0

i co z tego ?? w drugiej polowie wyszli tak jakby mieli zbierac grzyby...

0

trudno sie nie zgodzic z Ronaldo, w zasadzie ze wszystkim co powiedział... roznica ze kandydatów na mundialu bedzie kilku , 3 głównych : Brazylia, Hiszpania, Niemczy i paru mniejszych w tym Argentyna z Messim ;)

0

nie historyczny tryplet, tylko historyczną "szóstkę" :P (jako jedyni w historii)

0

a wszystko moglo byc innaczej... wystrczylo ze po 1:1 i slabej pierwszej polowie przyszlo by obudzenie na drugą połówke (Tata mogl zrobic zmiany), a oni wyszli na drugą jak na sciecie albo spacer po lesie... i tak klatwa na Anoeta trwa... musza sie ogarnac na reszte sezonu bo Styczen/Luty zostawily duzo do zyczenia (klatwa Pepa ? )

0

ok ale czemu Song> czemu Tello?> trzeba rozwalic Almierie, odpuscic zbedne rotacje, nie gramy nic w tym ani nast tygodniu :)

0

heh oceny dosc niskie trzeba przyznac, ale dramatycznie slaby tez wystep zespolu wiec moze sie nalezy :) za dobre chwalic, za złe ganic :P

0

a mi sie ten pomysl podoba... Eusebio to zaden trener, a Roura tylko zaestepowal Chorego Tito wiec czemu nie Barca B?

0

i pierwsi chetni do krytykowania Busiego.

0

nie mow tak bo cie zaraz zminusuja, tu sa sami FanBoye Songa na tej stronie :)

0

oj nie jestem hejterem nie lubie krytykowac trenera bo ma caly sezon pracy i raczej stara sie wiedziec co robi.. no ale po meczu z RSSS ciezko nie skrytykowac Tate... przede wszystkim po co to glupie rotacje? na taki wazny trudny wyjazd powinni grac najlepsi na swoich pozycjach... po co dwoch DMow?? Song i Busi ? Xavi na ławce ??
wiecej nie trzeba mowic, mam nadzieje ze Tata wyciagnie wnioski..

0

ty tak chcesz, ja tez, ale pytanie co woli Puyol.... wiesz jaki on jest ambitny :P

0

ja tez nigdy nie zapomne GD z 2009 roku... gol Zlatana i wygrana 1:0 a gramy pol meczu w "10".... Puyol zrobil roznice w tamtym meczu, szalal w defensywie :)

0

ale odjezdzasz koles... zrob jeszcze rozpiske tranferową na najblizsze lato.

0

boze co za klasa... teraz chce odejsc cichymi drzwiami bo nie czuje sie potrzebny choc oczywiscie wciaz jest potrzebny dla druzyny i kibicow... takich Puyolow niewiele bylo w historii futbolu...takiego kapitana Barca nigdy nie bedzie miala ;( szacun, jestes wielki..
ps. moje zdanie? zatrzymac go chocby nie wiem co... Barca nie pozbywa sie legend - wychowankow. no ale pytanie czy Puyol sie da namowic ..

0

ps. to nie było obrażanie tylko niedowierzanie :P tak na wszelki wypadek mowie ;)

0

ciebie stary pogieło... Iniesta to jeden z najlepszych pilkarzy ostatnich meczow Barcy... idz kup sobie okulary

0

no nie wierze...zaczyna sie docenianie Pique... teraz juz nie dewno , tylko najlepszy w formie obronca.... ps. moze wroci na City.

