0

Pique dzisiaj lewo skrzydlowy :D

0

drugi gol Pique w LM w tym sezonie :P

0

podanie Pedro miodzio.

0

co ty chrzanisz czlowieku xD

0

chyba tak :)

0

no wlasnei Catal skoro nie pamietasz tych czasow itd itd to nie zabieraj glosow bo to nie byl przecietny grajek i spokojnie mozesz go porownac do Ozila :)
ps. tez nie pamietam tych czasow ale widzialem jego gre ;P

0

sorry - Gaspart oczywiscie * blad w pisowni.

0

Gaspaart ma oczywiscie racje (choc i tak malo cenie) ale kto niby wpadl na pomysl aby sprzedawac Messiego ?? :P czy Gaspaart aby nie robi celowo zadymy medialnej ? ;)

0

Bernd Schuster przecietny grajek ?????????? :P

0

żenujące komenatrze wiekszosci (sorry ale tak napisze) Visca Dzieci :D
zamaist wspierac naszego wychowanka, lejecie na niego jadem :/ brawo. wysoki poziom ;(

0

kup sobie mozg.

0

no i dobrze ze sie cieszy :)
powodzenia Thiago :)

0

fakt, troche odjechal :)

0

czlowieku ktos kto wygrywa ZP to swietny indywidualnie pilkarz a takze lider druzyny ktory prowadzi swoja druzyne do sukcesow.. Futbol to sport zespolowy. Real nie wygral NIC. Ribery na wspolke z Robbenem to glowni architekci sukcesow Bayernu.

0

ja nie wiem czy ktos jest w stanie zagrozic Messiemu i CR... ale NEymar jest mlody, ma czas na to :)

0

Messi by sie cieszyl z przyjscia Aguero :P

0

dobra nie marudz, Robbena nie ma w czolowce nawet... trzymamy kciuki za Franka :)

0

powinien wygrac Ribery. nie wygrywa sie ZP za ZERO tytylow.
ale zalosna propaganda obrazonego CRa i Realu robi swoje... mysle ze CR wygra.
Messi poza walka - kontuzje.

0

Narka :P

0

moze tak zeby sie obudzili :) a tak zupelnie serio - nie. nie byla potrzebna :P

0

nie wiesz chyba z kim gadasz, licz sie za slowami, bo ja i sezonowiec to black and white :P

0

ale bedzie mial ciezko z Adriano .

0

smieszna sprawa ale dopiero sie skumalem ze Alba wrocil do gry :D
ale to mile uczucie :)

0

Tello tez gra mega piach

0

czesto krytykujecie Xaviego ale on nawet jak nie jest w top formie i nie zachwyca super asystami, strzalami czy tez klepka z Iniesta to jest to mozg druzyny, rezyser ktory wszystko ogarnia... Jak Xaviego nie ma na boju, zawsze wkrada sie chaos :P

0

dzieki.... kurde troche pozno :P

0

o ktorej retra na TVP SPORT?

0

mocny sklad :) wiem ze moge postawic na Barce na luzie z hcp ;P

0

przestancie pitolic ze Puyola czas sie skonczyl, odejdz itd :/
on ma za soba dopiero max pare meczow po kontuzji (dlugiej)
dajcie mu dosc do siebie.

0

nie wiem co wy tak macie do tego Reiny... zupelnie niezly bramkarz. nie Neuer czy Cech ale takiego nie kupimy. musimy wybierac z pozostalych :P
no i oczywiscie wychowanek :)
ps. osobiscie nie mam zdania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?