Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na rm.pl juz cytuja Pique z twittera " ogladalem film komediowy na canal plus liga" :D
0
zgoda ale nie az tak perfidnie.
0
lepiej bym tego nie ujął... dodalbym wydrukowane i podarowane.
0
w sobote wszyscy jestesmy RojiBlancos !!
0
Cezar Muniz Fernandez to jeden z najgorszych sedziow w Hiszpanii... za dzis powinien zostac zawieszony lub cos -skandaliczne decyzje -> Ramos, przedluzenie meczu niepoitrzebne i karny z kapelusza i wiele innych.
mecz wydrukowany ale co tam... cieszmy sie gra Barcy:)
0
ale nie az tak !!
0
jezus Muniz Fernadez to debil... ale druk @@
0
masakra...
0
jezus maria co sie dzieje :(
0
0
ELCZE!!!!!!!
0
hahahahaah
0
niektorzy w sobote bardziej oczekuja derbow Madrytu niz naszego meczu w Almerii :P
0
zreszta to Liga Hiszpanska, tu nie ma slabych druzyn :D
0
ale inne druzyny maja wiecej "setek"... Elche ma klopot zeby wypracowac sobie gola.
0
choc od ostatniego finalu CdR nadzieje ze Atleti sie odblokuje jest ciut wieksze :P
0
Derby Madrytu w sobote zapowiadaja sie bardzo ciekawie... mecz na Bernabeu wiec mimo wszystko stawiam na Real ale Atleti napsuje im krwi na bank ;)
0
gdyby to byl troche lepszy zespol niz Elche (jeden z najwiekszych ogorkow La Liga) to Real na bank by w tym momencie nie był na +1. :)
0
raczej byL :P
0
w sobote derby na SB wiec licze na max remis Atleti ale pewnie nReal wygra.,
0
inny mecz w sobote derby u siebie
0
kurde jak to weszlo hehe nie moge :) blad bramkarza, czekalem tylko na jakis fart realu ;)
0
swietnie komentator skwitowal Muniza.... ten sedzia jest pogubiony na maxa :P
0
czemu niestety ?
0
to sa jakies jaja ze Ramos nie dostal za to kartki....
nie wiem (nie widzialem) za co dostal pierwsza kartke, ale druga ewidentna wiec Ramos powinien byc out :P
0
naprawde nic nie mam do Bale'a ale zycze mu jak najgorzej w Realu !!! :D
tak go napompowali jak Boga, 100 baniek, oby Real sie na tym przejadł :) nie da sie ukryc ze Bale (zwlaszcza patrzac na kwote tranferu) jest troche przereklamowany :)
a Neymar graj dalej dwoje :)
0
a oni wogole maja wstep na stadion ?
0
AvadaKedavra Odejdz.
0
dla niektorych starczylo, ja od paru lat mowie ze VV to dobry bramkarz :)
0
na rm.pl pisze ze Messi wyrownal rekord Raula juz .. 323 gole, to prawda ? pytam bo oni pisza ze Messi dzis strzelil dwa gole :P