Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa villa MAravilla !! brawo CAMP nou :))
0
brawo Villa !! :) brawo Messi :))
0
villa dzis malo widoczny ale jak juz go widac to gra KAPITALNIE :)
0
po co Ramos to gada skoro on nie zagra ? :D
0
to co gra Dani Alves to az milo sie patrzy, super dosrodkowania i wspolpraca ze srodkiem :)
0
kurna ile nam jeszcze goli zabiora ?????
0
VILLA w 1 skladzie !!! :)))
0
rozumiem checi Realu ale pamietam ub. sezon i mecz z CHelsea (sroda), Gran Derbi,(sobota) i rewanz w LM( wtorek)... jak wiemy wtesy zawalilismy sezon, Real mial wszedzie o dzien wiecej ... nie wiem czy Barca powinna sie zgadzac, dla mnie sprawa losowa... niech zarzad zdecyduje ;p
0
Eoren
mentalnosci ?? ja do jego mentalnosci stracilem sympatie gdy w 2007 opuscil Barce na rzecz Realu... sorry, krotka pilka :) pewnie masz na mysli mentalnosc na boisku ale sympatia jest jedna, nie dwie.
zreszta nt. Savioli rozpisalem sie juz na dole, nie chce sie powtarzac, uwazam ze zapisal sie w historii Barcy z pocz. wieku i choc nie gral u nas nnigdy pierwszych skrzypiec to bedzie kojarzony zawsze glownie z Barca ;)
0
Ech Gigi Buffon... obok Olivera Kahna dla mnie najlepszy bramkarz ostatnich czasow... zaraz za nimi bym dal Ikera casillasa i pet'a Schmeihela..
on nie zaluje, ale my mozezmy zalowac... Barca w 2006 zaczela wygrywac ( no w sumie w 2005) i wtedy tez zaczal VV prezentowac swoj poziom wiec nie mamy czego zalowac niby ale te pare lat... Buffon bylby legenda Barcy a nie Juve, i do tego rywalizacja Buffon-Casillas w GD ... hmmm :)
dobra nie ma co pitolic, bylo minelo, dzis wazny mecz i nasi musza pokazac klase :)
visca el Barca !!
0
challenger
nie przesadzaj, do Messiego mu daleko... zwroc uwage ze w Realu, Benfice czy gdzies szalu nie zrobil... nie ma przypadku :) ale oczywiscie masz prawo go podziwiac :)
0
nocul
tak to jedna z rzeczy ktorych najbardziej zaluje ze w 1997 nie dogadali sie ni nie przedluzyli kontraku z Ronaldo... no ale ten jeden sezon mial WYBITNY :) pasowal do nas. co do savioli to owszem nie jest nasza legenda i nie bedzie ale kojarzony i tak bedzie chyba najbardziej z Barca.
0
nocul
wiem, ale jednak jest uwielbiany przez fanow Barcy i wogole w Barcy gral chyba najlepiej Ronaldo mimo ez wiecej lat spedzil w Realu..
co do Savioli to wiem ze nie mogl sie dogadac z wladzami klubu co do kontraktu i grania ale jednak odejscie do Realu po tylu latach to troche swinstwo. ale mniejsza z tym :)
0
Saviola to moze nie legenda, nie pomnik ale znana postac i zawsze kojarzona z Barca... gral z Rivaldo, Kuivertem, Ronaldinho, Messim... dzisiaj mowisz Saviola myslisz Barca sprzed lat :) choc nie gral pierwszych skrzypc w klubie :)
ja jednak mam do niego lekki zal, byl znany i kochany w Barcy a odszedl do Realu... nie moge tego pojac... tak samo Laudrup, Milla czy Figo Juda$.
mozna odejsc do wielu klubow a przechodzi sie do najwiekszego wroga.
to troche jednak brak szacunku dla kibicow.
ps. mimo to Saviola, i przede wszystkim Ronaldo chyba najszybciej zostali wybaczeni.... kibice ich kochaja, nie to co Figo.
0
co do Ikera to owszem zdrowka.. ;)
co do samego meczu to ludzie NIE LUDZCIE SIE :)
Realowi wystarczy jeden gol, a VCF musi juz strzelic 4 wtedy...
poki co widze ze Valencia gra na pozbycie sie pilki a nie madre granie...
