Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla mnie takie zdanie to brak szacunku dla VV... chlop juz wiele razy mowil czego pragnie, takie buractwo takie gadki ze strony prezydenta... trzeba uszanowac zdanie wychowanka i cieszyc sie jego gra w tym sezonie :) i dac mu prawo wyboru bo z pewnoscia VV wie czego chce.
0
ma talent ale gra malo zespolowo i to do niego mamy :) Bojan faktycznie przepadl, Cuenca na razie kontuzje ale bedzie mu ciezko a z Tello bym jeszcze poczekal - jeszcze nie gra na top poziomie, zobaczymy.
0
zaslugujesz na 2-dniowego bana za taki tekst... wiecej szacunku dla legendy, kapitana :) Carles jest niezniszczalny, jak naprawi noge , moze grac z najlepszymi :)
0
jak bedzie mniej gwiazdowal z pilka przy nodze, wiecej gral zespolowo, to moze cos z niego bedzie - bo talent ma niewatpliwy... jak nie to rozplynie sie jak niejeden utalentowany gracz.
0
fajny tydzien nie ma co :D
0
fakt faktem ze NEymar i Ronaldinho maja sporo cech wspolnych... ten moment niewiedzy co jeden albo drugi magik zrobi z pilka... jednak Neymar gra bardziej klasycznie (mimo wszystko) zas R10 gral bardziej niekonwencjonalnie... Neymar bardziej stylem pasuje do dzisiejszej Barcy.
ale poki co daleko mu zeby stal na rowni z R10.
0
no ale czemu do jasnego gwinta nie ma Adriano ??
wrocil z kontuzji dawno i powinien powrocic do kadry...:/
0
szybki post, mecz sie skonczyl ponad dobe temu :D
co do meczu to lekka przegrana, Barca dobrze wyglada na poczatku sezonu, SP przegrany ale jest Liga, Euroliga i Puchar :) walczymy.
0
Xavi 5.5 ??????????
0
Neymar
0
przesadzasz.. z Messim lepiej zawsze, poczujesz to w trudnych meczach (oby nie było okazji)
0
kolejny sedzia nas robi w wała... :)
0
Xavi, Neymar, Alexis... dzieki panowie :))
0
Jesli Valdesa nie doceniali i (jeszcze niektorzy wciaz niedoceniaja) kibice Barcy to nic dziwnego ze inni tego nie robia.. szkoda gadac :)
0
to ja czytalem tylko te druga, Luci Caoniego.. sporo ksiazek jak na rok czy dwa :P
0
ktora to juz ksiazka Messiego ?
0
ja mysle ze Tobie to beda pisac biografie inni fachowcy.... takie legendy trzeba dopieszczac i stawiam im pomniki :P
0
NEYMAR na lewej pomocy ?? ale odjechales :D
0
ja tam nie zaluje :) przyszedl Neymar za rok a nie ma co sie oszukiwac- o nim marzyl Perez ;P
0
puknijcie w główki, Ci co mowia ze Bayern to lepsza wersja Barcy..
przypomnijcie sobie jak grala Barca Pepa w latach 2008-11... wtedy nikt bym na nie podskoczyl, lacznie z dzisiejszym Bayernem.. lalilsmy kazdego nie oddawajac mu praktycznie pilki.. pomijam piekny styl, ktory dzis Bayern tez moze poki co pomarzyc.
Wreszcie to o nas mowia jako o najlepszej klubowej druzynie wszechczasow( albo jednej z najlepszych) a nie o Bayernie.
Nie zmienia to faktu ze dzis Bayern uchodzi (raczej slusznie) za numer 1 w Europie. Powodzenia Pep :)
0
co wy tak hejtujecie tego Reine ? :P
0
no i widac ze umie sie zachowac... i ma z miejsca wiecej respektu niz Lennon i reszta jego kolegow ktorzy nie widzieli sytuacji a gadali ze Neymar aktorzyl.
Robic bledy rzecza ludzkie - powodzenia Brown :)
0
nie wiem czy bardziej mi sie tu podoba podania Laudrupa czy strzal-lob Romario :D
zgadzam sie z opinia wiekszosci ze b.ladny gol ale na pewno nie jeden z najladniejszych w karierze.
0
Pique i Puyol to byl najlepszy duet stoperow na swiecie w layach 2008-10(11) ale Puyi zaczal lapac kontuzje i ciezko go dzis wogole oceniac, zas Pique bez niego to jak ptak bez jednego skrzydła :P
a Masche to wogole nie jest stoper, to DM, przypominam tym co zapomnieli :D
w FCB gra na stoperze z koniecznosci (poza tym jest mega uniwersalny) ale to nie jego wyuczona pozycja :P
0
nie mam nic przeciwko hegemoni Barcy i RojiBlancos :))
Real niech sobie oglada nas z tylu ;))
0
dla mnie Ney najlepszy, robil roznice, sprawdzil sie choc noty wyzszej niz 7.5 chyba bym nie dal :) zgadzam sie ze zaraz za nim Bartra, brawo, moze sie ogra na dluzej wreszcie.,
ja bym tez pomyslal nad wysokimi notami dla obronców Celticu...celtowie nie liczac wyjatkow w 2 polowie, bronili sie swietnie :)
0
Forster jed b.dobry na Celtic ale jeszcze nie mam pewnosci czy na taki klub czy Barca tez...
ale ciekawa opcja zeby sie przyjrzec(tania)
0
dobra dobra... tez wierze w Bartre i lubie go... ale odpuscmy te komplementy po dwoch dobrych meczach (zwlaszcza ze wczesniej bylo sporo slabych) zeby chlopak nam nie odlecial D:
0
kradziez, kradziez , brawa dla Elche , Puta Madrid ale nie ma co dalej sie spinac bo to (czesciowa) tylko wina Realu i tej cioty Pepe...
prawdziwy winowajca to ten pajac Muniz Fenrandez... miejmy nadzieje ze komisja sedziowska sie nim zajmie.. :) i wsumie tyle na ten temat juz.
0
dobra... czas ochlanac :D bylo, minelo.... nawet fani Realu wstydza sie tego :D wydrukowal im ten pajac mecz, ale nam (sporadycznie ) tez sie zdarzalo .. to tylko dowod slabosci Realu... w sobote trzymamy kciuki za Atleti a na razie wierzymy w nasz team :) nie ma co sie spinac dluzej :P
Puta madrid, Puta Muniz, Visca el Barca :)