0

dla mnie takie zdanie to brak szacunku dla VV... chlop juz wiele razy mowil czego pragnie, takie buractwo takie gadki ze strony prezydenta... trzeba uszanowac zdanie wychowanka i cieszyc sie jego gra w tym sezonie :) i dac mu prawo wyboru bo z pewnoscia VV wie czego chce.

0

ma talent ale gra malo zespolowo i to do niego mamy :) Bojan faktycznie przepadl, Cuenca na razie kontuzje ale bedzie mu ciezko a z Tello bym jeszcze poczekal - jeszcze nie gra na top poziomie, zobaczymy.

0

zaslugujesz na 2-dniowego bana za taki tekst... wiecej szacunku dla legendy, kapitana :) Carles jest niezniszczalny, jak naprawi noge , moze grac z najlepszymi :)

0

jak bedzie mniej gwiazdowal z pilka przy nodze, wiecej gral zespolowo, to moze cos z niego bedzie - bo talent ma niewatpliwy... jak nie to rozplynie sie jak niejeden utalentowany gracz.

0

fajny tydzien nie ma co :D

0

fakt faktem ze NEymar i Ronaldinho maja sporo cech wspolnych... ten moment niewiedzy co jeden albo drugi magik zrobi z pilka... jednak Neymar gra bardziej klasycznie (mimo wszystko) zas R10 gral bardziej niekonwencjonalnie... Neymar bardziej stylem pasuje do dzisiejszej Barcy.
ale poki co daleko mu zeby stal na rowni z R10.

0

no ale czemu do jasnego gwinta nie ma Adriano ??
wrocil z kontuzji dawno i powinien powrocic do kadry...:/

0

szybki post, mecz sie skonczyl ponad dobe temu :D
co do meczu to lekka przegrana, Barca dobrze wyglada na poczatku sezonu, SP przegrany ale jest Liga, Euroliga i Puchar :) walczymy.

0

Xavi 5.5 ??????????

0

Neymar

0

przesadzasz.. z Messim lepiej zawsze, poczujesz to w trudnych meczach (oby nie było okazji)

0

kolejny sedzia nas robi w wała... :)

0

Xavi, Neymar, Alexis... dzieki panowie :))

0

Jesli Valdesa nie doceniali i (jeszcze niektorzy wciaz niedoceniaja) kibice Barcy to nic dziwnego ze inni tego nie robia.. szkoda gadac :)

0

to ja czytalem tylko te druga, Luci Caoniego.. sporo ksiazek jak na rok czy dwa :P

0

ktora to juz ksiazka Messiego ?

0

ja mysle ze Tobie to beda pisac biografie inni fachowcy.... takie legendy trzeba dopieszczac i stawiam im pomniki :P

0

NEYMAR na lewej pomocy ?? ale odjechales :D

0

ja tam nie zaluje :) przyszedl Neymar za rok a nie ma co sie oszukiwac- o nim marzyl Perez ;P

0

puknijcie w główki, Ci co mowia ze Bayern to lepsza wersja Barcy..
przypomnijcie sobie jak grala Barca Pepa w latach 2008-11... wtedy nikt bym na nie podskoczyl, lacznie z dzisiejszym Bayernem.. lalilsmy kazdego nie oddawajac mu praktycznie pilki.. pomijam piekny styl, ktory dzis Bayern tez moze poki co pomarzyc.
Wreszcie to o nas mowia jako o najlepszej klubowej druzynie wszechczasow( albo jednej z najlepszych) a nie o Bayernie.
Nie zmienia to faktu ze dzis Bayern uchodzi (raczej slusznie) za numer 1 w Europie. Powodzenia Pep :)

0

co wy tak hejtujecie tego Reine ? :P

0

no i widac ze umie sie zachowac... i ma z miejsca wiecej respektu niz Lennon i reszta jego kolegow ktorzy nie widzieli sytuacji a gadali ze Neymar aktorzyl.
Robic bledy rzecza ludzkie - powodzenia Brown :)

0

nie wiem czy bardziej mi sie tu podoba podania Laudrupa czy strzal-lob Romario :D
zgadzam sie z opinia wiekszosci ze b.ladny gol ale na pewno nie jeden z najladniejszych w karierze.

0

Pique i Puyol to byl najlepszy duet stoperow na swiecie w layach 2008-10(11) ale Puyi zaczal lapac kontuzje i ciezko go dzis wogole oceniac, zas Pique bez niego to jak ptak bez jednego skrzydła :P
a Masche to wogole nie jest stoper, to DM, przypominam tym co zapomnieli :D
w FCB gra na stoperze z koniecznosci (poza tym jest mega uniwersalny) ale to nie jego wyuczona pozycja :P

0

nie mam nic przeciwko hegemoni Barcy i RojiBlancos :))
Real niech sobie oglada nas z tylu ;))

0

dla mnie Ney najlepszy, robil roznice, sprawdzil sie choc noty wyzszej niz 7.5 chyba bym nie dal :) zgadzam sie ze zaraz za nim Bartra, brawo, moze sie ogra na dluzej wreszcie.,
ja bym tez pomyslal nad wysokimi notami dla obronców Celticu...celtowie nie liczac wyjatkow w 2 polowie, bronili sie swietnie :)

0

Forster jed b.dobry na Celtic ale jeszcze nie mam pewnosci czy na taki klub czy Barca tez...
ale ciekawa opcja zeby sie przyjrzec(tania)

0

dobra dobra... tez wierze w Bartre i lubie go... ale odpuscmy te komplementy po dwoch dobrych meczach (zwlaszcza ze wczesniej bylo sporo slabych) zeby chlopak nam nie odlecial D:

0

kradziez, kradziez , brawa dla Elche , Puta Madrid ale nie ma co dalej sie spinac bo to (czesciowa) tylko wina Realu i tej cioty Pepe...
prawdziwy winowajca to ten pajac Muniz Fenrandez... miejmy nadzieje ze komisja sedziowska sie nim zajmie.. :) i wsumie tyle na ten temat juz.

0

dobra... czas ochlanac :D bylo, minelo.... nawet fani Realu wstydza sie tego :D wydrukowal im ten pajac mecz, ale nam (sporadycznie ) tez sie zdarzalo .. to tylko dowod slabosci Realu... w sobote trzymamy kciuki za Atleti a na razie wierzymy w nasz team :) nie ma co sie spinac dluzej :P
Puta madrid, Puta Muniz, Visca el Barca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?