Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pare minut dla Pedro - ok
ale szkoda ze Ney zszedl, mogl powalczyc o gola bo dobry mecz.
0
slaby mecz ?? dwa gole.... czekamy na wiecej Messii... za pare meczów bedzie git :D
0
mmeeeeeeeeeeeeessssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
dobry mecz Iniesty.
0
drugiego gola nam zabiera !!!!!!
0
gdzie tam spalony ???
0
NEY !!!
0
lubie Adriano i jego strzaly :P
0
no to w nastepnej kolejce Pedro zagra :P
0
ładny strzal iniesty :)
0
ale pilka Xavi :)
0
dajcie mu spokoj... przypadek, kazdemu sie moglo prztrafic :/
0
ale gol z d***
0
gol na 2:0 - asysta Xavi, gol Busi, a wy odziwo ich nie chcieliscie w skladzie.
0
BUUUUUUSI :))))
0
brawooooo LEO
0
ooooh yeaaah :)
0
nie takie miliony :D
0
nie wydaje mi sie to raz.. a dwa niech oszczedza go w meczach ze sredniakami i slabszymi a nie w waznym meczu LM.
0
na h** go obrazasz ?
0
jaki Song? za przeproszeniem zamieniliscie z kims glowy ? :)
Sergio Busquets to byc moze najlepszy DM na swiecie :) (obok Yayi Toure)
0
od samego poczatku mowie ze to bedzie Bayern... reszta wyglada jak plotki... powazne ale plotki :P teraz sie okaze czy obedzie sie bez niespodzianki - jesli tak to od 2014 Lewy trafia do Pepa :)
0
jego by tutaj nie przyjeli nawet na sprzataczke.. :P najbardziej znienawidzony pilkarz na Camp Nou i jeden z najbardziej na swiecie :) (osobiscie tez go najbardziej nie lubie ze wsszystkich).
0
slabe wyniki... malo ludzi wygralo siano... oby jutro bylo lepiej :)
0
widac na wielu fotkach z Danim :) ok, niewazne, grunt ze mamy dobrego prawego obronce, ciul z tym jaki ubior i styl preferuje :P
0
no spoko Domas ale piszesz tak jakbys sie nagle obudzil ze Dani Alves ma kolczyki :P ps. kolczyki sa troche kontrowersyjne fakt, ale tatuaze spoko :)
0
albo Villa, Neymar, CR, VV , Ballo i wielu innych :P
0
jakbys nie zauwazyl polowa pilkarzy je ma :)
0
krytykuje Barce Pepa bo jest doskonala, perfekcyjna technicznie i wygrywa z kazdym po 4-5 :0...
sorry ale to jeden wielki bełkot, kogos, kto nie umie tego :) no ale Klopp ma prawo jak kazdy do pogladu ;p
0
chyba tak :)