Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki wygwizdany za glupie wpisy :D
0
co to za podanie bylo :D
0
jezu ile niedokladnych podan...
0
zastanawia co was cieszy ze gra wresxie SONG.... Sergio Busquets jest niego duzo lepszy.... :)
0
i slask- Sevilla :P w czw tez nie ma nudy :)
0
a gdzie 98/99 ?
0
Yaya, Ronaldinho, Abidal,Villa... njabardziej zalowane odejscia... ale to jak Toure sie wypowiada o naszym klubie to az milo sie czyta :) mam nadzieje ze faktycznie wroci, bo bardzo (nie tylko ja) go lubilem.. z jego klubu chetnie tez bym widzial u nas Silve, ew. Aguero
0
mnie tez Zubi nie zachwyca od poczatku, ale oczywiscie nie wiemy wszystkiego. Lepszy wydawal sie Tchiki... wolalem tamten duet z Laporta.
0
cale szczescie ze nie jestescie w sztabie szkoleniowym :P
0
Cesc jako "9" ( oile Tata lubi to ustawienie) i na bokach NEymar oraz Pedro/Alexis. Tello pewnie wejdzie z lawki (wiec sie doczeka)
0
kurde szkoda.. oby to byla koncowka tych zmagan i potem gral normalnie.
0
btw. jakby z Busim byly (odpukac jakiekolwiek problemy, na razie nie ma) to sam Toure mowi ze chcialby kiedys wrocic, wowczas nie marnowac kasy, tylko przywrocic Iworyjczyka na Camp Nou.
0
Yaya, wczesniej Ronaldinho, potem Villa i Abidal... najbardziej bolaly te odejscia w ostatnich latach :)
ps. Yaya Toure moglby grac na rownie wielkim poziomie co Busi , wielki crack, szkoda ze rywalizacja wymusila taka decyzje ;(
0
obiecujacy zespol to byl za Louisa Enrique czyli poprzednika pana Eusebio, a obecnie jest ciut slabiej i nie wiem czemu nie zwolniono (tak jak zamierzali) Eusebio :)
0
fajnie sie zegnali po meczu z Villa :) ladny widok :) a Villa z VV jaja sobie robil hehe
0
Martino ma jaja bla bla .... naprawde uwazacie ze Messi powinien schodzic?? moja odp - tylko jesli ma odpoczywac zdrowotnie, zaden inny powod sie nie liczy :)
0
kurde najpierw Alba, teraz Alexis... ja wiem ze zawsze sie dodaje troche od siebie ale bez przesady :D
0
szczerze to liczylem ze Villa nie bedzie celebrowal gola, ale szczerze mu sie wcale nie dziwie po tym wszystkim :) zreszta nic takiego nie bylo... brawo za gola :) bierzmy sie do roboty !! VeB
0
Villa przeciwko nam... ale dziwnie :) Visca el barca !!
0
czekamy na powrot Adriano do kadry :)
0
zgadzam sie z Busim :) szkoda ze Villa juz nie Blaugrana :)
0
super to wyglada :) ta strona sie ciagle rozwija :) tylko zdjecia z nowego sezonu w nowych strojach by sie przydaly :D
0
z calym szacunkiem ale dla mnie taka oferta dla Casillasa to byla obraza dla niego samego... kazdy wie to kapitan i wierny swoim barwom :) (odleglym jak zadne od Blaugrana)
0
to fakt sporo zmian przed tym sezonem :) u nas i w Realu az nadto widoczne :)
0
to prawda.
0
nie zgodze sie... zabieral zespol opierajacy sie na barcy bo ten byl najlepszy... na pewno nie nie lubi Realu... Raula bardzo lubie ale od kiedy go nie ma w kadrze , Hiszpania opierajaca atak na Villi i Torresie lepiej funkcjonowala - Raula czas w kadrze sie skonczyl i zrobil to pierwszy Aragones.
dla mnie on i tak powolywal duzo graczy Realu... np. Albiol ? Arbeloa 1 sklad ?
do reszty nie ma zastrzezen.
Callejon - sam bym go nie powolal
D.Lopez- ma wielu dobrych bramkarzy od lat
Soldado - od dawna pojawia sie w kadrze.
0
ja bym sie jeszcze nie ekscytowal tym radykalnym skokiem formy... Koncowke sezonu ubieglego mial niezla, Pre-sezon dobry ale to tylko (tak tylko) pre-sezon... prawdziwy test dla Alexisa to najblizsze miesiace :) tam okaze sie jak wazny jest dla Barcy i czy zasluguje na 1 sklad.
0
komplet to prawi 99 tys :)
0
Keita, pupil Pepa, paradoksalnie jeden z symboli najlepszych czasow... plakac nad jego odejsciem nie ma co, swoje zrobil, ale trzeba przyznac ze ze swieca szukac tak dobrego zmiennika jak on :)
0
wszystko cacy ale Tomasz Jasina ?? juz wolalbym Szpaka na ten pierwszy mecz, a na drugi Laskowski :)