0

wolisz Songa? ok, masz prawo, tour choice.. skomentuje to tylko tak - cale szczescie ze nie jestes naszym trenerem :)

0

czowieku (FCB maciek) - co ty chrzanisz? Busi to poziom Yaya Toure(rozny styl). Song ani do Yayi ani do Busiego nie podbija wiec nie dziw sie ze nie gra w 1 skladzie i nie wylewaj tu glupich zalow..

0

owszem mamy ale Song to nawet nie podbija poziomem do Sergio wiec dobrze ze Busi szybko wrocil ;)

0

szeroki sklad to mamy jesli chodzi o boki obrony, srodek pola i ewe. atak (mowie ewentualnie bo Pedro i Alexis nie zachwycaja, aTello to ciagle malo doswiadczony na wysokim poziomie)
tak wiec atak niewiadomo a srodek obrony, bramka niekoniecznie.

0

ten mecz z Atleti o ktorym mowa w przedostatnim akapicie to chyba ten w ktorym Kosecki nam strzelal gole :P

0

co konkretnie ?? bo wymyslasz chyba.

0

co mu ladnie poszlo ? gral tylko 15 min :D

0

ja mysle ze wielu jeszcze wierzy w Puyola, gdyby nie El Tarzano, to na bank by kupili stopera... ja tez w niego wierze, ale zmiennika musi miec.

0

pamietacie jak niedawno (nieslusznie) hejotwaliscie VV a to ze chce odejsc a to ze przecietniak... dla mnie to najlepszy bramkarz dla Barcy :) i osobiscie zaluje od pierwszego dnia ze od nast. sezonu do nie ma ;(

0

wnioski :
-zajebisty mecz
-naprawde dobra Barca, nerwy w 2 pol. tylko przez te 2 gole.
- z pozytywem patrzymy na nastepny mecz
- Cesc swietny, Messi , Valdes tez, Neymar przyzwoicie, malo slabych punktow dzis.
- musze dodac Mega Iniesta, fajnie sie na niego patrzylo :)

0

Luiz jest teraz w Barcelonie bo kreci reklamowke Nike :P ale tak serio to malo w to wierze :)

0

musze dodac mega Iniesta, z przyjemnoscia sie na niego patrzylo :)

0

wnioski :
-zajebisty mecz
-naprawde dobra Barca, nerwy w 2 pol. tylko przez te 2 gole.
- z pozytywem patrzymy na nastepny mecz
- Cesc swietny, Messi , Valdes tez, Neymar przyzwoicie, malo slabych punktow dzis.

0

gdyby nie koncowka 1 polowy pewnie by byla manita a tak nerwy do konca... :) ale licza sie 3 pkt i kapitalny spektakl:)

0

uffffffffff :))

0

czemu tak dlugo trwala 1 polowa ?

0

Pedro gra dobrze, dla mnie najlepsze trio NMP

0

Neymar & Messi !!!!!!!!!!!

0

jaaaaaaaaaaaa nie moge :D

0

messsssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

nie minelo pol godziny, spokojnie.

0

dobrze gra dzis Barca..

0

kurde 3 pilki w 1.5 minuty :D

0

gooooooooooool

0

Real atak pozycyjny? wierzysz w to ? :P

0

Song tam gdzie powininen... na lawce.

0

idz sie leczyc chlopie :)

0

Villa asysta mialo byc (bardzo udana)

0

villa systa :D

0

no wlasnie o tym meczu mowie.. Pep zagral pokerowo, nie wyszlo GD i z Chelsea (pechowo, niesprawiedliwie dosc) ale odpadli... Tello nie na mocnych rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?