0

Lubie go i darze sympatia ale jest za slaby na Barce... pamietam sezon 10/11 i to byl dramat w jego wykonaniu... poprzedni nie byl wiele lepszy... w dodatku jeszcze gral w Barcy z numerem 9 na plecach.... to musialo zostac przerwane..... niestety w Romie i Milanie Krkic tez nie blyszczy.... mimo sympatii do niego, nie wroze mu kariery - jezdziec bez glowy. :)

0

czemu Iniesta i Cesc sa jednoczesnie na 1 miejscu ? :D skoro jeden ma 10 asyst a drugi 9.

0

no no jesien 2012 to istna miazga w wykonaniu Azulgrany :))
swoja droga ciekawe ile razy Barca wygrala Lige nie bedac mistrzem jesieni - chyba 10.

0

pax
co ty pie***sz > Villa gral raptem kwadrans, nie mial nawet czasu dobrze wejsc w mecz, niech mu dadza grac w "11" w LL, wtedy sie wykaze.

0

powiem krotko... to bylo naklepsze losowanie od lat :D same dobre grupy, wszystko sie bedzie milo ogladac.... oczywiscie licze na United :))

0

jesli Dani sie publicznie nasmiewa z tych plo9tek to znaczy ze chce zostac = lubie to :)

0

no Silva pasuje do Barcy jak malo kto :)

0

Katalonczyk- nie do konca daje temu wiary... pewnie prawda jest po srodku :)
to idac twoim tokiem rozumowania, Ronaldinho to tez tylko wielki pilkarz i nic wiecej ?

0

Katalonczyk - co ty chrzanisz ?

0

wszystko fajnie , cudnie, ale...
"Za nami dopiero 16 kolejek, do końca pozostają 22 rundy spotkań. Wszystko się może zdarzyć, ale czy ktokolwiek w to wierzy?"


to ostatnie zdanie szanowmego redaktora mi sie nie podoba, trzeba zachowac pokore, chlodna glowe, nie patrzyc na Real, grac swoje i nie zwalniac tempa :)
i nie ferowac wyroków w polowie Grudnia :P

Visca el Barca

0

jak Barca zagra na swoim poziomie to Atleti jest bez szans...albowiem na CN zawsze barca jest mocna (notabene z kazdym) , jedynie na VC sa ciezkie mecze :)

0

czytalem o tym dokladnie w ksiazce biografii "Messi" ale tak czy owak powinnismy dobra flache postawic Rexachowi albo nawet maly pomnik ;p za jego upor w sprowadzeniu Messiego ;)

0

Barbayran
nie pitol bo Roger Feedrer to chyba najbardziej lubiany tenista na swiecie :))
wogole wg wiekszosci najlepszy tenisista wszechczasow, byc moze Messi tez taki bedzie ;)

0

Federer moj ulubiony tenisita, milo ze tak mowi :))

0

Keita jest super jako zmiennik dla FCB ;) ale jego wolal Pep, Tito by go czesciej sadzal na lawe, zreszta konkurencja w srodku jest duza :)

0

Ronnix
odstaja bo Messi jest z kosmosu, ciezko sie czepiac ze majac takiego magika Barca z niego korzysta i nie czerpie garsciami, a patrzac na bocznych obroncow nie zgodze sie nie gramy skrzydlami.... zreszta na razie ten sezon wyglada dobrze ;) ps. alexis kumpluje sie na bank z Alba, i nie wierze specjalnie w plotki Orlowskiego.

0

Ronnix
no a nie jest tak ze poprostu tamci zawodnicy odstaja od Messiego i tyle ? kto strzela tyle goli, do tego tyle asystuja i rozgrywa... ?
ja sie tam ciesze ze mamy takiego magika jak Messi i nie martwie sie Barca jest od niego uzalezniona :)

0

tak naprawde sie okaze na koniec sezonu... w jakiej formie bedzie Sanchez, w jakiej Villa , no i Pedro, choc w odejscie tego ostatniego najmniej wierze.... nie sadze tez zeby Villa byl w slabszej dyspozycji niz Alexis....
pytanie tez czy temat Neymara bedzie w toku :)

0

konrados
a czemu Villa ?? ide o zaklad ze szybciej Alexis odejdzie .

0

milo ze tak mowi :)

0

ciesze sie ze E2 zagral jeszcze w pierwszym sezonie Pepa 08/09 i wygral swoje... trzeba przyznac ze pod koniec narzekalismy na jego skutecznosc,ale biorac pod uwage calooksztalt to faktycznie jeden z naszych lepszych napastnikow :) bylem przeciwny wymianie jego na Ibre ale potem przyszedl Villa,rostrzelal sie Messi (na pozycji napastnika juz) i jest dobrze a nawet jeszcze lepiej :)
Visca el Eto'o :)

0

Looky- ale nawet na rm.pl daja Messiemu 23 gole,a tez sie kieruja Marca...dac wiecej goli(tak jak wszedzie), najwyzej na koniec sezonu sie zmieni (jesli bedzie taka potrzeba).

0

do czego to doszlo... na rm.pl daja Messiemu 23 gole a na fcbarca.com 22 :)

0

L'Equipe: "Messi wyprzedził Müllera".

to mnie rozwalilo :D

0

EriC_Abidal_22
dokladnie albo cos w stylu "on ma Xaviego I Inieste, ja ich nie mialem, poza tym ja zdobylem 3 tys goli, niech Messi je strzeli i wygra 3 mistrzostwa swiata, no bo na razie moze mi buty wiazac... i Neymarowi tez :D wogole strasznie przecietny jest Messi :P "

0

wyobrazacie sobie Pelego z taka wypowiedzia ? :D

0

nie wiem po co on robi z siebie debila, przeciez takie teksty to posmiewisko :D Messi akurat ma najmniej karnych z czolowych gwiazd, mniej niz IBra... pajacuje na poziomie gimbusow Zlatan ;/

0

lechu55 - 1. Barca/Messi, 2.Atleti/Falcao, 3. Real/CR ../.. WSZYSTKO GRA :)

0

uffff...wyjazdy do sEvilli najtrudniejsze w tym roku :) wkurzyl mnie THiago w 92 min... jak mozna tak spartolic sytuacje... w co on sie bawil ? trzeba bylo strzelic i mieli bysmy po meczu a tak myslalem ze pojde na zawal przy rzucie roznym Betisu w 93 :D tak czy owak wazne 3 pkt i dobry humor jest :) brawo dla Betisu za gra, visca el Barca !! :)

0

no wlasnie to sprawa umowna czy Iniesta, na skrzydle czy Cesc i ktory z nichw srodku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?