Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie przesadzajcie sklad niezly..
0
sorry ale czy ktos sie tu nie zamienil z glowa?
dzis GD wieczorem a na glownej stronie zadnego info tylko oceny za mecz z Sevilla ? :D
0
obiektywnyFCB
a po to zeby 3 dni pozniej miec sily na najwazniejszy mecz sezonu na Old Trafford :D
0
jestem mega ciekawy czy Villa jutro zagra :))
0
dedee - Barca wykorzystala potencjal Yayi Toure, tylko (byc mozE) za szybko sie go pozbyla...
tez nie moge przebolec do dzis... no ale jak sie ma takich dwoch DMow jak Sergio i Yaya to nie mogl zaden z nich grzac lawy.. nawet troche.. ktos musial odejsc ;(
0
wszystko ok... mieli nie przemeczyc (czyli nie grac na full) i wygrac .. sa 3 pkt z nielatwym rywalem , teraz we wtorek arcy-mecz :)
0
Puyol - David Luiz ... az sie geba otwiera z usmiechu jak sie mysli o takim duecie :DD
0
ps. zwroc uwage kto robi wiekszosc akcji ofensywnych, nbawet jesli teraz niw eychodzili... ktos sie cofa i podaje, kiwa, przyspiesza... Iniesta to bog, ale Messi to napastnik i rozgrywajacy w jednym.
0
Lewy1982
jesli Messi zasluzyl na 1 lub 2 to reszta druzyny (w wiekszosci, nie wszyscy) zasluzyli na -1, -2...
dla mnie na Messi na 5 (1-10)
0
Lewy1982- ty sie lepiej ogarnij.
0
chinek23
bzdura, gdyby Messi nazywal sie Kowalski to tez dostalby 6 i dodatkowo wszyscy by na niego zrzucali winy... wiem ze miano najlepszego gracza swiata do czegos zoobowiazuja i cos za soba niesie ale nie mozna popada w MessoParanoje :)
0
ciesze sie ze Messi 6... balem sie dostanie 3 albo 2... jak zwykle kazde niepowodzenie Barcy to "Messi wylaczony" "Mesi nie gral dlatego Barca wtopila"
nie mozna wszystkiego zwalac na niego, on akurat jako jeden z nielicznych cos dawal w ofensywie.. kto patrzyl w TV ten widzial :)
0
niepitolcie na razie :) rewanze przed nami, Barca ma szanse pokazac klase mistrza w rewanzu, Real nie jest stracony w meczu z Man UT, Malaga czeka na rewanz, Valencia jedynie jest bliska odpadneicia :)
0
El Guaje 7
chyba zartujesz..Alves musi zagrac.. ostatnio wraca do formy po marazmie i kontuzjach z 1 czesci sezonu, poza tym Tello ?? Tello sie nadaje na slabsze druzyny, jak Milan sie zamuruje to Tello jest za malo kreatywny. co do reszty ok ale zamiast Tello Pedro albo Cesc... nie wiem jak z Villa bedzie.
0
ja zanim przeczytam, powiem jak to widze:
- brak formy w Lutym, brak zaangozowania (zzbyt pewnosc siebie)l, brak kreatywnosci w ataku(swietna gra obronna milanu), za mala roznorodnosc w grze (barca w meczach ktorych miazdzy, zaskakuje rywala roznymi zagraniami, tutaj klepali caly czas tak samo)
0
tylko czekalem na cos a la "w ciszy stadionu" challengera :D
nie ma co plakac... chlopaki musza powrocic do formy w Marcu i zagrac wielki spektakl u siebie na 200%.
0
jezus jakby pykneli ten Milan to bym sie cieszyl juz wygrali final :D
swoja droga Remotada to nie obce slowo dla tej Barcy Tito....
swoja droga kiedy wraca Tito ?
0
rzadko sie zgzadzam z trenerem rywali, b.rzadko ale tu Allegri ma racje... choc moze do konca... 1:0 bylby bardziej sprawiedliwy... gol 1 nie powinien pasc.
brodziol - wierze.... oni na bank zagraja lepszy mecz... ale nie do konca obstawiam ...60% milan 40% barca.
0
Barca zawsze ma spadek formy pod koniec stycznia i w lutym.... zawsze pierwszy mecz 1/8 LM jest sredni (ten wyjazdowy).... za pare tygodni mam nadzieje ze forma bedzie dobra :)
0
jeszcze jedno.... na fb zobaczylem wpis na blaugranie - znowu czas na remontade :D
moze faktycznie cos w tym jest... Remontada to haslo Barcy w tym sezonie... wielle razy goinili wynik w lidze i wygrywali... z Malaga mielismy zly wynik w pucharze i awans jednak...
moze teraz tez pokaza klase- to wielki zespol... musimy wierzyc :)) !!
