Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na tej samej zasadzie Ballotelli byl graczem Barcy ( a nawet bardziej) ;p
0
powinny byc 3 wygrane..
0
3 mecze z rzedu w sobote :) jest git :D
0
..jupi ::))
0
tez bardzo chcialem zeby Villa zostal :) nadal uwazam ze tak byloby lepiej .
0
gardze hejterami Pedro :D wiele mu zawdzieczamy i to nadal dobry pilkarz , a wy nie jestescie madrzejsi od trenerow Barcy i od Del Bosque... hejterzy i tyle :)
0
wezcie zblokujcie tego Naymara uzytkownika... co za pajac :P
0
kurde nie robcie z tego portalu pudelka albo "trudne chwile"... ludzie o pilce gadajmy :D
0
nie pisz dostaniemy krypto podszyty fanie "Barcy"... pisz dostaniecie jak juz.
0
Hiszpania to nie wyspy brytyjskie.
0
wez sie ogarnij chlopie.
0
no po**** go :/ kurna mam nadzieje ze to nieprawda. ;(
0
na rm.pl dzis przedstawiono ciekawe analogie
2003- mial byc Ronaldinho, przyszedl Bekcham -- Makelele out
2013- chcieli Neymara, przyszedl Bale -- Ozil out :P
0
na rm.pl wczoraj euforia, dzis czarna rozpacz... ja naprawde uwazam ze strata Ozila to wieksza strata niz zysk z Bale'a... patrzac na ich forum to nich to chyba tez dochodzi :P
0
Villa, tylko 3 lata w Barcy i Ozil tylko 3 lata w Realu... w to lato obaj odchodza a myslalem ze zostana na dlugo ... :)
0
niby tak, ale kto jest przegrany to okaze sie na koniec sezonu... nie siano i tranfery sie tylko licza :D to nie strona relu tylko barcy :)
0
dokladnie.. za szybko pozbyli sie Abiego, myslac ze kupia Silve, a tak wogole to powinni bylo go zostawic.
0
wladze ligi potwierdzaja tranfer Ozila do Arsenalu
0
bez przesady... az tak sie cieszysz ? :P
0
niby maja Isco ale nie rozumiem jak mozna pozbyc sie jedneo z 3 najlepszych pilkarzy ostatnich 3 sezonow (obok CR i Xabi A.)
0
jak tak sie wczoraj martwiliscie (nie wiem po co) ze Bale Real kupil, to dzis sie powinniscie cieszyc bo Ozil jest juz na 95% kanonierem... dla mnie Real traci jednego z najlepszych pilkarzy :)
0
poza tym jak ktos slusznie zauwazyl, Barca to zespol tu sie pracuje a nie gwiazduje jak w Realu, a Ibra zawsze mial status gwiazdora a wiec... sami sobie dopowiedzcie :)
0
Pep to twardy gosc z charyzma, wystarczy poczytac jaki byl jako zawodnik, zoabczyc jak sie zachowuje przy lawce trenerskiej albo jak krzyczy na swoich pilkarzy (filmiki sa)... Ibra to kawal przyglupa ale jednoczesnie wielki pilkarz... mam z nim dobre i zle wspomnienia ale nie zgadzam sie na obrazanie prawdziwej legendy, autora najwiekszej Barcy - Pepa Guardioli :)
0
nie ma chyba rywali na ktorych Busi bylby slaby.. poprostu Song bedzie go czasami zastepowal, jak 14.09 w meczu z Sevilla :)
0
tu akurat racja ale ciezko zrezygnowac z takiego DMa jak Busi (kiedys musial odejsc Yaya) i sadzac go na ławce... poprostu trudno tak zrobic :)
0
moze nie najlepsza ale na pewno b. dobra :)
0
jak lubisz taki typ pilkarza to pewnie tesknisz za Yaya Toure ale on byl 2 x lepszy... ja osobiscie lubie Songa ale wiem ze to nie ten poziom co Yaya Toure albo Sergio Busquets.
0
syngoku, ok masz racje, niech sobie woli Songa, moze ciut mnie ponioslo, ale juz mnie skreca jak sie tu hejtuje czesto nie tych co trzeba w wysyla do 1 skladu Tello czy Songa, atakujac trenera... niektorzy udaja ze wiedza wiecej niz w rzeczywistosci :)
0
juz wiem hehe :)
0
ironizujesz czy mowisz serio ? :P