0

na rm.pl juz cytuja Pique z twittera " ogladalem film komediowy na canal plus liga" :D

0

zgoda ale nie az tak perfidnie.

0

lepiej bym tego nie ujął... dodalbym wydrukowane i podarowane.

0

w sobote wszyscy jestesmy RojiBlancos !!

0

Cezar Muniz Fernandez to jeden z najgorszych sedziow w Hiszpanii... za dzis powinien zostac zawieszony lub cos -skandaliczne decyzje -> Ramos, przedluzenie meczu niepoitrzebne i karny z kapelusza i wiele innych.

mecz wydrukowany ale co tam... cieszmy sie gra Barcy:)

0

ale nie az tak !!

0

jezus Muniz Fernadez to debil... ale druk @@

0

masakra...

0

jezus maria co sie dzieje :(

0

0

ELCZE!!!!!!!

0

hahahahaah

0

niektorzy w sobote bardziej oczekuja derbow Madrytu niz naszego meczu w Almerii :P

0

zreszta to Liga Hiszpanska, tu nie ma slabych druzyn :D

0

ale inne druzyny maja wiecej "setek"... Elche ma klopot zeby wypracowac sobie gola.

0

choc od ostatniego finalu CdR nadzieje ze Atleti sie odblokuje jest ciut wieksze :P

0

Derby Madrytu w sobote zapowiadaja sie bardzo ciekawie... mecz na Bernabeu wiec mimo wszystko stawiam na Real ale Atleti napsuje im krwi na bank ;)

0

gdyby to byl troche lepszy zespol niz Elche (jeden z najwiekszych ogorkow La Liga) to Real na bank by w tym momencie nie był na +1. :)

0

raczej byL :P

0

w sobote derby na SB wiec licze na max remis Atleti ale pewnie nReal wygra.,

0

inny mecz w sobote derby u siebie

0

kurde jak to weszlo hehe nie moge :) blad bramkarza, czekalem tylko na jakis fart realu ;)

0

swietnie komentator skwitowal Muniza.... ten sedzia jest pogubiony na maxa :P

0

czemu niestety ?

0

to sa jakies jaja ze Ramos nie dostal za to kartki....
nie wiem (nie widzialem) za co dostal pierwsza kartke, ale druga ewidentna wiec Ramos powinien byc out :P

0

naprawde nic nie mam do Bale'a ale zycze mu jak najgorzej w Realu !!! :D
tak go napompowali jak Boga, 100 baniek, oby Real sie na tym przejadł :) nie da sie ukryc ze Bale (zwlaszcza patrzac na kwote tranferu) jest troche przereklamowany :)
a Neymar graj dalej dwoje :)

0

a oni wogole maja wstep na stadion ?

0

AvadaKedavra Odejdz.

0

dla niektorych starczylo, ja od paru lat mowie ze VV to dobry bramkarz :)

0

na rm.pl pisze ze Messi wyrownal rekord Raula juz .. 323 gole, to prawda ? pytam bo oni pisza ze Messi dzis strzelil dwa gole :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?