Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie czesc mlodych gimnazjalistow nawet nie wie ze Diego Maradona gral kiedys w Barcelonie :D
ps. pisze bez ironii.
0
piekny gest ale tez wstyd komentatorow... ja nawet bez sprawdzenia wiem ze dzis przypada 10 rocznica smierci M.V.Foe... a Iwanski rznie glupa z etrzeba sprawdzic czemu pokazuja jego zdjecie :D wstyd.
0
IceMan
pelna zgoda, sam jestem ambasadorem zeby nie hejtowac i nie robic drugiego rm.pl z tego portalu ... ale Cruyff tu pojechal rowno... ten fragment to jego porazka... nie mozna tak powiedziec na serio :/
0
chris
przestan majaczyc i marudzic jak wiekszosc... bedziesz w przyszlym sezonie wszystko odszczekiwal... widze ze wiekszosc hejterow nie nauczyla sie jeszcze wierzyc w Barce :)
0
Johann nie idz ta droga... ;(
Boze jak mozna wogole tak piep***C ?? ;
"gdyby przyszedl Neymar, sprzedalbym Messiego... jasne.. sprzedalbys njalepszego pilkarza swiata, oddanego klubowi, wychowanka, na ktorym dzwignie sie gra Barcy w ostatnich latach....
sorry.. tego belkotu Cruyffa sie nie da nawet komentowac. (mam na mysli ten fragment):)
0
jakiego Alvesa ?? przeciez to El Pais pyta hiszpanskich pilkarzy :D
0
nie wiem za co mam minusy, napisalem tylko ze dobrze zycze Bayernowi ze wzgledu na Pepa... -17 :D co za gimbusy, hejtery, coraz wiecej na tej stronie ;(
0
teraz Bayern to moj drugi klub po Barcy.... zycze powodzenia Pepowi, niech pokaze wszystkim ze jest wybitnym trenerem ;)
0
w Barcy El Guaje tez jest mile widziany :) niezaleznie od opini hejterów ;p
0
po to ze Villa jest dobrym, klaoswym napastnikiem. Predzej Alexis badz Pedro powinien odejsc.... Villa moze grac na srodku i moze rotowac z Messim pozycjami w roznych meczach - bardzo dobry argument.
0
niech sie pocaluja... za Ville wiecej, a wogole to powininen David zostac na Camp Nou :)
0
jestem za opcja zeby go wypozyczyc , BVB to byla fajna opcja ale nie wiem czy nie za wysoka, jak nie BVB to gdziue indziej, niech sie ogra, pozna smak doroslej pilki, bo na razie gra zbyt indywidualnie, nie pasuje to zespolowego stylu barcy... ale jak wroci kto wie :)
0
Thiago > Tello
0
mialo byc do Piquenbauer :P
0
gimbusy, dokladnie... myslalem ze tylko na rm.pl sa ale widze ze u nas nie lepiej.,.. pierwsze przegrane mecze i zachowuja sie tak, ze hejtuja wszystkich i wszystko by wymienili - jakby sami wiedzieli najlepiej :)
0
chodzi o forme... to jest nasz trener, ktory w dodatku ma za soba ciezki rok...w styczniu, lutym, marcu, wszyscy pisali ze jest supoer, Tito jestesmy z Toba, a teraz nagle "Tito spierniczaj" - gowniarze a nie kibice ;/
ps. sam nie mam pewnosci czy Tito powinien byc naszym trenerem, ale mam szacunek do niego i ufam trenerowi mojej druzyny i trzymam za niego kciuki :)
0
Ci co pisza "powinien odejsc, to bedzie stracony rok" to nie kibice , tylko hejterzy pie****ni...... idzcie na rm.pl, dobrze sie tam dogadacie :)
0
kazdy chwali swojego rodaka, kazdy chwali swoich bylby kolegow, kazdy wysyla ich w mediach do bylego kulubionego klubu :D
patrzylbym z przymruzniem oka na takie deklaracje :P
ogolnie powtorze : THiago Silva do samego konca.... jak juz bedzie pewne ze nie da rady -wtedy probowac Luiza albo kogos.
0
ze niby co ??? Song jest lepszy od Sergio B. ??
0
-niestety brak Navarro byl widoczny...
-totalnie zawiedli Marcelinho, Oleson , Navarro (sila rzeczy) [razem 2 pkt zdobyli],
- innni tez zawodzili, zas Tomic przecietnie bardzo (w zasadzie tez slabo)
-jedynie na uznanie zasluzyli rezerwowi, Joe Ingles(rewelacja) i stary Jaskuvicesus (sorry za pisownie)
Sorry ale tak finalu nie wygrasz ... nie ma cudów... komentator Sportklubu troche dramatyzowal, koniec epoki Barcelony itd, ale odmlodzenie skladu jest juz konieczne i male zmiany w skladzie... VeB
0
przed ostatnia kwarta -7.... wszystko jest sprawa otwarta.. Barca poprostu musi zagrac najlepsza kwarte- wlasnie ostatnia . pierwsze trzy ponizej oczekiwac - brakuje Navarro ;/
0
tylko nie wypisujcie tych glodnych kawalkow ze Puyol juz sie konczy, powinien konczyc kariere.... nasz kapitan sam wiec kiedy ma konczyc kariere, bedzie gral tak dlugo jak uzna ze moze :) i on najlepiej wie kiedy to nastapi :) oby jak najpozniej ;p
ps. poza tym ktos zauwazyl ze to szybko sie goi i tylko przedluzy czas gojenia sie poprzedniej kontuzji przed zblizajacym sie sezonem :)
0
kapitalna ekipa Barcelonska... Montoya, Bartra, Thiago, Tello... szkoda ze w u-19 juz jest mniej.
0
ladnie dzis wyglada Hiszpania :) to oczywiscie cieszy w kontekscie tego ze gra tam 7 graczy Barcy :P
0
gol Pedro.. nie samoboj (ale rykoszet) ps. tak czy owak swietnie uderzal.
0
teraz sluchac uwaznie komentatorow... po polnocy dowiemy sie ze Jordi Alba to brat stryjeczny Jessici Alby a Pique to wnuk Santiago Bernabeu ;P (patrz nazwisko)
0
"najlepszy dzis w Meksyku jest ten wlasnie zawodnik - Giovanni Dos Santos, syn niegdys wspanialego brazylijskiego pilkarza - Rivaldo "
pierwszy slysze zeby Rivo mial takie dzieci :D
0
na rm.pl ze ma, sedzowie pomagaja :D oni sa nienormalni :PP
0
trzeba do konca walczyc o Thiago Silve.... jak sie nie uda - trudno... ale trzeba walczyc, Silva to dla nas najlepsze rozwiazanie :)
0
glowni rozgrywajacy to Iniesta, Xavi, Messi i gracze tego pokroju, to sa geniusze... Cesc jest super graczem ale zasluguje w Barcy na miano szeregowego gracza 1 skladu a nie glownego rogrywajacego... nie odjezdzajcie :D