Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique dzisiaj lewo skrzydlowy :D
0
drugi gol Pique w LM w tym sezonie :P
0
podanie Pedro miodzio.
0
co ty chrzanisz czlowieku xD
0
chyba tak :)
0
no wlasnei Catal skoro nie pamietasz tych czasow itd itd to nie zabieraj glosow bo to nie byl przecietny grajek i spokojnie mozesz go porownac do Ozila :)
ps. tez nie pamietam tych czasow ale widzialem jego gre ;P
0
sorry - Gaspart oczywiscie * blad w pisowni.
0
Gaspaart ma oczywiscie racje (choc i tak malo cenie) ale kto niby wpadl na pomysl aby sprzedawac Messiego ?? :P czy Gaspaart aby nie robi celowo zadymy medialnej ? ;)
0
Bernd Schuster przecietny grajek ?????????? :P
0
żenujące komenatrze wiekszosci (sorry ale tak napisze) Visca Dzieci :D
zamaist wspierac naszego wychowanka, lejecie na niego jadem :/ brawo. wysoki poziom ;(
0
kup sobie mozg.
0
no i dobrze ze sie cieszy :)
powodzenia Thiago :)
0
fakt, troche odjechal :)
0
czlowieku ktos kto wygrywa ZP to swietny indywidualnie pilkarz a takze lider druzyny ktory prowadzi swoja druzyne do sukcesow.. Futbol to sport zespolowy. Real nie wygral NIC. Ribery na wspolke z Robbenem to glowni architekci sukcesow Bayernu.
0
ja nie wiem czy ktos jest w stanie zagrozic Messiemu i CR... ale NEymar jest mlody, ma czas na to :)
0
Messi by sie cieszyl z przyjscia Aguero :P
0
dobra nie marudz, Robbena nie ma w czolowce nawet... trzymamy kciuki za Franka :)
0
powinien wygrac Ribery. nie wygrywa sie ZP za ZERO tytylow.
ale zalosna propaganda obrazonego CRa i Realu robi swoje... mysle ze CR wygra.
Messi poza walka - kontuzje.
0
Narka :P
0
moze tak zeby sie obudzili :) a tak zupelnie serio - nie. nie byla potrzebna :P
0
nie wiesz chyba z kim gadasz, licz sie za slowami, bo ja i sezonowiec to black and white :P
0
ale bedzie mial ciezko z Adriano .
0
smieszna sprawa ale dopiero sie skumalem ze Alba wrocil do gry :D
ale to mile uczucie :)
0
Tello tez gra mega piach
0
czesto krytykujecie Xaviego ale on nawet jak nie jest w top formie i nie zachwyca super asystami, strzalami czy tez klepka z Iniesta to jest to mozg druzyny, rezyser ktory wszystko ogarnia... Jak Xaviego nie ma na boju, zawsze wkrada sie chaos :P
0
dzieki.... kurde troche pozno :P
0
o ktorej retra na TVP SPORT?
0
mocny sklad :) wiem ze moge postawic na Barce na luzie z hcp ;P
0
przestancie pitolic ze Puyola czas sie skonczyl, odejdz itd :/
on ma za soba dopiero max pare meczow po kontuzji (dlugiej)
dajcie mu dosc do siebie.
0
nie wiem co wy tak macie do tego Reiny... zupelnie niezly bramkarz. nie Neuer czy Cech ale takiego nie kupimy. musimy wybierac z pozostalych :P
no i oczywiscie wychowanek :)
ps. osobiscie nie mam zdania.