0

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

0

hahahahaha :D

0

boze Alexxx

0

brawo Neymar za ten mecz !!

0

Cesc dzis bez szału... witamy Generała :)...

0

ale Neymar bomba !!

0

Geri

0

u la la :D

0

Barca sie rozkrecila w 2 polowie...

0

Barca w mega formie , takiemu Ajaxowi to by 3 do przerwy juz wsadzila (nic nie ujmujac dzielnemu AjaXOWI) ale mam nadzieje ze chlopaki sie ciagle rozkrecaja :)

0

gdzie tam spalony byl ??

0

jak tak dalej bedzie z tylu gra wygladac to Ajax nam bankowo cos strzeli.
ps. Messi, Neymar dobrze, Alexis slabo.

0

Alex slaaabo.

0

jedyny gol na razie dzis w LM to nasz.. :P

0

ja jebie :D

0

bedzie gol ?

0

Neymar z meczu na mecz coraz lepiej.... bedzie z niego pozytek :)

0

Messi bajunia :)

0

Neymar swietnie

0

załamał mnie dzis Przeglad Sportowy, Michal Zaranek opisywał dzisiejsze starcie Barcy z Ajaxem i pisal o wspolnej histori itd itd.. otoz mozna przeczytac ze Philip Cocu i Afellay grali kiedys w Ajaxie :D

0

Song na Rayo albo jakiegos slabszego rywala, na wazne mecze a taki jest dzis, tylko Busi :)

0

"helping" :DD boze :)

0

ludzie na boga czym wy sie jaracie ?? :D Real wygrywa wysoko w grupie z druzyna 3x slabsza a wy debata :P co roku w grupie sa podobne albo zblizone wyniki... prawdziwe rozgrywki zaczynaja sie od cwiercfinalu ;)

0

ok wszystko rozumiem, ale mi sie to i tak nie podoba... Barca to takze (przede wszystkim) klub, kibice, cale otoczenia... a nie tylko Rossel :) Cruyff zachowujac sie w ten sposob, pokazuje tez innym focha.

0

mityczne teorie to tworzysz... ja mowie prawde i fakty.. Abi gra w Monaco ? gra. tranfer Villi do Atleti to porazka wizeurnkowa? niewatpliwie. mityczna teoria jest za to ze Villa by sobie nie pogral, zwlaszcza jak widac co odwala reszta skrzydlowych poza Neyem.

0

Xavi za sama swoja obecnosc zasluguje na 5... chyba ze zalicza spektakularne wpadki to mozna obnizyc... srodek pola w FCB jest mega wazny, kto tego nie rozumie to jego ból..
ale spoko Miki po Tobie bym sie nie spodziewał :D

0

mialo byc po 80 min.

0

no i bez dwoch zdan Neymar pilkarz meczu:) (aczkolwiek nie moge mu wybaczyc glupiego bezsensowengo odegrania zamiast gola na 3:1 po 870 minucie:))

0

dla mnie oceny wmiare ok ale pare watpliwosci :
Alexis za wysoko ( poza golem ktory musial strzelic, nic zupelnie, choc gol wazny fakt), Tello za wysoko (dalbym max 4)
Xavi mimo wszystko za nisko, VV za nisko... zasluzyl na slabe 5, nie mogl nic powiedziec przy golach.
chyba tyle.

0

ty go pamietasz ? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?