Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wolisz Songa? ok, masz prawo, tour choice.. skomentuje to tylko tak - cale szczescie ze nie jestes naszym trenerem :)
0
czowieku (FCB maciek) - co ty chrzanisz? Busi to poziom Yaya Toure(rozny styl). Song ani do Yayi ani do Busiego nie podbija wiec nie dziw sie ze nie gra w 1 skladzie i nie wylewaj tu glupich zalow..
0
owszem mamy ale Song to nawet nie podbija poziomem do Sergio wiec dobrze ze Busi szybko wrocil ;)
0
szeroki sklad to mamy jesli chodzi o boki obrony, srodek pola i ewe. atak (mowie ewentualnie bo Pedro i Alexis nie zachwycaja, aTello to ciagle malo doswiadczony na wysokim poziomie)
tak wiec atak niewiadomo a srodek obrony, bramka niekoniecznie.
0
ten mecz z Atleti o ktorym mowa w przedostatnim akapicie to chyba ten w ktorym Kosecki nam strzelal gole :P
0
co konkretnie ?? bo wymyslasz chyba.
0
co mu ladnie poszlo ? gral tylko 15 min :D
0
ja mysle ze wielu jeszcze wierzy w Puyola, gdyby nie El Tarzano, to na bank by kupili stopera... ja tez w niego wierze, ale zmiennika musi miec.
0
pamietacie jak niedawno (nieslusznie) hejotwaliscie VV a to ze chce odejsc a to ze przecietniak... dla mnie to najlepszy bramkarz dla Barcy :) i osobiscie zaluje od pierwszego dnia ze od nast. sezonu do nie ma ;(
0
wnioski :
-zajebisty mecz
-naprawde dobra Barca, nerwy w 2 pol. tylko przez te 2 gole.
- z pozytywem patrzymy na nastepny mecz
- Cesc swietny, Messi , Valdes tez, Neymar przyzwoicie, malo slabych punktow dzis.
- musze dodac Mega Iniesta, fajnie sie na niego patrzylo :)
0
Luiz jest teraz w Barcelonie bo kreci reklamowke Nike :P ale tak serio to malo w to wierze :)
0
musze dodac mega Iniesta, z przyjemnoscia sie na niego patrzylo :)
0
wnioski :
-zajebisty mecz
-naprawde dobra Barca, nerwy w 2 pol. tylko przez te 2 gole.
- z pozytywem patrzymy na nastepny mecz
- Cesc swietny, Messi , Valdes tez, Neymar przyzwoicie, malo slabych punktow dzis.
0
gdyby nie koncowka 1 polowy pewnie by byla manita a tak nerwy do konca... :) ale licza sie 3 pkt i kapitalny spektakl:)
0
uffffffffff :))
0
czemu tak dlugo trwala 1 polowa ?
0
Pedro gra dobrze, dla mnie najlepsze trio NMP
0
Neymar & Messi !!!!!!!!!!!
0
jaaaaaaaaaaaa nie moge :D
0
messsssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
nie minelo pol godziny, spokojnie.
0
dobrze gra dzis Barca..
0
kurde 3 pilki w 1.5 minuty :D
0
gooooooooooool
0
Real atak pozycyjny? wierzysz w to ? :P
0
Song tam gdzie powininen... na lawce.
0
idz sie leczyc chlopie :)
0
Villa asysta mialo byc (bardzo udana)
0
villa systa :D
0
no wlasnie o tym meczu mowie.. Pep zagral pokerowo, nie wyszlo GD i z Chelsea (pechowo, niesprawiedliwie dosc) ale odpadli... Tello nie na mocnych rywali.