Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo przyszli jak mieli 17-18 lat..
0
Ramos gra od dziecka w Sevvilli, stamtad pochodzi, Pedro badz Puyol to faktycznie tacy polwychowankowie... ale nikt tego nie neguje ;)
co do Ramosa to za poltora roku bedzie mial 10 lat w Realu, a teraz bylo 10 lat w LL ale Orlowski sie myli
0
no ja rozumiem wszystko ale nadal nie wiem jak Xavi ktory ma stale miejsce w kazdym waznym meczu moze wykopsac ze skladu skrzydlowego, to jednak Cesc/Iniesta to robia ale mniejsza z tym - obie opcje sa mozliwe.
0
czasem nie :) sprawdz dokladnie skad sie wywodzi.
0
ale to Cesc zajmie miejsce skrzydlowych a nie Xavi... Xavi gra zawsze na swoim miejscu :P
0
czyli Real lepszy, Getafe dno... dzieki :)
0
ci ten Orlowski pitoli ? "10 lat ostatnio swietowali Ramosa w Realu"... jak Ramos jeszcze nie gral dekady w Realu.
0
jak wyglada mecz Realu bo nie widzialem ??
egzekucja czy wyrownany mecz i nieporadnosc Geatafe ? :P
0
jak Xavi moze zajac miejsce Alexisa ??
0
głupi tekst.
0
messi rozwala kosmos... az strach myslec jak beda wygladac jego statystyki na koniec kariery ;)
tylko mundialu mu brakuje.
0
juz dlugi czas powtarzam ze dla mnie na wielu rywali lepszy jest Adriano niz Jordi Alba (ktorego tez bardzo lubie).... jednak do niedawna wiekszosc brala to jako zart :P
mysle ze na city lepszy bedzie Adriano, musza sie uzupelniac, Adriano pasuje do tej ukladanki ;)
0
swiete slowa... z tym zbalansowani :)
0
ale byli tez dobrzy: Deco, Fernando Couto, Quaresma (mniej grał) czy Vitor Baia, Simao.... ale w sumie mi tez Portugalczycy sie coraz gorzej kojarza :P
0
co do ponizszej dyskusji Lewy vs Figo to oczywiscie absurd..
Figo swoim tranferem stal sie najwiekszym zdrajca, najwiekszym judaszem w historii futbolu.... nie ma takiego drugiego :)
0
mauerinho - osmieszasz sie.
0
Ney chyba dawno fryzjera nie odwiedzial :P
a tak serio super ze wraca, przyda sie na City i ine mecze :) fajny trening :)
0
nikt nie ma watpliwosci ze Busi
0
dwoch DMow a kto bedzie rozgrywal ?? dobrze ze wiekszosc z tego forum nie sa trenerami :)
0
aha i blagam przestancie hejtowac Sergio... to ze Busi zagral dwa slabsze mecze to nie zmienia faktu ze jest jednym z lepszych DMow na swiecie... niedlugo was zachwyci znowu.
0
to wychodzi ze Pique pilkarz meczu :)
0
dobrze prawi :)
0
zgoda co mowisz z ta roznica ze Figo nie byl w Barcy od dziecka tylko 5 lat, wychowany w Sportingu chyba.
0
a faktycznie, kojarze ten mecz :) dzieki :) co do Ibry sprawa prosta- bardzo dobra pierwsza czesc sezonu, bardzo slaba druga, a ze wszyscy pamietaja to co ostatnio bylo to nikt za nim nie płakał a wszyscy odetchneli z ulga ze odchodzi latem 2010 a przychodzi Villa ( w tym ja)
0
prawda jest taka ze kazdy z nas tutaj g**** wie jak bylo naprawde, wiec kazdy z nas moze sobie szczekac.
nie mniej jednak smieszne ze po 13 latach nagle Figo wyskakuje z takim argumentem, co chwila podaje inny argument czemu odszedl albo nie... fakt jest faktem ze byl kapitanem, kochanym, uweiblianym w klubie i to w Barcy stal sie najlepszym (wowczas) pilkarzem na swiecie.. byl rowniez antimadritista i nagle odszedl do Realu latem 2000 (pamietam ze bylem zagranica na koloni i jak zobaczylem w gazecie wpis o tranferze, myslalem ze to glupi zart i sie szyderczo zasmialem).
sa dwie opcje : a) poszedl za szmalem b) zostal faktycznie troche wkrecony przez swojego agenta i nie bez winy jest tu tez prezydent Barcy = Figo niekoniecznie chcial odejsc (byc moze jedno i drugie)
0
ktory mecz ?
0
jakie uciekl za free?? Keita chcial zostac ale wraz z odejsciem Pepa (Seydou byl jego ulubiencem) nie bylo dla niego duzo miejsca w Barcy (szkoda).
0
gra momentami ok ale liczy sie awans :) mogli tylko bardziej chciec strzelic gola, dobich ich, tak znowu brak wygranej na Anoeta... mialem +1.5 gola dla Barcy postawione i d**a :/
0
Granto - nawet jakby byl super mecz to Jasina przynudza wiec nie przesadzam... gosc nie ma charyzmy i głosu... zawsze go bronilem ze jest chociaz rzetelny ale dzis mnie wkurzyl z tym miejscem rozgrywania finału :P
0
zakladajac ze NEY bedzie gotow :) jak nie w 100% to masz odpowiedz.