0

TVO info , potem TVN 24.

0

Tomaszewski na antenie TVP info mnie rozj***al... mowi ze Barca dala ciala a my wystawieni na posmiewisko i zle traktuja polakow... a chorobe Tito poronal nawet do zlamania nogi na treningu... no co za debil :D
dobrze ze inni krytykuja jego slowa ;)

0

kurde... nie wiem co o tym wszystkim myslec :/ jestem zszokowany ze tego meczu nie ma :(

0

powiem tak... wiem ze choroba i tak dalej... ale powinni jechac do Gdanska na mecz ... wszystko gotowe... nie podoba mi sie to :/ wkurzony jestem :( ps. tak samo jak smutny z powodu Tito ale to dwie rozne sprawy.

0

fajnie mowicie ale jak juz sie czlowiek napali na Thiago Silve to potem wszystko slabe :P

0

kurde same ogorki zostaly... ;/

0

on nie, Silva nie, Hummels nie, Luiz nie... macie jakies propozycje ? :P

0

T.Silva (niestety nie), Luiz nie, Hummels nie... coraz bardziej nam sie to komplikuje :/

0

widzisz plusy lecą :D dobry sposob.

0

to Cuenca nie gra w ajaxie ? :D

0

Busi ok ale na jakiej podstawie sadzisz ze Radwanska jest najbardziej inteligentna? :D

0

Abidal, Villa, Thiago... te 3 tranfery bola.... kazdy na swoj powod :)

0

ale chrzanisz...

0

Abidal, Villa (za 5), teraz Thiago... brawo, brawo, brawo... tylko swietny nastepny sezon moze uchronic zarzad od kompromitacji ( DeJa Vu z 2008)

0

No Valbuena jest dobry.. fajny zawodnik :) tylko nie wiem, czy mialby miejsce w skladzie FCB.

0

wlasnie bylem zdziwiony gdzie tu Casillas ale doczytalem ostatnie zdanie :)

0

bujaj sie koleś.... zadnego El Clasico o 12...najlepsza pora to soboa wieczor na wielki mecz :)

0

wlasnie teraz wyglkada jak czlowiek,a ty nie obrazaj hejterze.

0

dajcie spokoj Pepowi... to jest prawdziwa legenda Barcy... byly kapitna Dream Teamu Cruyffa i trener najlepszej ekipy w historii futbolu :)
chce Thiago bo go ceni a widzi jak jest doceniany (albo raczej nie) w Barcelonie... a mowil co mowil bo pewnie jest w tym troche prawdy... ja tez nie mam 100 zaufania do bandy Rossela :)
Visca el Pep & Barca :)

0

Illa illa illa Villa Marravilla !! :)

0

przyznam tak szczerze ze ani Alexis, ani Pedro ani Tello jakos na dlusza mete nie pasuja mi do tercetu z Messim i Neymarem.. dlatego chcialem zeby Villa zostal bo moglby rotowac na szpicy... teoretycznie Pedro sie nadaje ale jak zespol funkcjonuje dobrze bo innaczej sam nic nie zdziala - to nie artysta a b.dobry rzemieslnik... Alexis ? troche zawiodl przez te 2 sezony , koncowka sezonu dobra, zobaczymy jak dalej... Tello ? tylko na slabsze druzyny swietnie sie nadaje na skrzydlo, na lepszych zbyt czytelny.
ps. obawiam sie ze za rok znowu kogos sprzedamy z ofensywy (jak nie dwoch) i poszukamy kogos nowego mocnego :) ale moze sie myle.

0

przyznam szczerze ze ani Alexis, ani Pedro ani Tello jakos na dlusza mete nie pasuja mi do tercetu z Messim i Neymarem.. dlatego chcialem zeby Villa zostal bo moglby rotowac na szpicy... teoretycznie Pedro sie nadaje ale jak zespol funkcjonuje dobrze bo innaczej sam nic nie zdziala - to nie artysta a b.dobry rzemieslnik... Alexis ? troche zawiodl przez te 2 sezony , koncowka sezonu dobra, zobaczymy jak dalej... Tello ? tylko na slabsze druzyny swietnie sie nadaje na skrzydlo, na lepszych zbyt czytelny.
ps. obawiam sie ze za rok znowu kogos sprzedamy z ofensywy (jak nie dwoch) i poszukamy kogos nowego mocnego :) ale moze sie myle.

0

szczerze to dawno juz nie pilem Kennigera :) ale pamietam jaka mial opinie x lat temu a jaka od zawsze ma Heieneken stad porownanie :P

0

za chwile nasza "11" bedzie hiszpansko - brazylisjka :D

0

bez czytania mowie Puyol jak najbardziej jak da rade.. oczywiscie nie w pelnym wymiarze... oprocz tego Pique i Thiago Silva... i sprawa gra bo w zanadrzu mamy Mascherano .

0

wmiare podobny dzisiejszy Ajax od dzisiejszej Barcy sporo sie rozni, jak Kenniger przy Heinekenie... :P punkt wspolny jak zawsze gra piłką i techniczny styl.

0

w zasadzie masz racje ale kto odmowilby Romie czy Milanowi ?

0

świetna wiadomosc :) Geri musi sie gdzies ograc bo na razie w Barcy by nie pogral ;)

0

talent na pewno... zobaczymy jak to sie rozwinie :)

0

nigdy nie zapomnimy jego podania do Messiego w 1/2 LM z Realem ale fakt jest taki ze kariery w Barcy to on raczej nie zrobilby i nie zrobi... kontuzja mu przeszkodzila, tak jak Villi choc ten drugi zdazyl pograc :)
wypozyczyc Afellaya albo sprzedac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?