Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5-10-15... wszystko fajnie ale powinni podawac mecze na La Rosaleda a nie na Camp Nou zeby mozna porownywac :)
0
"Ja osobiście w Hiszpanii zawsze osiągałem dobre wyniki przeciwko Barcelonie"
nie zebym sie czepial, ale wspomnial o Bilbao a o Realu Madryt juz nie, a szkoda bo w sezonie kiedy trenowal krolewskich dostal dwa razy w d***.
ale osobiscie nic nie mam do Heynckesa :)
0
Pol w faktach "Barca sie sypie"
smiesza mnie te komentarze "ekspertów" ktorzy chca zablysnac po jednym gorszym meczu BARCY tworza takie teorie... Barca juz wiele razy zamykala im usta... nie zdziwie sie jak teraz bedzie podbnie.. zauwazylem ze Barca lubi grac pod presja a kiedy jest mega faworytem podchodzi do meczu na 60% i konczy sie roznie.. patrz PSG albo Milan 1 mecz lub niektore pojedynki z Realem.
0
nie ukrywam ze chcialbym zeby VV zostal :)
0
maja prawo byc wkurzeni.. zagrali dobrze i byli blisko :) brawo dla Paryza za dobry dwumecz :) Barca na oklaski nie zasluguje ale jest na tyle wielka ze to wystarczylo :) Visca el Barca !!
0
patrzcie Real 6 razy z rzedu nie wychodzil z 1/8 LM... a my 6 razy z rzedu gramy juz w 1/2 :))
0
ludzie dzis mamy powod zeby sie cieszyc... po raz 6 z rzedu znalezlismy sie w najlepszej czworce Europy... pierwszy raz w historii... Barca pisze znowu historie :) nastepny mecz z Messim i pelna obrona bedzie lepszy :)
0
o ile polfinal 08/09 mielismy fure szczescia o tyle sezon pozniej i rok 2012 mielismy mega pecha, bo moglismy wygrac LM nawet 4 lata z rzedu :) ale i tak jest dobrze, nie ma co narzekac.
0
znowu MVP.... Messi robi akcje, Villa (niedoceniany) podał, Pedro huknal...
Pedro gosc od czarnej roboty, wychowanek, zawsze strzela wazne gole a to dobrze o nim swiadczy :) jestem za tym zeby Pedro zostal dlugo w Barcy :)
0
ciekawe czy bardziej sie martwil tym ze nie gral, czy tym co widzial na boisku ;d mysle ze jedno i drugie.
Pablo86
jak jestes za Realem to szacun :)
0
MVP.... MVP zalatwilo sprawe... Messi zalatwil akcje, Villa swietnie podal Pedro strzelil... mowie wam - MVP to atak na lata... jestem w stanie nawet przezyc Neymara :P
0
ewidentnie brakuje Messiego :)
0
bez Messiego to nie przejdzie....
pierwszy kwadrans ok, ale po 20 min Barca slabiutko... nie wierze ze graja na 0:0.
0
zacytuje Terleckiego "czemu oni tego gola stacili ? " (Galata)
0
a co on wrozka jest ze jest pewny ze PSG strzeli gola w srode .. ?
Na pewnie to gola strzeli Barca :)
0
powiem tak tylko nie Sergio Busi...on musi tworzyc tridente w pomocy na DMie... jego brak tam bylby strata dla gry Barcy :)
0
ciezki orzech do zgryzienia...w ataku klopot bogactwa w obronie ubostwa :)
0
ja stawiam na Messi Villa Pedro jak z Milanem a jak nie Messi to Fabregas z Villa i Pedro (badz Alexisem).
0
jest jeszcze drugi rekord... 100 pkt Realu do pobicia... jak wygraja wszystkie 8 meczow to beda miec (chyba) 102 pkt... jak zgubia raz 2 punkty, to wyrownaja rekord (tez cos)
0
zgadzam sie... bak zlych stron
powrot Abiego, swietna gra rezerwowych (jesli tak mozna nazwac Cesca i Sancheza), latwa wygrana, brak zmeczenia tym meczem, dobra jakosc.
0
kurde Alexis jakby sie bal bramki ZAWSZE ...masakra
0
Brawo Pedro !! :D
0
przestancie pi***yc zeby kupic Casillasa, bo to jest nieRealne :)
0
pisalem to chyba dwa dni temu i nie mam pojecia za co zostalem zminusowany :P tak czy owak mam nadzieje ze zarzad podpisze z Danim kontrakt na wiele lat :) nie wyobrazam sobie prawej flanki bez naszego Diabla Tasmanskiego :D
0
ten czarny wlasnie jest fajny.. (trzeci stroj)... w porownaniu do ostatnich czarnych (moim zdaniem slabych, nijakich), te czarne maja fajne szare pasy, kolnierz i prezentuja sie dobrze :)
0
normlanie bym olal ten pomysl ale ten Papiez wydaje sie mega spoko wiec jak najbardziej za :) poza tym swietnie marketingowy pomysl... poza tym Papiez z Argentyny i jak ktos wspomnial ponoc lubi Messiego :)
0
VV to moim zdaniem obecnie (03.04.13) najlepszy albo jeden z trzech najlepszych bramkarzy na swiecie... tyle na moj temat :)
0
blagam F.C. Barcelone, niech przedluzy z Danim Alvesem kontrakt do konca kariery... nie wyobrazam sobie naszej prawej strony bez naszego diabla tasmaskiego... Visca el Dani :))
0
Krolewski94
roznica a tym ze Barca czesto milczy choc jest czesto robiona w ciul i jak sie odzywa to z waznego powodu a Real (dokladniej mou) potrafi urzadzac farse choc widzi tylko swoj swiat a nie rzeczywisty... ps. nie mowie ze jest tak zawsze.
0
jestem w stanie sie zgodzic ze PSG w przeciagu calego spotaknia zasluzylo zeby wyszarpac remis... nie mniej jednak akcje trzeba umiec wykorzystac a gole dla PSG to spalony jak byk i przypadkowy rykoszet.. trzeba im pokazac na Camp Nou :)