0

k******* co to ma byc.

0

poczatek niemrawy.

0

oczywiste ze nie zagra :) a co Busi mial siedziec ?

0

sklad swietny, tylko troche Fabregasa brakuje, mam nadzieje ze wejdzie w 2 polowie.
no ale licze ze klasyczne tridente Sergio-Xavi-iniesta stanie na wysokosci zadania :)

0

krzysiek, racje - mialem dopisac, jak byla Manita to tez zaciesz Villi pozostal w pamieci :P

0

fajny tytul newsa ale troche nietrafiony, albowiem hiszpanskie i europejskie El Clasico to Gran Derbi Europa :) ten mecz w sobote :)

0

radosc Davida Villi po golu na 3:0 - az sie lezka w oku kreci ;)
przypomina sie od razu Wembley i final z MU :)

0

mecz Barcy z Milanem wiosna to byl chyba jedyny naprawde "wielki" mecz jaki rozgegralismy w ubieglym sezonie...
licze ze dzis, lub za 2 tygodnie u siebie FCB to potwotrzy :)

0

caly sezon 12/13 mial slaby nie liczac samiuskiej koncowki, kiedy juz o nic nie gralismy... sezon 11/12 mial przyzwoity ale tez bez fajerwerkow.
ten sezon na razie ok, to sezon prawdy dla Alexisa i paru innych co zawodzili :)

0

a skad wiesz ze na pewno nie pojada? jestes jasnowidzem ? :)

0

chyba ty nie rozumiem o czym ja pisalem.

0

Ciuus geniuszu- moglbys jeszcze raz wytlumaczyc o czym piszesz, bo to był mega bełkot.

0

prosze Cie czlowieku... sam jestes plytki jak nie ogarniasz o czym mowie... wywiad z Bartra albo Tello (rezerwowym) ktory nic nie wnosi to nie jest temat na glowny news... tam powinny byc wiadomosci o meczach i wazne newsy a nie takie pierdoly ze Bartra mowi ze gra od 12 lat w FCb i lubi sie bawic z psem... ten temat z Camp Nou i z dziecmi jest tez rzeczywiscie super wazny.
wiec nie obrazaj czlowieku i sie ogarnij :)

0

Trzymamy kciuki za Ibre i spolke !! :) choc osobiscie liczylem na Port-Fra .

0

kandydat do bycia bramkarzem dekady :)

0

Gigi to taki krypto-barcelonista :) czesto nas chwali i zwierzyl sie ze w 2001 prawie nie dołączył do FCB .

0

czekam na glowny news na stronie ze Xavi sie poklocil z psem :) najpierw rano sie dowiaduje ze Bartra od 12 lat gra w Barcy, a potem ze Rossel tlumaczy sie dzieciom :) nie zeby tego nie publikowac ale na glowny news na stronie - swietny pomysl :)

0

no i czego minusujecie, przeciez mam racje :)

0

ciul z tym... czy to jest temat na glowny news na stronie ?? dawajcie takie szroty z boku normalnie a na glowne newsy tylko te wazne :)

0

no to moze mniej typowe pytanie : co tak arcy- ciekawego jest w tym wywiadzie zeby jego tytuł szedł na główny news ??
chyba nie po to zeby zakryc news po meczu z Osasuną ? :)

ps nie czepiam sie ale za czesto tytuly zwyklych wywiadow zaslaniaja i spycjhaja cenne tytuly na głównych newsach :) to domena rm.pl

0

jakos nie moge sie przekonac od poczatku do tego Eusebio... :/ Luis Enrique to bylo cos... o Pepie wczesniej nie wspominajac :)

0

fajny tydzien :) jak dla mnie niedziela po sobotnich GD powinna byc wolna, Pep robil im takie wolne dni, a Tata prawie zadnych wolnych dni nie daje.
no ale to jego tryb pracy i jego decyzja :) byle do przodu.

0

chyba dla ciebie

0

kur** 3 kupony poszly.... (tylko na ten mecz czekalem) i jeszcze 3 pkt tylko przewagi :(

0

kurna ogladam mecz od 10 min... ale neoplana dzis w obronie ustawila Osa...
trzeba wierzyc do konca :)

0

Barca miala i ma kozackich Canarinhos :)

0

rafkop- i myslimy tylko o nastepnym meczu :)

0

dla nas jest to przystawka przed daniem glownym za tydzien , zas dla pilkarzy nie ma takiej opcji :)

0

Camp Nou owszem, ale dzisiaj to El Sadar

0

Puyi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?