Real predzej czy pozniej wcisnie, Barca musi sie skupic na jutrzejszym hicie :) wielki mecz o 22 i chwila prawdy ;) VeB
0
to prawda, jutro 1 pilka meczowa... mozemy stracic pierwsze trofeum .
przebimbalismy druga polowe na CN myslac ze latwo wygramy + oddany za darmo gol, nie odejmujac swietnej dyscypliny gry graczom z Malagi :)
wiec teraz trzeba zap****C :)
licze ze gracze Barcy pokaza jutron charakter i magie, bo nie wierze ze w pare dni stracili tak wysoka forme ;)
0
Puyol i Xavi nic nie sie nie zmienili :D po koszulkach poznaje ze to musi byc sezon 97/98 bo w nastepnym sezonie juz mieli stroje Nike.
dlugo szukalem Luisa Garcii ale w koncu poznalem ;p
0
zdf
po co to wstawiASZ ?
0
Pinto - Alves/Adriano, Puyol, Pique, J.Alba - S.Buesqets, Xavi, Iniesta (Cesc)- Cesc(iniesta), Messi, Pedro.
Villa od pocztku 2 polowy.
0
wybitny zmiennik, byli wieksi geniusze od niego na granie w 1 skladzie ale Keita to fenomenalny rzemieslnik (tak to nazwijmy) i zawsze mozna byla na niego liczyc :))
0
fajnie, brawo :)) :D
0
powiem krotko... Barca - wiecej niz klub
nasz Carles Puyol- wiecej niz kapitan... serce druzyny, wspanialy gosc.
to wielke szczescie nasze ze mamy takiego El Tarzano :)) ze mamy Puyola :)
Visca el Barca, visca el Puyol :))
0
skonczcie z tym kosciolem wogole ;/ beznadziejna pora, kibice odsypiaja sobote , w Hiszpanii goraco, jedyny argument to Azjaci, Barca nie godzila sie na te godzine, chyba to pojedynczy przypadek :)
0
no ja bym wolal zeby Iniesta gral na srodku a nie na skrzydle ale sa dwie przeszkody ; a) cesc fabregas musi gdzies grac (w wiekszosci spotkan) b) nasi skrzydlowi musza ruszyc z forma bo Iniesta ich bije na razie, Pedro wyskoczyl z forma, Alexis NIE, Tello jest na dobry na slabsze druzyny , teraz wlasnie czas na VILLE :)
ps. oczywiscie Cesc tez moze grac na skrzydle.
0
powinien zagrac, dobrze gra w CdR i jest glodny gry... poza tym nie partoli az tak jak Alexis i jestem dziwnie pewny ze ma lepsza forme..
ps. bardzo czekam na czwartkowy mecz, po 1 wazny po walka o utrzymanie jednego trofeum, po drugie mieslismy zly tydzien bo chlopaki poczuli sie zbyt pewnie, mam nadzieje ze teraz pokaza charakter jak w calym sezonie i wroca na dobry rytm, bo jakos nie wierze ze w pare dni stracili swietna forme. Vamo0s !!
0
dobra dobra nie badzcie tacy pewni siebie ;p czeka nas ciezki rewanz i sprawa awansu otwarta ;) Malaga wie jaki wynik wywiozla na CN i na pewno bedzie sie bronic. dobry mecz bedzie :))
0
kubafcb102
tez mi srednio sie widzi ze wiekszosc meczow w tym sezonie w niedziele a nie w sobote jak w ostatnich latach :) no ale przy LM pewnie sie zmieni..
0
nie liczcie ze Valencia z nami zagra taki piach jak wczoraj w 1 polowie z realem.... kazdy mecz twory inna historie, tak samo licze na VCF w srode z realem :)
0
sadze ze Barca zainteresuje sie Reina z dwoch powodow, no moze trzech :
a) to wychowanek
b)dobrze gra nogami (tak mi sie zdaje, dawno go nie widzialem)
c) ma wyrobiona marke juz w Europie (od lat powolywany do kadry)
0
i tak go lubie :))))