0

nie dam ci minusa bo masz prawo do swojego skladu ale brak Messiego w 1 skladzie na wazny mecz to parodia i profanacja... sorry :) pozdro.

0

po pierwsze poczekajmy do konca sezonu... wtedy bedziemy oceniac Martino.
jesli chodzi o De Boera to ciekawa kandydatura, ale nie jestem przekonany do holendra czy wygralby z nami wiele tytułow.. bardziej podoba mi sie Luis Enrique albo Andre Villas-Boas ... ale tak naprawde nikt sie nie umywa do Pepa :)

0

podsumowujac Messi bral na barki cala ofensywe w ub. sezonie... jak Messi zaczal lapac kontuzje zaczal sie dramat, dwumecz z Bayernem, slabsze GD i spadek formy.
w tym sezonie w ataku gra kilku zawodnikow i to jest plus.

0

wez nie pajacuj tylko spojrz lepiej jakie komenatrze robilem wtedy a nie sie w jasonowidza bawisz...poza tym kto gral dobrze w ofensywie w ub. sezonie?? Tello nie. Alexis sezon slabiutki. Pedro tez pod forma. Villa tez ponizej oczekiwan choc akurat jemu uwazam za malo szans dawali po kontuzji... dla mnie Pedro byl zawsze ok i zawsze go lubilem :) a co za tym idzie - wierzylem w niego, nie jest moim ulubionym w Barcy ale jest ok.

0

wy lepiej napiszcie dzis Feliz Cumpleanos Sami czy cos w tym stylu bo E2 obchodzi dzis 33 urodziny :) a nie jakies pierdoły rodem z onet.pl :P

0

pamietacie jak go hejtowaliscie na pocz sezonu ?? mnie az oczy bolaly bo wiedzialem ze forma Pedro wzrosnie, wystarczylo spojrzec jak gra w kadrze i jak sie stara. ogolnie zawsze taki robuś, nie artysta ale takich potrzeba. Vamos Pedro !

0

idz sie bujac z takimi glupimi tekstami hejterze... zacytuje Daniego " kto w nas watpi, niech opusci poklad"

0

chyba cie .... z tym Moyesem :)

0

co to za idiotyczne stwierdzenie ?? moze zabierz zarobki polowie wszystkich pilkarzy ?

0

wy opiuscie oklad hejterzy... Dani Alves zostaje :)

0

popieram slowa Daniego... gada do rzeczy bo co tu gadac... lamentowanie i hejtowanie wszystkich do okola nic nie da... slabsza forma i fatalna wyjazdy sie zdarzaja - prawdziwa strata to 2:3 z Valencia u siebie - tych punktow zal najbardziej - ale gramy dalej :) mamy 3 fronty.

0

teraz Eto'o strzelil gola i wszyscy beda wzdychac do E2 io krytykowac naszych, nawet Neymara i Messiego.... ludzie opanuje sie i wyluzujcie :D jest chwilowy kryzys ale niedlugo Barca przestanie tracic glupie punkty na wyjezdzie ;) to jest futbol :D

0

Iniesta- a jeszcze wczoraj w PS wczytalem wywiad z nim z Polem... oby chlo szybko sie pozbierał, zwlaszcza ze ostatnio jst w formie.
Animo Andres, wyrazy wspolczucia.

0

ludzie - idzcie sie napic, dzis sobota i w ten sposob odreagujcie porazke Barcy a nie wyspisujac glupoty na forum.... Barca poprostu gra fatalnie na wyjazdach od kilku kolejek a do tego jest bez formy chwilowo, Real mial to jeszcze bardziej w ub. sezonie, zas my troche dwa sdezony temu... czasami tak jest- znika formy i fatalne wyjazdy - trzeba to przeczekac ;(
czas na podsumowanie przyjdzie na koniec sezony, ci z was ktorzy na gorąco juz wyrzucaja pol skladu i chce spalic klub , niech sie puknie głową w asfalt - trzeba z pokorą przyjąc czasami porazki - to nie znaczy ze Barca sie konczy :)
ps. dzisiejszy mecz fatalny, mam nadzieje ze ostatni taki wyjazd.

0

tak jasne a na koniec bedzie armagedon i zabija terroysci twojego psa... wez sie ogarnij i idz sie napij dzis sobota- poprostu Barca fatalnie gra na wyjazdach, a do tego jest bez formy (akurat teraz), to samo mial Real w zeszlym sezonie,gubił punkty jeszcze bardziej, a dwa sezony temu troche my tez...trzeba to przeczekac i tyle, na ocene przyjdzie czas na koniec sezonu a teraz niech hejterzy ochłoną i nie wypisuja na goraco glupot.

0

wygraja.

0

przesadzil... Varane to nie legenda Realu i moglby odejsc do Chelsea i kiedys do Barcy, predzej niz Messi kiedykolwiek do Realu (co nie zmienia faktu ze szanse na przyjscie Varane kiedykolwiek do nas sa minimalne)

0

a duzo ich bylo ? :P

0

troche przesadziles.

0

Song - ok, jak nie chce grzac lawy to kupi sie innego, on jest tylko zmiennikiem
Dani Aalves - nie... ja w niego wierze, on ma ciagle nieziemski potencjal i pasuje do Barcy ;)

0

na Varane to ma mega chetke Mourinho... sadze ze jak odejdzie z Realu to do Chelsea .

0

madre slowa.... nie chcial siedziec na ławce, poszedł do Pepa - popieram choc tesknie za nim troche ... mam nadzieje ze kiedys moze wroci :) swietny pilkarz choc ciagle sie rozwija.

0

Mou chwali Messiego... szok :D nie czesto sie to zdarza ;p
a tak serio to wiadomo ze Mou nie przepada za CR-em, obaj nie zyja w idealnych relacjach od kiedy pod koniec przygody Mou z Realem ich relacje sie popsuly... wiec byc moze chwalenie Messiego to pstryczek w nos Ronaldo - nie od dzis wiadomo ze Mou to wybitny strateg i aktor :D
ps. to tylko lekka analiza, slowa bez wiekszego znaczenia :)

0

powinnismy grac tiki-take ale wlasnie lepsza, szybsza, mniej wpadac w rutyne... bez tego jestesmy juz inna druzyna, bez swojego stylu - raczej nie bedziemy wygrywac.

0

wole zdjecie Ronaldo w stroju Barcy ale rozumiem ze w kontekscie Puyola tak pasowało lepiej :P

0

na pewno nie potrzeba chwilowo nikogo z przodu, bo Alex i Pedro ruszyli z forma, w srodku tez mamy sporo dobrych graczy, moze za rok lub dwa... bramkarz to sprawa oczywista, stoper tez po odejsciu Puyola robi sie konieczny.
reasumujac - dwa tranfery wystarcza (plus Halilovic) :P

0

trudno mu sie dziwic... jego najlepszy pilkarz a mundial za pasem :)

0

zawsze bede pamietal te pare stoperów... mlody Pique i 9 lat starszy dobry Anioł Stróż Puyol... swego czasu najlepsza para stoperów na swiecie...

0

mi tam brakuje jednego wydarazenia - mecz z Realem w sezonie 09/10 na CN i wygrana 1:0 - Barca gra pol meczu w 10 a Puyol jest robi cuda w obronie - pilkarz meczu. Gol Ibrahimovica :)

0

uwazaj bo Pepe Reina bedzie chcial byc 2, w Barcy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?