0

nie ma co sie oszukiwac kluczowe beda mecze, na SB, za tydzien derby Madrytu i nasz mecz z Atleti w 38 kolejce.. (chyba ze ktoras druzyna zacznie pajacowac i gubic punkty na zawolanie)

0

i ten bilans moze nas kosztowac mistrza... a juz na pewno rozpoczal debate o formie Blaugrany :)
ale spoko - jeszcze duzo meczow, moze sie uda wygrac :)

0

ludzie kochani :DD
1)Yaya to kozak - bez dwoch zdan... ale mieslismy wowczas dwoch najlepszych DMów na swiecie i ktorys MUSIAŁ odejsc... nie bedzie grzał ławy przeciez... sam prawie płakałem jak Yyaa Toure odchodzil z Barcy ale Pep wybrął Busiego (nie negowałem tego wyboru) i czas pokazał ze był to wybór SŁUSZNY.
nie ma sensu tego tematu powtarzac po raz n-ty, Yaya na kazdym kroku pokazuje swoje przywiazanie do Barcy i moze kiedys wroci... (why not?)
2) porownywanie Yaya do Songa to swietokractwo.. Toure mozna porownywac tylko do Busiego
3) Song nie jest u nas graczem na pierwsyz sklad, tylko na zmiennika, Busi ma chwilowo lekkie wachania formy ale to najrowniej grajacy pilkarz od lat , ulubieniec trenerów i nie bawcie sie hejterzy w "fachowców" bo nimi nie jestescie :)
4) Zlatan to tez przekozak (jego temat sie pojawił) ale nie pasuje na dluzsza mete do stylu gry Barcy... on sie bedzie lepiej sprawdzal w innych klubach, to typ lidera-gwiazdora a takim w Dumie Katalonii nie bedzie.

0

podstawowy blad - Song i SB - dwoch DMow na boisku, Xavi/Cesc na ławce... masakra.

0

tu aklurat nie trafił na prawde... dobrze ze chociaz to ogarni i sie przyznaje :)

0

nie bede sie zachowywac jak wiekszosc buraków0- hejterów na tym forum ktorzy pare dni termu wychwalili klub a teraz chca wszystkich wyprzedac... powiem tylko krotko:
nie rozumiem Taty, rotacja na sile mnie wkurza... wazny mecz, MEGA trudny teren a on daje dwoch DMow na srodek... kto mial rozgrywac? Song ? gdzie byl Xavi tego dnia? akurat on na Anoeta by sie przydal, burdel w rozgrywaniu byl niesamowity ;(
no i podejscie zawodnikow zbyt luzne, jakby nie wiedzieli ze nie wygrali tam od 7 lat...
trudno - Anoeta ciagle nie odczarowana... trzeba bedzie teraz gonic kluby ze stolicy ale ktorys z nich zgubi na pewno punkty za tydzien :) walka trwa... bardziej mnie cieszy wygrana na Etihad niz smuci przegrana na Anoeta. ale mimo to mozna sie bylo troche dzisiaj wkurzyc,

0

no klase ma na pewno wieksza niz Mouuu, ale i tak sie na nim troche zawiodlem bo szanowalem go zawsze..
pytanie czy robi to szczerze czy pod publike :)

0

a ty jestes przecietniakiem jak na poziom po ktorym porusza sie Barca... :)

0

tak tak tak.... niech ukarza Pellegriniego... przegial pałe... ja sie czułem mega zniesmaczony... jak pamietamy Mou dostał karew (choc moze tez bardziej zasluzyl)

0

moze poczekajmy do konca sezonu... jakie beda koncowe wyniki :) nie lubie takich akcji na goraco :P wygrany mecz - podpisujemy , przegrany wazny mecz - szukamy nowego trenera... czekajmy do czerwca i rozliczajmy :)

0

to juz było wczoraj :P
kopiujecie drugi raz te sama wypowiedz Cesca :)

0

tez jestem ciekaw czy na ten angielski teren Pedro by bardziej nie pasował, no ale nie dowiemy sie teraz juz :P

0

dwoch moich cichych bohaterow za ten mecz to VV i Dani Alves ale to moze odczucia:) nie mozna zapominac o Messim i Iniescie... no i cieszy kolejny dobry mecz Pique, ktory prawie załapal piłkarza meczu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?