Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
abstrahujac od Alexia (bylem za sprzedaza jego bo nie wkomponowal sie w druzyne) , moze wraca dom formy i trzeba to przemyslec, ale nie chce sprzaedazy Villi :) on jeszcze moze dac sporo Barcy, czuje to :)
0
nie ogladalem drugiej polowy , jak sie ogolnie prezentowala Barca? :D
0
szóstka bvylba w lidze gdyby nie porazka z Realem... :) tak to piątka + :)
nie wiem czy Rossel ocenia tylko sezon ligowy czy caly sezon... jak to pierwsze to ok, jak całość to chyba kpi ;)
0
dla mnie takie podsumowanie powinno byc po koncu sezonu ale wyglada ladnie :)
0
w Europie dali ciala w tym roku ale na krajowym podworku grali nienagannie ;)
oby lekkie przewietrzenie podnioslo ich na ponowny szczyt :)
Vamos BARCA !! :D
0
o ironio 2 - mistrza zapewniaja nam dwa najbardziej znienawidzone zespoly :P
0
o ironio - Real zapewnia nam mistrza w Barcelonie, a gracze Barcy beda go swietowac w Madrycie :D
0
zły tutul.. TYTUL JUZ PEWNY :)
0
mam od dluzszego czasu wrazenie ze slabsza forma Barcy B (troche ale nie wspolmierna do seniorow ) to przede wszystkim skutek:
a) trenera- od poczatku mam wrazenie ze Eusebio nijak sie ma do L.Enrique czy Pepa, nie ogarnia do konca wszystkiego, jest slabszym trenerem
b) pierwszy zespol (troche) za duzo zabral dobrych grajkow Barcy B.. jeszcze w ub. sezonie mieli silna kadre a teraz malo tak dobrych nazwisk... jak wiadomo wychowankow trzeba brac, ale w pewnym momencie przyplyw z Barcy B byl za duzy.
0
madrze gada :) moze sie ogarnie i wroci jako lepszy gracz, przede wszystkim musza go ominac kontuzje ;p
0
chcialem napisac, prawie we wszystkich przypadkach inne :)
0
kurde ogladalem dzis oceny z tego meczu na blaugrana.pl i tutaj - w niektorych przypadkach zupelnie inne :D tez skala 1-10.
0
CRisitanoRonaldo
tez czulem ze Willy obroni, a to rzadkosc kiedy strzela CR... :D
0
jak Barca wygra teraz na wyjezdzie z Atletico, to mozna zaczac wierzyc w te 100 pkt :)
0
zostawic Abiego !! :))
0
Villa strzela przed zejsciem, Messi po wejsciu :D
prosimy o wiecej takich zmian :))
0
kurde szkoda ze zszedl.. mysle zeby jeszcze wrzucil :P
0
ciekawe za kogo Tito wproawdzi Messiego... za Ville czy da mu sie jeszcze przelamac... Tello gra najlepiej chyba, wiec tylko Alexis wchodzi w gre jeszcze.
0
Villa zmarnowal dzis sporo, ale umie tez sie znalezc... czasami ma sie lepszy czasem gorszy dzien... ja bym jednak zostawil jedynego napastnika u nas ktory nadaje sie do gry na szpicy... mozna rotowac :)
0
Tello nie weszlo, jemu weszlo... ;(
0
won tym , co pisza "Villa won" hejterzy....
to nasz czlowiek i poki gra dla nas, nalezy go wspierac, przelamie sie :)
0
n00stress - ok :)
0
bede nudny ale powtorze, jak dajecie mecze sprzed 5,10,15 lat to dawajcie mecze tak jak akurat rozgrywane, teraz z Camp Nou a nie z wyjazdów :P
0
pawlo93 - Puyol sam zadecyduje kiedy skonczy kariere :)
0
pawlo93
przeczytalem tylko twoj pierwszy post... Puyol - put
po tym rowniez uwazam ze nie wiesz co tu robisz :) (skandal)
0
FC1899Barca
tez sie zastanawiam czy to nie byl blad zarzadu i Tito ze zdecydowali sie na siel to ciagnac.. trzeba bylo zawiesic dzialalnosc do czasu wyzdrowienia i dac np. popracowac Luisowi Enrique. ale to juz niewazne bylo byo bylo - wspieraliscie go a teraz na nim koty wieszacie ;(
Patrychoo
widze ze podobnie to czujesz jak ja.
jacobFCB
ZGADZA SIE, trzeba teraz pogadac o jego przyszlosci w klubie czy jest w stanie dalej prowadzic Barce, czy znajdzie sie ktos lepszy itd itd.. Barca byla i ma byc dalej wielka :) ale zachowanie niektorych jest mocno przesadzone... troche szacunku do goscia ;)
0
nie ma co sie raczej oszukiwac.. Zubi to nie Txicki, Sandro to nie Laporta, a Tito to nie Pep... ale spokojnie, przegrani jeszcze nie jestesmy :)
0
kurde dopiero co wszyscy "Anims Tito", Tito najwazniejszy, a po klesce z Bayernem , wszyscy Tito wy***aj, Tito OUT, Tito glupi...
ja wiem ze nalezy zrobic debate nt. jego przyszlosci w klubie ale czy tak zachowuja sie kibice ?? :) wy jestescie z realu czy z Barcy ?? :D
ps. pamietajcie ze on mial ciezki rok.
0
Miki_Messi
wez wypij 7up dla ochlody..
wypisujesz jakies brednie, a nawet nie wiesz. Otoz Wolski nie jest ani madritista ani za Barca.
Pelka jak dla mnie komentuje w dosc nudny sposob, to moje osobiste spostrzezenie, nie ponosi mnie jego komentarz :D
oczywiscie zycze mu powrotu do sprawnosci, super gosc jest ale jedno i drugie to dwie rozne sprawy.
0
Miki_Messi2001
skad info ze Wolski to madritista?
gadasz nieprawde :) Wolski nie jest ani za Barca ani za Realem (w sensie kibicowania)... kibicuje innej druzynie.