0

sporo w tym prawdy...

0

jasiuu96
nie przesadzaj, filmik jest zabawny (jesli o tym samym mowimy) , mowimy o Lewym i najlepszym klubie swiata... filmik jest fajny, z humorem ;)

0

Messiah
mi sie zdaje ze to moze byc jednak asysta... ale dobra mniejsza z tym ;d

0

MESSIah
no a jak w istocie jest? mi sie wydaje ze to moze byc asysta Cesca :D

0

kubafcb102
no slyszalem rozne tezy, takze ze to sie zalicza jako asysta.

0

a Cesc nie powininen miec asysty za 1 gola Messiego ?

0

to ciekawe jak sie bedziesz tlumaczyc jakby Neymar jednak nie przyszedl :D
no ale miejmy nadzieje ze to jednak prawda ;)

0

sorry za ironie ale najbardziej zabawne ze Bojan tyle mowie o tym klasyku a wejdzie pewnie na pare minut .. :D

0

wiecej niz klub to wiecej niz mecz :D

0

mam nadzieje ze zostaniesz jeszcze pare lat "El Guaje" :))

0

King_Leonidas
a ja myslalem ze Puyola ... :D to moze pluca Gatusso a serce Puyola.

0

IceMan
wielka zgoda co do Gatusso... waalczak i wierny z sercem pilkarz... ale nie da sie tez ukryc ze nie potrafil nieraz utrzymac nerwow na wodzy i glupio sie nieraz zachowywal... gdzie mu do Puyola ? :D

0

TikiTaka
hehe bez kitu :) na rm.pl zawsze rzeznia :D

0

whatis
epizody ale za to jakie... banajmniej w Barcy Edgar gral pol roku ale to bylo wielki pol roku, on razem z Ronaldinho i paroma graczami wydzwingal Barce z dolka w gore.. (gral swietnie)
rownie dobrze moznay by Ronaldo w Barcy uznac za epizod, gdyz gral tylko sezon ale za to byl to chyba jego najlepszy sezon w karierze i do dzis jest legenda klubu ;)

0

chcecie sie posmiac na koniec dnia?
wypowiedz Ramosa pomeczowa (oczywiscie nie zgadza sie z sedzia): " Nigdy nie byłem zawodnikiem, który wykonywał ostre wejścia czy też złośliwie atakował. "
pozostawie bez komentarza :D

0

fanfary
o to mozesz byc spokojny, Real zagra na 200% w obu meczach i sie mega wymeczy.... no chyba ze dostac w pupe a wo watpie :)

0

Mateuszf1
wez stad wyjdz jak masz pitolic farmazony, wczoraj byl gol dla Granady ze spalonego, i dwa nieuznane dla Barcy..

0

fanfary
fani prawie zadnych klubow sie nie lubia, a do Barcy wszyscy maja fochy bo juz poogrywali ostatnio, z kolei Realu nigdy nich nie lubil... lecz jesli chodzi o zarzady klubow itd to Barca i man Utd raczej mialy dobre stosunki, gorsze z Arsenalem :)

0

Mateuszf1
juz im skopaliscie tylek w tym tygodniu.. :) Man Utd przyjechal po remis i osiagnal go.

0

fanfary
poza tym moge ci zagwarantowac ze 5 marca wszyscy bedziemy czerwonymi diablami :D

0

Rayo 63 % posiadania ...
:D

0

kurde wlaczylem pare minute temu mecz, Rayo gra jak chce... wynik mnie malo obchodzi ale geba cieszy jak sie oglada taki Real... :D

0

lechu55
czyli zasluzone, dzieki.

0

ej za co Ramos kartki ?? bo nie widzialem .. widzialem tylko ze dwie zolte w minute :D

0

zaraz bedzie Dywizjon Messi 303 :D

0

wkurza mnie Orlowski jak gada ze Barca wygrala przez bledy Tono :D
1 gol owszem, ale drugi wolny Messiego byl swietny :)
dodajmy 2/3 gole nieuznane plus watpliwy uznany dla Granady :
zwyciestwo Barcy absolutnie zasluzone, choc nie latwe :)
Visca !! VeB

0

kurna dwa gole nam zabrali i dali jednego Granadzie...
powolutku zaczynam juz sie wkur*zac ...
a potem wjejdziemy na fora interneetowe hejterow i gimbusow i dowiemy sie ze Barca ma sedziow przy sobie...

0

do konca wierze ze Villa jednak zostanie.... :)

0

Zlatan bedzie zazdrosny :D

0

kra
jak sie maja cieszyc, bo to oczywiste ze graja o2.o3, 03.03 nie wchodzil w gre nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?