0

pare minut dla Pedro - ok
ale szkoda ze Ney zszedl, mogl powalczyc o gola bo dobry mecz.

0

slaby mecz ?? dwa gole.... czekamy na wiecej Messii... za pare meczów bedzie git :D

0

mmeeeeeeeeeeeeessssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

dobry mecz Iniesty.

0

drugiego gola nam zabiera !!!!!!

0

gdzie tam spalony ???

0

NEY !!!

0

lubie Adriano i jego strzaly :P

0

no to w nastepnej kolejce Pedro zagra :P

0

ładny strzal iniesty :)

0

ale pilka Xavi :)

0

dajcie mu spokoj... przypadek, kazdemu sie moglo prztrafic :/

0

ale gol z d***

0

gol na 2:0 - asysta Xavi, gol Busi, a wy odziwo ich nie chcieliscie w skladzie.

0

BUUUUUUSI :))))

0

brawooooo LEO

0

ooooh yeaaah :)

0

nie takie miliony :D

0

nie wydaje mi sie to raz.. a dwa niech oszczedza go w meczach ze sredniakami i slabszymi a nie w waznym meczu LM.

0

na h** go obrazasz ?

0

jaki Song? za przeproszeniem zamieniliscie z kims glowy ? :)
Sergio Busquets to byc moze najlepszy DM na swiecie :) (obok Yayi Toure)

0

od samego poczatku mowie ze to bedzie Bayern... reszta wyglada jak plotki... powazne ale plotki :P teraz sie okaze czy obedzie sie bez niespodzianki - jesli tak to od 2014 Lewy trafia do Pepa :)

0

jego by tutaj nie przyjeli nawet na sprzataczke.. :P najbardziej znienawidzony pilkarz na Camp Nou i jeden z najbardziej na swiecie :) (osobiscie tez go najbardziej nie lubie ze wsszystkich).

0

slabe wyniki... malo ludzi wygralo siano... oby jutro bylo lepiej :)

0

widac na wielu fotkach z Danim :) ok, niewazne, grunt ze mamy dobrego prawego obronce, ciul z tym jaki ubior i styl preferuje :P

0

no spoko Domas ale piszesz tak jakbys sie nagle obudzil ze Dani Alves ma kolczyki :P ps. kolczyki sa troche kontrowersyjne fakt, ale tatuaze spoko :)

0

albo Villa, Neymar, CR, VV , Ballo i wielu innych :P

0

jakbys nie zauwazyl polowa pilkarzy je ma :)

0

krytykuje Barce Pepa bo jest doskonala, perfekcyjna technicznie i wygrywa z kazdym po 4-5 :0...
sorry ale to jeden wielki bełkot, kogos, kto nie umie tego :) no ale Klopp ma prawo jak kazdy do pogladu ;p

0

chyba tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?