Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVO info , potem TVN 24.
0
Tomaszewski na antenie TVP info mnie rozj***al... mowi ze Barca dala ciala a my wystawieni na posmiewisko i zle traktuja polakow... a chorobe Tito poronal nawet do zlamania nogi na treningu... no co za debil :D
dobrze ze inni krytykuja jego slowa ;)
0
kurde... nie wiem co o tym wszystkim myslec :/ jestem zszokowany ze tego meczu nie ma :(
0
powiem tak... wiem ze choroba i tak dalej... ale powinni jechac do Gdanska na mecz ... wszystko gotowe... nie podoba mi sie to :/ wkurzony jestem :( ps. tak samo jak smutny z powodu Tito ale to dwie rozne sprawy.
0
fajnie mowicie ale jak juz sie czlowiek napali na Thiago Silve to potem wszystko slabe :P
0
kurde same ogorki zostaly... ;/
0
on nie, Silva nie, Hummels nie, Luiz nie... macie jakies propozycje ? :P
0
T.Silva (niestety nie), Luiz nie, Hummels nie... coraz bardziej nam sie to komplikuje :/
0
widzisz plusy lecą :D dobry sposob.
0
to Cuenca nie gra w ajaxie ? :D
0
Busi ok ale na jakiej podstawie sadzisz ze Radwanska jest najbardziej inteligentna? :D
0
Abidal, Villa, Thiago... te 3 tranfery bola.... kazdy na swoj powod :)
0
ale chrzanisz...
0
Abidal, Villa (za 5), teraz Thiago... brawo, brawo, brawo... tylko swietny nastepny sezon moze uchronic zarzad od kompromitacji ( DeJa Vu z 2008)
0
No Valbuena jest dobry.. fajny zawodnik :) tylko nie wiem, czy mialby miejsce w skladzie FCB.
0
wlasnie bylem zdziwiony gdzie tu Casillas ale doczytalem ostatnie zdanie :)
0
bujaj sie koleś.... zadnego El Clasico o 12...najlepsza pora to soboa wieczor na wielki mecz :)
0
wlasnie teraz wyglkada jak czlowiek,a ty nie obrazaj hejterze.
0
dajcie spokoj Pepowi... to jest prawdziwa legenda Barcy... byly kapitna Dream Teamu Cruyffa i trener najlepszej ekipy w historii futbolu :)
chce Thiago bo go ceni a widzi jak jest doceniany (albo raczej nie) w Barcelonie... a mowil co mowil bo pewnie jest w tym troche prawdy... ja tez nie mam 100 zaufania do bandy Rossela :)
Visca el Pep & Barca :)
0
Illa illa illa Villa Marravilla !! :)
0
przyznam tak szczerze ze ani Alexis, ani Pedro ani Tello jakos na dlusza mete nie pasuja mi do tercetu z Messim i Neymarem.. dlatego chcialem zeby Villa zostal bo moglby rotowac na szpicy... teoretycznie Pedro sie nadaje ale jak zespol funkcjonuje dobrze bo innaczej sam nic nie zdziala - to nie artysta a b.dobry rzemieslnik... Alexis ? troche zawiodl przez te 2 sezony , koncowka sezonu dobra, zobaczymy jak dalej... Tello ? tylko na slabsze druzyny swietnie sie nadaje na skrzydlo, na lepszych zbyt czytelny.
ps. obawiam sie ze za rok znowu kogos sprzedamy z ofensywy (jak nie dwoch) i poszukamy kogos nowego mocnego :) ale moze sie myle.
0
przyznam szczerze ze ani Alexis, ani Pedro ani Tello jakos na dlusza mete nie pasuja mi do tercetu z Messim i Neymarem.. dlatego chcialem zeby Villa zostal bo moglby rotowac na szpicy... teoretycznie Pedro sie nadaje ale jak zespol funkcjonuje dobrze bo innaczej sam nic nie zdziala - to nie artysta a b.dobry rzemieslnik... Alexis ? troche zawiodl przez te 2 sezony , koncowka sezonu dobra, zobaczymy jak dalej... Tello ? tylko na slabsze druzyny swietnie sie nadaje na skrzydlo, na lepszych zbyt czytelny.
ps. obawiam sie ze za rok znowu kogos sprzedamy z ofensywy (jak nie dwoch) i poszukamy kogos nowego mocnego :) ale moze sie myle.
0
szczerze to dawno juz nie pilem Kennigera :) ale pamietam jaka mial opinie x lat temu a jaka od zawsze ma Heieneken stad porownanie :P
0
za chwile nasza "11" bedzie hiszpansko - brazylisjka :D
0
bez czytania mowie Puyol jak najbardziej jak da rade.. oczywiscie nie w pelnym wymiarze... oprocz tego Pique i Thiago Silva... i sprawa gra bo w zanadrzu mamy Mascherano .
0
wmiare podobny dzisiejszy Ajax od dzisiejszej Barcy sporo sie rozni, jak Kenniger przy Heinekenie... :P punkt wspolny jak zawsze gra piłką i techniczny styl.
0
w zasadzie masz racje ale kto odmowilby Romie czy Milanowi ?
0
świetna wiadomosc :) Geri musi sie gdzies ograc bo na razie w Barcy by nie pogral ;)
0
talent na pewno... zobaczymy jak to sie rozwinie :)
0
nigdy nie zapomnimy jego podania do Messiego w 1/2 LM z Realem ale fakt jest taki ze kariery w Barcy to on raczej nie zrobilby i nie zrobi... kontuzja mu przeszkodzila, tak jak Villi choc ten drugi zdazyl pograc :)
wypozyczyc Afellaya albo sprzedac.