0
dobrze gada :)
mam nadzieje ze Xavi nie powie ze gralismy dobrze i mielismy pecha :)
0
KROTKI KOMENTARZ :
Barca dzis bezradna jako malo kiedy... rzadko to sie zdarza ale dzis cierpialem ogladajac ich bezradnosc... prawdopodobnie zgubila ich za duza pewnosc siebie ;p nie wrzucili turbo przyspieszenia a to Milan, 1/8 LM.... slowa Xaviego ze lepiej sie gra jako faworyt chyba sie nie sprawdzily.
mimo to powinni miec 0;1 i szanse w rewanzu, gol na 0;1 Kevina to skandal.. nie wiem jak sedzie mogl to puscic... tak czy owak wielki mecz Milanu w defensywie.. coraz wiecej zespolow na mecze z Barca ustawiaja autokar i to Neoplan Mercedes najlepszy model... FCB musi zwiekszyc kreatywnosc w ataku...
przypomina mi sie grudzien, jakies 2 miesiaca temu, swiateczny czas i losowanie LM. wszyscy zadowoleni ze trafilismy na slabiutki Milan... a ja juz wtedy mowilem, z czego sie cieszycie Mloty... to jest MILAN, kazdego bylo fajnie wylosowac, poza RossoNerri , oni moga zrobic klopoty...
patrzac dzis na barce , przypomina mi sie przyslowie : myslal indyk o niedzieli... a w SOBOTE.... oby dzis nie okazala sie ta sobota ;/
czekamy na rewanz.
0
KROTKI KOMENTARZ :
Barca dzis bezradna jako malo kiedy... rzadko to sie zdarza ale dzis cierpialem ogladajac ich bezradnosc... prawdopodobnie zgubila ich za duza pewnosc siebie ;p nie wrzucili turbo przyspieszenia a to Milan, 1/8 LM.... slowa Xaviego ze lepiej sie gra jako faworyt chyba sie nie sprawdzily.
mimo to powinni miec 0;1 i szanse w rewanzu, gol na 0;1 Kevina to skandal.. nie wiem jak sedzie mogl to puscic... tak czy owak wielki mecz Milanu w defensywie.. coraz wiecej zespolow na mecze z Barca ustawiaja autokar i to Neoplan Mercedes najlepszy model... FCB musi zwiekszyc kreatywnosc w ataku...
przypomina mi sie grudzien, jakies 2 miesiaca temu, swiateczny czas i losowanie LM. wszyscy zadowoleni ze trafilismy na slabiutki Milan... a ja juz wtedy mowilem, z czego sie cieszycie Mloty... to jest MILAN, kazdego bylo fajnie wylosowac, poza RossoNerri , oni moga zrobic klopoty...
patrzac dzis na barce , przypomina mi sie przyslowie : myslal indyk o niedzieli... a w SOBOTE.... oby dzis nie okazala sie ta sobota ;/
czekamy na rewanz.
0
AntiMadritista - ale masz racje, na razie ciezko na 100% byc pewnym Neymara.
0
AntiMadritista
moze troche przesadze z tym stwierdzeniem ale u nas najbardziej sie ostatnio nie sprawdzali ci ofensywni zawodnicy ktorzy byli gwiazdami w Seria A, Zlatan, Alexis... Schewa w Chelsea tez nie dal rady... napastnicy w serie A innaczej troche sie poruszaja..
a z kolei brazylijczycy (mowie o ofensywnych graczach) to prawie same sukcesy... Ronaldo, Romadrio, Ronaldinho, Rivaldo... (nie wymieniam Keirrisonow itd bo oni wogole u nas nie grali)
0
IceMan
szanowanie czlowieka itd... ok, ale to sie tyczy chyba wszystkich a nie tylko Alexisa Sancheza..
0
Antimadritista
watpie zeby Neymar mial sie nie sprawdzic... nie jestem tez admiratorem sprzedazy zadnego z pilkarzy... poprostu jesli kupimy Neymara to kogos BEDZIE TRZEBA sprzedac... a wowczas jak dla mnie na pierwsz rzut idzie Alexis Sanchez.
0
b00r0
no byc moze :D ale nie mialem momentu od kiedy przybyl Alexis do Barcy zebym byl zachwycony jego gra... a to juz leci drugi sezon...
i choc nie przeczytalem calego tekstu (nie mialem jeszcze czasu) to sadze ze IceMan jest poprostu fanem Sancheza, bo innaczej nie napisalby ze jego ub. sezon byl swietny. i nie czepial sie polscy cules krytykuja Alexisa, bo on poprostu na te krytyke zasluguje... co w takim razie z reszta graczy ?
0
przerwalem na razie czytanie na trzecim zdaniu w "grubym "wstepie.
"Pierwszy sezon w jego wykonaniu był naprawdę świetny."
lekka przesada... pierwszy sezon w jego wykonaniu był co najwyzej wmiare przyzwoity... moze sie czepiam ale..
0
Xavi, Messi pisza historie... bedzie sie jeszcze o nich mowic przez lata :)