D

0

Alby czy moze Alaby ?? :P

0

to milo :P

0

nie przesadzaj z ta radoscia.... chyba cie ponioslo :P

0

swoja droga ale wyrownane glosy...CR 27.99, Messi 24.7%, Ribery 23.4 %..
Messi jak na kontuzjowanego niezle :D

0

sluchajcie nie mowie ze CR zasluzyl, bo nie zasluzyl
nie wygral NIC... to byl rok Bayernu., futbol to gra zespolowa i przy takich plebiscytach patrzy sie na trofea... powinien wygrac Ribery albo Robben w tym roku. no ale graty dla zwyciezcy choc wkurzal swoim malostkowym zachowaniem :)

0

ja tam sie zgadzam z Hoenessem ale nie uzyl bym slowa spisek, tylko raczej "przedstawienie" ze strony Realu i CRa, na zasadzie zebrania o ZP i obarazania sie na caly swiat :)
ps. ten glupi Baltter tez nie jest bez winy, po co robil tamto przedstawienie, od tego sie zaczelo ;(

0

fajnie by bylo jakby wygral Ribery :) bo Messi malo prawdopodobne w tym roku... mina CRa byla by bezcenna :P ale pisze w trybie przypuszczajacym bo raczej CR wygra ;(

0

Kesh- ale wtedy wszyscy beda pluc na Messiego i te nagrode, i czesciowo beda mieli racje... Messi za dlugo leczyl kontuzje zeby wyrgac- obiektywnie..
bardziej bym sie cieszyl i smial jakby wygral Francuz :)

0

niezle bilans meczów Espanyolu i Realu w Barcelonie - 30 wygranych jednych i drugich, 19 remisow, bilans goli 121-121 :)
to dzis 20 remis ??

0

nie chce zeby wygral Messi, byl dlugo kontuzjowany, powinien Ribery.

0

tak wogole Espanyol nie jest wrogiem Realu - zle piszesz :P to sa ziomy :)

0

no niestety CR, ale nie do konca powinien

0

El Guaje - tak mysle... ida przecieki a poza tym byly sondaże z głosami niektorych.

0

"mam wrazenie ze Espanyol robi mniej niz inni gospodarze ktorzy goscili Krolewskich" L.Orlowski

0

dla nas moze dzis tak, ale Espanyol wolalby spac ligi niz pomoc Barcy kosztem swojego kumpla- Realu M. :)

0

gala, na ktorej Ronaldo odbierze ZP, a powinien Ribery.... zenujace zachowanie CR i Realu... ale Baltter tez sie nie popisal :)

0

Real nic nie gra, ale Espanyol jak zwykle tez nic nie gra z Realem a nawet gorzej :P - trudno spodziewac sie pomocy z ich strony :)

0

wez sie puknij, masz prawo za nim nie tesknic, ale co ma Abidal do Bartry ??

0

Dani bedzie chcial zostac bo jest zwiazany z Barca a pozatym tutaj gra z Neymarem i Adriano - mysle ze nie bedzie sie speszzyl zeby odejsc :P

0

przestancie pitolic ze Montoya jest lepszy od Daniego Alvesa bo az oczy bola jak sie czyta takie bzdury... ;/

0

nie wiem jak wy ale ja jestem umiarkowanie zadowolony.... remis to byl plan minimum i zostal osiagniety :)
Atleti zagralo na maxa z zaangazowaniem... kapitalny pressing i obrona... my nie rozwinelismy przez to skrzydel ale tez taktycznie perfekcyjnie...
partia szachów, mecz walki, punkt na bardzo trudnym terenie:)
jestesmy liderem na polmetku :D plan wykonany.

0

50 pkt na polmetku.... 100 pkt znowu na koniec?? :D

0

duzo w tym prawdy... filozofia gry Cruyffa byla moze podobna ale to nie byla az taka tiki-taka ... ta czworka to byl (jest) trzon tej naszje tiki-taki, ja bym dodal jeszcze Pepa (i Tito), badz co badz za ich czasow to sie rozwinelo najlepiej :)

0

hmm po raz pierwszy od dawna klopot bogactwa przed Tata na jeden z dwoch najwazniejszych meczow ligi w sezonie :P
mysle ze jutro GK- Valdes sprawa jasna,
PO - Montoya albo Dani, zalezy tylko od stantu zdrowia Daniego,
para stoperow jak juz ogloszono zapewne Pique - Masche ale ma w obiegu Bartre (Puyol chyba odpocznie),
LO- Jordi albo Adriano, dla mnie prawie na rowni ale jednak Alba,
DM - jedna z nielicznych pewnych pozycji = Sergio,
pomoc - Iniest i Xavi na 90%, chyba ze Cesc zagra, wtedy Xavi albo Iniesta na lawce ale to by byla prawie sensacja..(Cesc moze tez zagrac z przodu)
Atak- tutaj wogole nic nie wiadomo, bo Messi zagra na pewno ale nie wiadomo czy od 1 minuty(chyba tak), Neymar nie wiadomo czy sie wykuruje (ale chyba tak), jako trzeci moze zagrac Cesc, ale mamy swietnego Pedro i Alexisa... stawiam jednak na Messi - Neymar- Alexis, albo Messi- Alexis - Pedro.

0

ale sprzenikliwy :P
a tak na serio to chyba najbardziej prawdopodobna para :)

0

7.5 to przesada.... krotko gral, swoje zrobil.... 8.5 :)

0

fajnie ze Tito przyszedl i zawsze milo go widziec na Camp Nou, jednak nie jest to widok mily jak spojrzymy jak choroba go zzera... oby sie nawrocilo na lepsze jeszcze:)
po trzecie zgadzam sie z kims tam ponizej ze media moglyby sobie odpuscic...Tito na pewno nie czuje sie komfortowo ze swoja choroba, zakrywa sie jak moze a Ci musze uwidaczniac to na caly swiat... media to hieny ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?