0

swoja droga ciekawe czy dzis Saviola jest bardziej cule czy bardziej obrazonym antycule = madritista ?
mysle ze jednak blizej mu do Barcy z ktora rozegral wiecej i dzieki ktorej stal sie znany... Real to byl tylko epizod.

0

tez wole pory wieczorne ale kazda ma swoje plusy a ten mecz o 16 to wyjatek.

0

Barca o 22 gra prawie jedynie w weekend :P

0

zacznijcie myslec co ktos pisze a nie z gory walicie minusy ;p - gimbusy :)

0

jeden na ławce a drugi na kiblu :P

0

masz przyklad :P haha

0

nie pisz tak bo cie zminusuja i zmieszaja z blotem ;p

0

a dla krajow z innych kontynentow nie ? :P

0

ja osobiscie nie sadze zeby Sanchez zaliczal sie kiedykolwiek do tej MEGA czołówki jak Messi , CR, Neymar(mam nadzieje) itd... grunt zeby Alexis trzymal forme i gral na poziomie i swietnie uzupełniał trio w ataku z dwojka wielkich mistrzow :) na TOP10 ma szanse jak bedzie trzymal forme.

0

Roooney to mam wrazenie taki cule :P zawsze pozytywnie sie o nas wypowiada ;) pamietam tez jak mieszal z blotem Pepe :)

0

powlywal Adriano az do czasow kontuzji.

0

nie pitolcie bo sami sie spuszczaliscie nad poziomem gry Daniego Alvesa z czasow konca Sevilli i pierwszych 2-3 lat za Pepa... fenomenalny pilkarz i tyle. dla mnie lepszy niz Maicon :) do Cafu nie porownuje bo to legenda i ciezko stwierdzic.

0

Lewy wiadomo ze idzie do bayernu.
Aguero pewnie City nie pusci.
szukajmy dalej (o ile jest sens:))

0

chyba troche cie ponioslo :D

0

chyba odleciales troche :D

0

czepiam sie ale czemu piszecie wczoraj jak ten mecz sie skonczyl 2 godziny temu ? :D dziwnie sie to czyta ;P

0

tak byl trenerem FCB ale przede wszystkim ustawil La Roja do wygrania po latach w powaznym turnieju... ale nie apominajmy o Del Bosque ktory potrafil w fenomalny sposob dalej tym zarzadzac i jest rowniez ojcem sukcesow Hiszpanii.

0

oczywiscie najrealniej optymistycznie :P

0

jakby szwecja wyrownala byloby git, jak nie to ciezki rewanz we wtorek, chyba najrealniej to 1:0 i dogrywka.

0

w mojej prywatnej (troche probarcelonskiej) klasyfikacji to sa dwaj najlepsi na swiecie... dlatego nnietsety zaden z nich nie mogl siedziec na lawie, nawet troche... odejscie Yaya boli do dzis ale Pep wiedzial co robi bo Sergio pasuje do Barcy jak ulał :)

co do Songa to kazdy chyba wiedzial , gdy przychodzil, ze idzie na zmiennika dla Sergio a nie na 1 sklad... kibice AFC, sadze ze sam Song to wie.
wiec nie wiem skad te lamenty... Alex bedzie gral gdy bedzie potrzeba a nie caly czas.

0

co by nie mowic - ma racje... Barca Pepa to wynalazek XXI wieku.

0

tegoroczne lepsze.

0

obudz sie. Ibra nie ma szans. (chyba ze mowisz tylko o swoich preferencjach)

0

tez licze ze Ribery dostanie :)

0

kurcze przed 2013 rokiem prawie zadnych kontuzji.. niezniszczalny Messi a tu nagle masz... gruchło :/
mozna szukac pozytywow, dokuruje sie, zespol nauczy sie grac bez niego, Neymar i Iniesta pokaza co tzn byc liderem kiedy nie ma jego, Messi odpocznie itd itd...
ale bardziej martwi mnie pierwszy akapit, oby Messi ogarnalk te sprawe i gral nadal bo choc ZP 2013 jest juz rozdana (oby dla Riberiego nie dla CR) to Messi musi grac dalej wielki futbol, czekaja go wyzwania: dalej byc najlepszym, prowadzic Barce do triumfow...i... mundial 2014 z Argentyna :) oby poszlo dobrze.

0

ja tez mam taka nadzieje :) on robi atmsofere :)

0

szczerze watpie :) zarowno Messi, jak i Neymar czy Sanchez czy Pedro sa lepsi niz Tello... wiem ze sie go lubi itd ale najlepsze rozwiazanie dla Cristiana to wypozyczyc go tak jak Delofeou...
bo szkoda zeby grzał ławe :)

0

zle mnie skumales nie sugeruje ze to zaslona dymna, ludzie piszacy pode mna tak pisali... ja poprostu porownuje Messiego sprzed 2013 roku a od 2013 kiedy nagle stal sie kontuzjogenny.

0

ja mysle ze to byl uraz, tylko wlasnie mnie to zastanawia - ile kontuzji ma teraz a ile do ub . roku... roznica jest widoczna nieziemsko :/

0

co by nie mowic Valdes tylko zalatwia sobie miejsce w bramce Hiszpanii na mundial 2014...
kiedys ciezko w to bylo mowic ale iker ma same spiecia w Realu i wogole nie gra, zas Valdes ma zyciowa forme i w zasadzie juz jest 1 bramkarzem La Roja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?