Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
k******* co to ma byc.
0
poczatek niemrawy.
0
oczywiste ze nie zagra :) a co Busi mial siedziec ?
0
sklad swietny, tylko troche Fabregasa brakuje, mam nadzieje ze wejdzie w 2 polowie.
no ale licze ze klasyczne tridente Sergio-Xavi-iniesta stanie na wysokosci zadania :)
0
krzysiek, racje - mialem dopisac, jak byla Manita to tez zaciesz Villi pozostal w pamieci :P
0
fajny tytul newsa ale troche nietrafiony, albowiem hiszpanskie i europejskie El Clasico to Gran Derbi Europa :) ten mecz w sobote :)
0
radosc Davida Villi po golu na 3:0 - az sie lezka w oku kreci ;)
przypomina sie od razu Wembley i final z MU :)
0
mecz Barcy z Milanem wiosna to byl chyba jedyny naprawde "wielki" mecz jaki rozgegralismy w ubieglym sezonie...
licze ze dzis, lub za 2 tygodnie u siebie FCB to potwotrzy :)
0
caly sezon 12/13 mial slaby nie liczac samiuskiej koncowki, kiedy juz o nic nie gralismy... sezon 11/12 mial przyzwoity ale tez bez fajerwerkow.
ten sezon na razie ok, to sezon prawdy dla Alexisa i paru innych co zawodzili :)
0
a skad wiesz ze na pewno nie pojada? jestes jasnowidzem ? :)
0
chyba ty nie rozumiem o czym ja pisalem.
0
Ciuus geniuszu- moglbys jeszcze raz wytlumaczyc o czym piszesz, bo to był mega bełkot.
0
prosze Cie czlowieku... sam jestes plytki jak nie ogarniasz o czym mowie... wywiad z Bartra albo Tello (rezerwowym) ktory nic nie wnosi to nie jest temat na glowny news... tam powinny byc wiadomosci o meczach i wazne newsy a nie takie pierdoly ze Bartra mowi ze gra od 12 lat w FCb i lubi sie bawic z psem... ten temat z Camp Nou i z dziecmi jest tez rzeczywiscie super wazny.
wiec nie obrazaj czlowieku i sie ogarnij :)
0
Trzymamy kciuki za Ibre i spolke !! :) choc osobiscie liczylem na Port-Fra .
0
kandydat do bycia bramkarzem dekady :)
0
Gigi to taki krypto-barcelonista :) czesto nas chwali i zwierzyl sie ze w 2001 prawie nie dołączył do FCB .
0
czekam na glowny news na stronie ze Xavi sie poklocil z psem :) najpierw rano sie dowiaduje ze Bartra od 12 lat gra w Barcy, a potem ze Rossel tlumaczy sie dzieciom :) nie zeby tego nie publikowac ale na glowny news na stronie - swietny pomysl :)
0
no i czego minusujecie, przeciez mam racje :)
0
ciul z tym... czy to jest temat na glowny news na stronie ?? dawajcie takie szroty z boku normalnie a na glowne newsy tylko te wazne :)
0
no to moze mniej typowe pytanie : co tak arcy- ciekawego jest w tym wywiadzie zeby jego tytuł szedł na główny news ??
chyba nie po to zeby zakryc news po meczu z Osasuną ? :)
ps nie czepiam sie ale za czesto tytuly zwyklych wywiadow zaslaniaja i spycjhaja cenne tytuly na głównych newsach :) to domena rm.pl
0
jakos nie moge sie przekonac od poczatku do tego Eusebio... :/ Luis Enrique to bylo cos... o Pepie wczesniej nie wspominajac :)
0
fajny tydzien :) jak dla mnie niedziela po sobotnich GD powinna byc wolna, Pep robil im takie wolne dni, a Tata prawie zadnych wolnych dni nie daje.
no ale to jego tryb pracy i jego decyzja :) byle do przodu.
0
chyba dla ciebie
0
kur** 3 kupony poszly.... (tylko na ten mecz czekalem) i jeszcze 3 pkt tylko przewagi :(
0
kurna ogladam mecz od 10 min... ale neoplana dzis w obronie ustawila Osa...
trzeba wierzyc do konca :)
0
Barca miala i ma kozackich Canarinhos :)
0
rafkop- i myslimy tylko o nastepnym meczu :)
0
dla nas jest to przystawka przed daniem glownym za tydzien , zas dla pilkarzy nie ma takiej opcji :)
0
Camp Nou owszem, ale dzisiaj to El Sadar
0
Puyi :)