Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda slow... CR w wieku 21 lat byl swietnym pilkarzem a nie nikim... Ribeiro sie osmiesza ;/ ale Mendes tez nie wiele lepszy. po co takie gadki ??
0
dobra skonczmy ten temat... jestes ewidentnie antyVilla i anty Abi w kontekscie gry w FCB... opowiadasz jakies bajki i wierzysz ze wszystko jest tu czyste jak łza... gdyby Abidal nie mogl grac , to nie powoływałby go selekcjoner do gry w kadrze i nie gralby tak dobrze w Monaco... jakos w 2011 przedluzyli z nim kontrakt a wtedy tez nie bylo pewne jak z nim bedzie, zas niedlugo przed przerwaniem kontraktu bylo mowione ze Abidal ma gwarantowane przedluzenie kontraktu... pojechali po bandzie i tyle..
co do Villi to twoje zdanie zeby nie pogral... ja nie moge patrzec na gre reszty naszych skrzydlowych i to jak sie pozbyli Davida to medialna i wizerunkowa kompromitacja zarzadu... wszedzie sie z nas smiali.. to sa fakty co do reszty szczegolow mozna sobie dyskutowac ale widze ze nie ma po co.
cieszy mnie Neymar (da nam sporo korzysci), boli to jak skonczyli z tamta dwojka.
bez odbioru. (nie ma sensu)
0
wy zawsze bedziecie na Messiego narzekac... robi roznice w kazdym meczu, strzela gole, bierze czesto sprawy w swoje łapy (nogi) a wy i tak... daleki od idełu :D albo "to nie ten Messi"...
0
wiele nam to nie robi czy on zagra czy tez nie :)
0
tak wogole btw. nie chcialbys zeby Abi dalej gral dla Barcy ? ja bym chcial, zwlaszcza jak widac (i wiadomo bylo) jakie mamy problemy z obrona. Powiekszylismy tylko problemy swoje i stracilismy wizerunkowo.
0
Bayern sie bał ok ale to nie jest zaden argument..
upraszczasz sprawe.. co do Abiego iVilli Barca poleciała po bandzie- taka jest prawda i basta... nie probuj przekonywac ze jest innaczej, odpusc te wojne na argumenty bo nie wygrasz.
spoko ja tez robie bledy jak pisze, Pozdr.
0
podpisuje sie 100 %.
0
wiec zgadzasz sie ze brak nowej umowy to blad i wpadka :)
0
na pewno lepiej niz Tobie opisywanie tego :P
0
sorry ale ty juz wykorzystales limit cierpliwosci :) poza tym byly gwiazdki... a po 3 nie wyzywam Ciebie tylko mowie ze mowisz tak..
0
jakos w Monaco i w rep.r Francji gra wiec nie pitol... w 2011 przedluzyli z nim kontrakt.
0
oczwyiscie ze nie ma.
0
ja do tej pory nie ogarniam jak mozna bylo z nim nie przedlizyc kontraktu... jakas masakra.. Rossel i zarzad beda z tym spac przez lata... z Abim i z Villa rozstali sie poprostu do du**y
najpierw mu obiecuja ze przedluza z nim kontrakt, nie mamy ŚO, przypomne ze Abi grał/gra w reprezentacji jako stoper...
rozumialbvym jeszcze gdyb chodzilo o zdrowie i brak mozliwosci gry ale widac ze jest innaczej.
Visca el Abi !!
0
czemu on/ona jeszcze nie dostala Bana ??
0
Miki i Al Pacino - gadacie jak po***y.
0
wez nie filozofuj... Abi nic zle nie mowi.
0
ale w oficjalnym pierwszy raz :P
0
mozna tutaj dodac ze Barca i Ajax pierwszy raz zagraja (chyba) w oficjalnym meczu :)) czyli w meczu w europejskich pucharach.
0
ja jednak mysle ze Neymar zagra z Ajaxem :)
0
a czemu nie Dani Alves?
0
no to beka z Madritisty Kiko Femeni :D pozdrowienia zakochanya w przescieradlach choragiewko :))
a tak serio to brawo Barca B. na razie ladnie graja :)
0
a brat Dos Santosa ukarał Real :D
0
fajny sobotni wieczor :D Barca po mega meczu szczesliwa wygrana, Real zasluzenie traci pkt na El Madrigal po tez mega meczu :) dobry humor :P
0
zaczyna sie jesien jak nic :D widac :)
0
obrony mamy slabe (Barca i Real) ale bramkarze na razie spisuja sie mega: ) VV i Lopez :) mimo ze wole Cassilasa to Lopez broni bdb.
0
wychowanek barcy trafia :D
0
pewnie masz racje ale jeszcze zobaczymy :P
0
no gol powinien byc uznany zgadzam sie... ale to wszystko... zadnych faulow w ataku przy golach nie bylo a gol w 93 min byl prawidlowy i sedzia nie dodal czasu nieprawidlowo...
poprostu zabrali im jednego gola ale takie rzeczy sie zdarzaja nie rzadko... niestety. nie Navarro zatem nie wyolbrzymia.
0
na h** on odgrywal ????
0
no generalnie tak, w Listopadzie takie przedwstepne analizy ;p