0

jeszcze nawija ze Real chce grac na CN, jesli Barca awansuje..

0

boze jaki ten Jasina slaby,,, malo ze zanudza, slaby egzemplarz slow, to jeszcze nie wie nawet ze od paru godzin znane jest miejsce finału - jak on sie przygotowuje do transmisji ? :P

0

oczywiscie ze to niemozliwe... to ze jakis Cappa tak powiedzial to wcale nie musi byc prawda... ja w to nie wierze - nie Messi :)

0

dokladnie , w sobote pewnie zagra Robeto :)

0

kosmicznie to grala Barca Pepa, uwierz mi ze wiele druzyn jeszcze daleko do tego poziomu, nawet AFC z Cesciem, moze co najwyzej Bayern bedzie(w zasadzie jest) blisko ;)

0

wiec tak: mecz wazny, o awans do finału, nie wyobrazam sobie rezerwowego skladu dzis bo 1 mecz tylko 2:0 a nie 5 :) w sobote predzej niech rotuje Tata oszczedzajac przed City...
dzis: Pinto - Dani Alves,Pique,Masche(bartra),Adriano/Alba- Sergio, Xavi/Cesc,Iniesta-Pedro,Messi,Alexis(Cesc)

0

akurat calkiem slusznie.

0

kubax- Roberto ? w takim meczu tak ? to ja Ci powiem - to jest wazny mega mecz, 1/2 o awans do finalu i trzeba zagrac mozliwie silnym skladem i nie wystawiac rezerw, bo Roberto to poki co ciagle rezerwy. za Xaviego moglby zagrac co najwyzej Cesc.

0

v4ns
co ty gadasz?? selekcjoner powoluje najlepszych a kogo ma powoloywac ? :)

0

nie ma co sie podniecac wysoika wygrana Realu... Atletico jest w MEGA dołku... Real dobrze trzafil z czasem na ten dwumecz - gorzej dla kibica.
ps. karne prawidlowe? (nie widzialem)

0

Lubie, naprawde lubie Martina Montoye... ale mysle ze to jeszcze chyba za wczesnie zeby go nazywac nastepca Alvesa :) jeszcze musi sie wykazac :)

0

blad w ostatnich sekundach + fatalna sklutecznosc w rzutach wolnych (wrecz skandaliczna) spowodowala porazke :) mecz byl mega wyrownany, na pewno do wygrania, ale nic tam... pozytyw po tym meczu ze zaczynaja grac swoje, oby forma szla w gore :)

0

ech po co bylo ja tracic tydzien temu.... taki ladnyrekord by sie powiekszalo. :)

0

a taks zczerze - hejterzy.... nie jest wam głupio ?? ze po dwoch slabszych (mniej widocznych) meczach zaczeliscie pi***yc - bo ciezko innaczej to nazwac... ze Messi sie konczy itd itd... jak wychodzi co do czego znowu ratuje nam dzis tylek w arcywaznym meczu... naprawde pomyslcie 10 razy zanim w emocjach zaczniecie cos pisac..
Pan Cappa tez powinien sie ugryzc w jezyk - kazdego oskarzyl bym o brak checi do futbolu - ale nie Messiego... por favor :/

0

Leszek jest spoko, zna sie na sprawie :P

0

mam wrazenie ze jak trio Messi -Iniesta - Xavi sa w formie i graja swoj ulubiony futbol to Barca jest bezpieczna... albo chociaz dwoch z nich :P

0

dla wyjasnienia.

0

widze ze czesc z was gada na Wolskiego i Jagode (ten drugi irytuje chyba wszystkich) ze wspominali ciagle o spalonym Alexisa..
wiec zgadzam sie ze troche za duzo o tym gadali, tez mnie to troche wkurzalo lekko ale spalony byl mega duzy i mogli to akcentowac - to byl wazny moment tego meczu... to nie byl brak obiektywizmu ze strony Wolskiego : i nie jest za Realem. z komentatorow ligi hiszpanskiej tylko Laboga jest zadeklarowanym Madritista i Laskowski byl kryptofanem Barcy.

0

co wy chrzanicie? jaka niechec do Barcy ?? :P tak jak w RM gadaja ze Orlowski nie lubi Realu...
Wolski nie jest ani za Realem ani za Barca.

0

fakt to prawda za duzo ale nie byl nieobiektywny - spalony byl duzy jak krowa :P

0

druga polowa w wykonaniu Barcy bardzo dobra, peirwsza mizerna ale pomogly nmam szczegoly.. wazne 3 pkt !! :)

0

Iniesta byl swietny, ale ja wybieram Messiego - on zrobil roznice :)

0

Kocham akcje Barcy jak Iniesta jest w formie :)

0

ale urwał:P profesor Cesc.

0

tak jak caly zespo..

0

Messi sie rozegral... ladnie gra )

0

Nie jest ani za Barca ani Realem... lubi inny klub hiszpanski (chyba Valencia ale nie pamietam)
SinMistico - nie wymyslaj bajek, wiele razy wychwala Barce, mowi jak jest, nic nie dodaje od siebie jednak :)

0

Nie jest ani za Barca ani Realem... lubi inny klub hiszpanski (chyba Valencia ale nie pamietam)
SinMistico - nie wymyslaj bajek, wiele razy wychwala Barce, mowi jak jest, nic nie dodaje od siebie :P

0

i akurat Wolski jest dosc obiektywny.

0

Wolki nie jest za Realem, jak nie wiesz to nie podawaj zlych info :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?